Saç Bakım Ürünleri Saç Bakım Topiğimiz🧴💇‍♀️✨️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bugun indirimde bunlari buldum aldim sizin yuzunuzden gaza geliyorum gerci sac degil ama olsun
Bana hamilelikte cirkin diyorlar abjajjajaja o yuzden sizle bakim hosuma gidiyor

Eki Görüntüle 3069979
Bugun indirimde bunlari buldum aldim sizin yuzunuzden gaza geliyorum gerci sac degil ama olsun
Bana hamilelikte cirkin diyorlar abjajjajaja o yuzden sizle bakim hosuma gidiyor
Çirkin diyenin alnini karislarim
Sen kullanacağın urunlere dikkat et he silikon paraben vs olmasin organic seyler kullan bebeler icerde konforlu yatsin

aaaa ne güzel topik,keşke bundanım olsa

Sirkeyi nasıl uyguluyorsunuz saçınıza yumuşatması mucize gibi

Sirkeyi nasıl uyguluyorsunuz saçınıza yumuşatması mucize gibi
Fıs fıs şişeleri satılıyor. Deterjan şişesi gibi büyük ebatta. Onlarin içine dolduruyorum. Sabunu duruladiktan sonra tepeden uca kadar fıslatıyorum. Bekliyorum 10 dk. Başta hepsini duruluyordum. Artik biraz saçımda kalacak gibi bırakıyorum. Eger elinizde dogal sirke yoksa simdilik market sirkesi de olur. Ama dogal bambaşka.

Ne diyim harikasınız✌kesin uygulamam lazım

Ne diyim harikasınız✌kesin uygulamam lazım
Cok sevindim denemek istedimenize. Market sirkesini seyreltmek gerekir belki. Araştırın bunu ama cok seyreltmek işe yaramayabilir. Sabun kullanmayi düşünürseniz de icinde palm yağı bulunmamasina dikkat edin. Bütçe ayirabilirim derseniz instagramda badecanlar sayfasina bakabilirsiniz.

Iyi aksamlar kizlar, sac sirkesini bugun 2. Kez kullandim. Yaglanma ve agirlik yapmadi, koku kalici degil. Elektriklenme olmuyor kullaninca ve daha yumusak oluyor saclar. Bugun tam bir bakim yaptim ben at kili saclar bugun daha iyi görünüyor şükür sunuda soyliyim benim yasadigim yerin suyu cok kirecli, o yüzden bu kadar fark ediyor olabilir bende❤

Harika dogal sirkeyi tatil donusu bende yapacağım
aaaa ne güzel topik,keşke bundanım olsa

Eki Görüntüle 3069981
Şşş insan bi maşşalasi der kem gozlere şiş

Bahsettiğiniz onarıcı saç spreyi ve saç yağını paylaşabilir misiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…