Saç Bakım Ürünleri Saç Bakım Topiğimiz🧴💇‍♀️✨️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu yoluk hali ise benimkini gorme

Hadi tek tek anlat bu hemserine ne kullaniyorsun hangi sira ile.
Anlatayım
Bununla yıkıyorum. Süper değil, sülfatsız değil ama içeriği aynı segmentteki diğer şampuanlara göre temiz. Bir de benim saç tipim low porosity, kafa derim de ürün ve kir birikmesine, gözenek tıkanmasına çok müsait, sülfatsız kullanırken de arada bir bu birikimi atmak için sülfatlı şampuan kullanmam gerekiyordu. Bu yüzden tolore edebiliyorum.

Bir de bundan önce bu şampuanı kullanıyordum, saçlarım en güzel dönemindeydi, yumuşacık. Yine sülfatsız değil ama silikon paraben yok ve içerik oldukça iyi. Fiyatı uygun. Buna geçeceğim tekrar.

Saç kremim bu, çok memnunum harika nemlendiriyor ve silikonsuz yine. Kokusu da süper. Fiyat performans ürünü.

Kurutma makinesi kullanmıyorum. Plump yöntemini uyguluyorum. İhtiva duyduğumda saçlarımın şeklini koruması için banyo çıkışı bayağı ıslakken otacı bitki özlü saç şekillendiriciyi elime sıkıp saçlarımı ellerimle aşağıdan yukarıya doğru sıkıştırarak uyguluyorum. Sonra plump yöntemine geçiyorum, çoğu zaman şekillendirici uygulamıyorum. Plumpta 15 dakika kalıyor ve açıyorum kendi kendine kurumasını bekliyorum. Kuruyana kadar ellememeye çalışıyorum. Saçımı pek taramam. Banyo çıkışı bir kere tararım, daha sonra çok karışmışsa parmaklarımla tararım. Böyle

Ilık ağda sir agda gibi şok etkisi yaratmiyo ya agdadan sonra cilt yumusak kaliyo sir agdayi cikar hayatindan alma bida. Ve agda sonrasu yag kullanma ihtiyacı olmuyo cunku deride agda kalmiyo
Aa cok iyi ya o zaman, yapis yapis oluyom ben
Kaniyor valla bakiyorum simdi bunadq gerçekten bitiyorsa acisi neyse katlaniriz
Bahahahah odeyeceksen fiyat kotu odemeyeceksen on numara

Biri sac kremi dustan sonra biri sac yagi biri de sac bakim spreyi valla yariyormu gorecem daha

Ahh burda da Yok bu veetin sérisi haydaaa
Yok yav hediye alcak bana gel sarilip aglayalim bi agdamiz bilem yohh

Aa cok iyi ya o zaman, yapis yapis oluyom ben

Kaniyor valla bakiyorum simdi bunadq gerçekten bitiyorsa acisi neyse katlaniriz

Yok yav hediye alcak bana gel sarilip aglayalim bi agdamiz bilem yohh
Oy hediyeyse super
Hahahhaha garibanin yuzu gulmuyor gel bosver ben aradim ama korkuyorum agda yapmaya
Sanirim agdaciya gitmem gerekecek kendi basima yapamamki

Oy hediyeyse super
Hahahhaha garibanin yuzu gulmuyor gel bosver ben aradim ama korkuyorum agda yapmaya
Sanirim agdaciya gitmem gerekecek kendi basima yapamamki
Senin gobisin vardir artik sen yapaman valla ben agdayi sadece aşağıya yapiyorum oda 1 saat falan suruyor aglaya aglaya yapiyorum resmen simdi ılık agda denicem bakalim daha kolay ve acisizmis

Ya ellerine saglik.
Syoss in bu urununu daha once tavsiye etmisti bir forumdas
Ama bulamadim burada.
Inecto nun avokado ve argan yagli kremini almistim. Nasil fayda etmisti hatirl. Cünkü yanlis kullandigina eminim.
Plump kismini denicem. Ay diyorum ya. Daha tam cozemedim.
Yarin basarirsam foto atayim

Saç nemsiz kaldığında elektriklenir ve kabarır, dalgalar kaybolmaya başlar, frizzy dediğimiz görünümü alır. Nemlendirmeye yoğunlaşın. Bir de hiçbir yağ kendi başına saçı nemlendirmez. Ama yağlar nemi tutmak konusunda çok iyidirler. Saçınızı başka bir ürünle nemlendirdikten sonra nemi korumak amaçlı yağ uygulayabilirsiniz.

Avokadolusunu hiç denemedim. Bir de ben şu markaya bayılıyorum. Hangi ürününü kullandıysam çok memnun kaldım, üstüne tanımıyorum. İçerikleri çok güzel, birçok saç tipine uygun çeşitleri var, sülfatsız silikonsuz çeşitleri de var. Şu an Türkiye'de çok pahalı olduğu için kullanamıyorum ama belki senin yaşadığın yerde daha uygundur.

Hic duymamistim. Ama varmis ,netde. Elidor ile ayni fiyatda. Asil sorun simdi hangisini alacagim? Arastirdikca alamiyorum

Benim sacim oyle iste milyon tane sey sürüyorum yok olmuyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…