Saç Bakım Ürünleri Saç Bakım Topiğimiz🧴💇‍♀️✨️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Which one baby
Argan yagli
Hindistan cevizli
Kivirciklar icin olan has, hask mi yoksa
Ben conditioner ı monoi - coconut oil olanı kullandım. Saç yağını argan yağlı, maskeyi keratinli birini seçmem gerekse coconut conditioner seçerim. İlerleyen süreçte kıvırcık saç serisini de denemek istiyorum hâlâ böbrek parası olmazsa

Ama hic yardimci olmadin sac maske yeni aldim

Camilla Rose den.
Evdeki sampuan bitince hask den alayim. Sampuani ne alirdin argan oil mi olsa, conditioner de monoi coconut

Eki Görüntüle 3068043
Urunlerimde bunlar, sac maskesi cok guzel onu kullaninca yumos yumos oluyor sacim❤ ama onu kullanmadigim gunlerde istedigim nem yok
Ürünler ne kadar güzel acaba saç tipin low porosity ve bu yüzden mi nemlenmiyor? Kendi haline bırakınca geç kurur mu? Veya duşta kolayca ıslanır mı yoksa ilk başta suyun damla damla saç üzerinde kaldığını hisseder misin?

Ama hic yardimci olmadin sac maske yeni aldim

Camilla Rose den.
Evdeki sampuan bitince hask den alayim. Sampuani ne alirdin argan oil mi olsa, conditioner de monoi coconut
Şampuanın Argan oil olanı curly girl uyumluymuş o yüzden onu alırdım ben hiç bir markanın bir serisinin hepsini almıyorum ya biraz ondan biraz bundan

Bu ben. Sacimi Kisa kestirdigim halde saatlerce kurumaz. Kuafore gidince bile uzun surer sac kurutmasi ile kurutmak

Şampuanın Argan oil olanı curly girl uyumluymuş o yüzden onu alırdım ben hiç bir markanın bir serisinin hepsini almıyorum ya biraz ondan biraz bundan
Peki conditioner i peki ? Senin tavsiye ettigin olurmu curly girl de. Ay hemen favledim mesajini. Unuturum ben

Hic kurutma makinesi kullanmiyorum genelde 1 saatte kurur, asiri gur bir sacim var, aralarda yapisi bozuk sac telleri görüyorum sekli falan bozuk ve sert oluyor. Cabuk ıslanıyor ya oyle yikarken zorlanmiyorum. Krem surmezsem asiri sert oluyor, arada sacimi uzun sure yikamiyorum iyice yaglansin beslensin diye o zaman krem sürmeden de yumusak oluyor

Teyzem ucuz demisti bana ya, parfum almistim cok guzel kokuyor ama asiri zam geldi bir anda. Ona söyledim aa onlar ucuz kiz dedi, bidaha agladim
Nerde teyzen
Ay artik hic bisey anlamiyorum
Herseye zam gelmis tabi turkiye kadar ucuz degil ama sephorayla yarisacak duruma gelmis sinirim bozuldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…