SAATLER SONRA ÇIKAN SİLİK ÇİZGİ?

Girlpower22

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2019
184
325
27
Merhaba bayanlar. Bugün adet gecikmemin 6.günü dün test yapmıştım bir şey yoktu sonra evden çıktım anneme gittim geldim testte Silik Çizgi çıkmış. Saatler sonra çıkan silik çizgiyle gebe olduğunu öğrenen var mı? Bugün kan testi yaptırdım sonucu yarın alıcam. Şimdi bu silik çizgiyi gördüm heyecandan ölücem..

Eklentiler

• IMG_20200114_132342.jpg
    73,1 KB · Görüntüleme: 460
Canım genelde 5 dk sonrası yanlıştır diye geçerli oluyor ya da geç yumurtlama geç döllnme olaylarida olabiliyor inşallah hamilesindir.Güzel hayırlı haberler inşallah

ben ogrendım oyle... ama bazen bazı testler oyle yanlıs cıkartıyo . bende hamılelık yokken de baya belırgın pembe cızgı cıkartmıstı loboquıck.-.- hayal kırıklıgı yanı. ama erken gebelıkte bıldıgın 15 dakıkada mı ne cıkmıstı hamılelık varken. normalde yok dıye cope atmıstım sonr ayıne baktım ınsan pisleşiyo

Hayırlısı olsun canım, inşallah geç döllenmedir. Yarın sabah ilk idrarınla testi tekrarlayabilirsin. Yada kan sonucunu bekle istersen.

6 gunluk gecikme yaklasik 5 ila 5.5 haftalik gebelige denk gelir bu durumda cok net bir 2.cizgi cikmasi lazim yine de kan testi yaptirin

merak ettim sonuc ne oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…