Saç Bakım Ürünleri Saç Bakım Topiğimiz🧴💇‍♀️✨️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Su serumu deneyen var mi ?

Sac dipleri icin
Birde su sampuan Saci uzatiyormus.

Eklentiler

• Screenshot_2022-05-24-18-19-58-588_com.android.chrome.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_2022-05-24-18-22-28-799_com.android.chrome.jpg
    28,1 KB · Görüntüleme: 36
O kadar gunduz kusagi izlersen olacagi bu o kadinlara evrileceksin Allah korusun ay
Jajajajjaa daha simdi vaktim
Oldu muge anli izliyordum he
Beni esrada gorurseniz sorun buyuktur
Sac duzlestiricimi attim gecen. Kivirciklari ortaya cikarmaya calisiyorum. Birde saman gibi sacim. Yumusaklik elde etme cabasindayim.
Benim sacim da saman gibi duzlestirince bile kabariyor dusun ama bununla sevdim sanki insallah guzelce kullanim anlasilir ama ikinci denemede yumusakligi beni cezbetti

Saçlarım dalgalı ve gür ama dökülüyor maalesef, yine de çok güzeller konunu takipte kalacam bebişko X xnobodyx 9 yıldır kapalıyım ben de, 1 ay önce ilk defa boyattım. Doğal saçlarımı daha çok seviyorum ama.

Tesekkurler

Ama ben bu sacimi anlamiyorum. Sabah yikadim. Yinede yagli duruyor. Jöle kullandim dalgalar icin. Fakat yaglandi
Banyoda veya banyo disinda sac derine herhangi bi yag bu kremleri falan surmuyorsun dimi ?
Banyoda bile sac kremini sac derisine surmuyorm ben banyo disinda ne kullansamda sac derisine dokundurmuyorm uclara ve orta kisma ürün kullanirim bu sayede yaglanma yasamiyorum

Derisine sürmüyorum. Leave in conditioner kullaniyorum Ama diplere degil tabii ki.
Uclarinada yag.
Benim sacim manyak.

X xnobodyx kuzum kullandinmi mavi gliss i
Ay bana saclarimi daha parlak ve canli gosterecek bisey gerekiyor sanirim Yarin bir magzaya bakim
Kullandim canm ama bunu ikinci defa almam sanirim sarisi daha hosuma gidiyo uzun zamandir kullandigimdan belkide bilemiyorum
Bence fazla yüklenme saçına zaten gebesin fazla kimyasal falan iyi degil aldiklarini bitir kullan birazcik sabir lazim sana hemen etki göremezsin ki

Bende sabir hic yok ama haklisin aslidna gebelikte kimyasal iyi degil
Sadece duzlestirince parlamiyor ya gozume batti
Aman almayim o zaman ilk bunlar bitsin

Bende sabir hic yok ama haklisin aslidna gebelikte kimyasal iyi degil
Sadece duzlestirince parlamiyor ya gozume batti
Aman almayim o zaman ilk bunlar bitsin
Yavrum istersen bi dukkan ürün al herşey yagda kremde bitmiyor. Ictende destekleyeceksin bol su icmek duzenmi beslenmek duzenli uyku,vitamin degerleri, sicak dus almamak kuru saci sert fircalamamak bunlar hepsi önemli yani sadece üründen mucizeler bekleme.

Surekli düzleştirici kullanman da sacin sönmesine etki ediyor elinden geldiginde dogal birak veya fön çek ama onu da fazla kacirmaman lazm

Tek sorun ne biliyormusun
Su olabilir icemiyorum cunki zorlaya zorlaya
Sonra degerlerime baktiriyorum iyiler
Duzensiz olan birseyim de cok yok simdi aslinda

Ha birde duzlestirici mecburum ya normalde cok yapmamak icin haftada bir iki kez yapmaya calisiyorum
Kurutma makinasini biraktim ama oda berbat kabartiyor kendiliginden kuruyûnca hepsi dert

Açıksin sen dimi?
Kuaföre gidip keratin bakimi falan yapamaz misin

Açıksin sen dimi?
Kuaföre gidip keratin bakimi falan yapamaz misin
Yok kapaliyim ama kuafore gidiyordum normalde hamilelikte biraktim
Korktum sac bile boyamak bebege geciyor diye birsey okuyunca
Ama Allah nasip ederse sonra gidebilirim
Biliyormusun brezilyan duzlestiricisi varya onu yaptirmistim Ayy parliyordu resmen turkcesini tam bilmiyorum oyle cevirdim ama kendim duzlestirince neden olmuyor anlamadim

Yok kuafor icin sormadim kapali misin diye.
Duzlestiriyorum deyince sormak istedim.
Madem kapalisin saclarini duzlestirme bi kac ay bak sonrasinda duzlestirdiginde saclarinin nasil kendine geldigini goreceksin biraz dinlendirmende fayda var.
Gebe olman kuaföre gitmene engel degil canm boya yapmasanda bakim yaptirabilirsin saçlarına iyi gelir yinede sen bilirsin.

Aidin salih okumustum o bebege sactan hersey geciyor diyordu sende deyince aklima geldi dedim cok zorlamayim ama kuafore sorsam iyi olur haklisin
Ya saclarim kabarinca deli oluyorum o yuzden benim cabam evde dahi olsam
Once su yaglarimi bir bitiriyim bakalim insallah
Saclarim ince o yuzden olabilir sanirim kalinlassa kabarmaz belki

Evde sacini acma sende yavrum ya topla ör topuz yap illa acman mi lazm

Dustan sonra islak saca kremi sur yagi sür sac havlunu sar dinlensin. Tam kurumadan havluyu çıkar o nemini alarak kurusun topla yada ör sacin fazla kabarmaz öyle

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…