Saç Bakım Ürünleri Saç Bakım Topiğimiz🧴💇‍♀️✨️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Argan yağı kullanıyorum canım ama kalmadı birde hindistan cevizi yağı istiyorum herkes anlata anlata bitiremedi
Onu marketlerde bulabilirsin maske gibi saca kullanip yıkıyorsun yumusatiyor denemistim bir kere.

Harika umarım saçlarına iyi gelir genelde pantene bu konuda başarılı bence şampuanı saç kremi saçları yumuşacık yapıyor

Harika umarım saçlarına iyi gelir genelde pantene bu konuda başarılı bence şampuanı saç kremi saçları yumuşacık yapıyor
Evet yillarca kullandim başarılı bi marka bencede
Ayy kuzucum harika bunlar bu mavi gliss kur u duydum ama denemek firsatim olmamisti nasil etki edecek aceba
Kokusu güzel demeyince haber veririm sana canm

Süperrrrrr güle güle kullan canim İnshaAllah faydasını görürsün.. Gliss markasının çok sprayini aldım ama bunu hiç denemedim güzelse bende alırım

Bekliyorum bu arada ben yaglari cok sevdim bakalim nasil olacak saclarim
Ilk kullaninca bile farkediyo insan
Süperrrrrr güle güle kullan canim İnshaAllah faydasını görürsün.. Gliss markasının çok sprayini aldım ama bunu hiç denemedim güzelse bende alırım
Yeni sanirim bu bende Dm de gördüm bugun aldim
Glissin bu sac kremini ilk defa gordum, guzelles bizede sonuclari yaz
Yazarim

Benim kafa nerde bende cozemedim ama al tavsiye ederim sac duzlestirirken bile surdum az sonra duzlestirdim farki anliyorsun Birde sac bir yumusacik
Sac duzlestiricimi attim gecen. Kivirciklari ortaya cikarmaya calisiyorum. Birde saman gibi sacim. Yumusaklik elde etme cabasindayim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…