Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

Mrb arkadaşlar benim dugunum olacak bayramda çeyizim var nolur yardım edin bi akıl verin benim saçlarim siyahtı bi sene önce hint kınasna boyamistim ama bu sene uclarından kestim ve saçlarimi koleston böğürtlen siyahına boyadım şimdi 1ay oldu ama artık koyu renklerden sıkıldım saclarim uzun 2 paket palette yoğun renk açıcı aldım ve saçlarimın rengini açtım diplerden başlayarak 4 parmak aşağısna kadar sarı gibi oldu gerisi turuncu oldu daha sonra saçimi koleston aşk alevine boyadım dipler pembe gibi kına gibi duruyo bi acaip diplerden 4 parmak aşağısndan olan saclarimın rengi çok güzel oldu şimdi saclarimi sarı yapmak istiyorum bi hafta geçti ne yapabilirim saçlarimda yıpranma yok yardım edin bi akıl verin küllü acik sarıya mi boyasam :KK43:

Merhaba saçlarınızı değiştirdiniz mi? Siz saçınızı kendiniz açarak çok cesaretli davranmışsınız? İnşallah sonuç iyidir.

Slm kızlar, saçlarım küllü sarıydı üzerine dün akşam koyu kumral boyadım, yıkandıkça akıp yeşillenme ya da grileşme olur mu fikrim yok bu konuda. Aşağıya son halini ekledm normalde az daha koyusu foto da açık çıkmış.

Eklentiler

• $bya.jpg
    $bya.jpg
    19,5 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:
Merhabalar. Benim sacim kahve tonlarinda ama cok koyu bi renk degil daha once hic boyamadim. Evde kendim küllü acik kumrala yada koyu altn sarisina boyarsam nasil bi renk cikar ortaya? Yumusak kumral tonlarinda bi renk olur mu acabaaa?

Merhabalar saçımı kendim koyu kahveye boyayacağım

Sarı balyaj attırmak istiyorum, boyadıktan kaç gün sonra kuaföre gitmeliyim? Mesela ertesi gün gitsem tutar mı tutmaz mı?

Son düzenleme:
Kızlar saçlarım açık kumral.Sizce Cansu Dere'nin reklamında oynadıgı çikolata kahveye boyasam aynı tonlarda olur mu? koyu mu olur yoksa?

Aynı renk olur . Ben yine de bir kere daha duşun derim . Daha sonra sac rengini acmak istersen çok uğraşman gerekiyor . Benim çikolata kahvesiydi açtırdım istediğim renk olmadı daha . Kolay gelsin arkadasım . iyi günler dilerim .

Slm kızlar, saçlarım küllü sarıydı üzerine dün akşam koyu kumral boyadım, yıkandıkça akıp yeşillenme ya da grileşme olur mu fikrim yok bu konuda. Aşağıya son halini ekledm normalde az daha koyusu foto da açık çıkmış.

Özellikle böyle cesaret gerektiren renkleri evde yapmamak daha iyi bence özellikle açma işlemi. Hem sarı tonları zaten çok tehlikeli bazen yüze gitmiyo çok kötü görünüyo o yüzden kuaföçr kesin çözüm bence

Kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar sacımı doğal rengi olan kumrala geri döndürmek istiyorum ve loreal 6.1 i boyayarak elde edebilecegimi dusundum

Bu benim saçlarım ;http://www.yukleresim.com/images/2013/08/01/BP3SVFHCYAAPPDE.jpg

buda loreal excellence 6.1le elde etmek istediğim saç rengi ; http://www.yukleresim.com/images/2013/08/01/mirandakerrdenmutluevliliginsirri1.jpg

Bu rengi 6.1le yakalabilirmiyim saçımda turunculuk kızıllık falan olsun istemiyorum 6.1 yada kumral tonlarını boyayan yardımcı olabilirmiiii simdiden tesekkürler :KK3::KK16:

Sacım ( boyali ) kumral rengini biraz daha acmak icin actirmammi lazım yoksa istediğim boyayı alsam aynı renk olur mu birde marka ve no önerirseniz sevinirim bal rengi tonları olabilir turuncu olmadan teşekkür ederim

Eki Görüntüle 771692

16 yaşındayım ve saçımda bir çok beyaz var sizce boyatmalımıyım? bu saçımın doğal rengi , bu rengin kodu ne oluyor

bence boyatma sonra saç hem çok yıpranıyor hem de boyadan kurtulması çok zor oluyor. bende de çok beyaz var 6 yıl kızıla boyadım ama sonunda pes ettim. iki yılı geçti hiç boya sürmedim ve saçlarım ancak toparlanıyor.

beyazlar dersen... onlar hemen herkeste var :KK14:

X