Saç Bakım Ürünleri Saç Bakım Topiğimiz🧴💇‍♀️✨️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
The ordinary markası da piyasaya "Herkes için cilt bakımı" sloganıyla sunulmuş. Satışa sunulduğu ülkede 5-10 birim paralara satılıyormuş. Bizdeki fiyatlar... hayir ağlamıyorum.
En son ki alışverişim buydu fiyatlar uygun burda evet

Eklentiler

• Screenshot_20220517-202103_Douglas.jpg
    45,5 KB · Görüntüleme: 45
Saç bakımı en sevdiğim şeylerden biridir, bayılırım. Son zamanlarda saçıma çok bakamıyorum, sınav ömrümü yedi. Bir aydır curly girl methoda sardım. Biraz kendime uyarladım tabi. Örneğin saç ürünlerimden silikonu tamamen çıkardım ama sülfat hâlâ var. Çünkü sülfatsız şampuanlar iyice pahalandı. Saçlarımın nemini artırmak istiyorum ki dalgalarım ortaya çıksın. Güncel hali bu, az önce çektim, orijinal yoluk halimle

Benim minik kuzum guzel suratini yirimm
Doğal düz dimi senin saç ?

Yarin aliyim hemen, insallah derimi yuzmem ulan bir agda bulmak bile ne kadar zor ya aglicam
Ilık ağda sir agda gibi şok etkisi yaratmiyo ya agdadan sonra cilt yumusak kaliyo sir agdayi cikar hayatindan alma bida. Ve agda sonrasu yag kullanma ihtiyacı olmuyo cunku deride agda kalmiyo

Hafif dalgalı. Gerçekten güzel bakıp iyi nemlendirdiğimde çok güzel dalgalar ortaya çıkıyor ama son zamanlarda çok üzerine düşmediğim için biraz soluklaştı.
Parlakligi cok guzel sakin boya batagina dusme olur mu bakımını duzenli yaparsan mis gibi saçların var maşa veya duzlestirici de gerektirmiyo kırık derdin olmaz.

Bu yoluk hali ise benimkini gorme

Hadi tek tek anlat bu hemserine ne kullaniyorsun hangi sira ile.

Son düzenleme:

Hemsirecik canım deplisima öneririm ben sana.
Muhteşem bir ağda.
Tüm vücutta kullanılabilir.
Fiyatı biraz yüksek ama tüy bitirme garantili. Kıl kökleri kaniyorsa pudralı al.
Bunlar büyük boy ama küçük boyu da var.

Ben 13 sene önce bacağımda küçücük yere denemiştim orada hâlâ kıl,tüy yok

Gecen gun teyzeme diyorumki teyze bak bu kremi 300tl ye aldim, bakti guldu sonra dediki o burda 20 euro deyze dedim getirmezsen seni reddederim
Bahahahah odeyeceksen fiyat kotu odemeyeceksen on numara
Ne ise yariyor bunlar
Biri sac kremi dustan sonra biri sac yagi biri de sac bakim spreyi valla yariyormu gorecem daha
E bundanda yok burda yav ben bu ulkeyi terk ederim ha artik baska markalara bakiyim birde puff
Ahh burda da Yok bu veetin sérisi haydaaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…