Saatler sonra çıkan çift çizgiler

İnşallah ama sanmıyorum Yani testte bu kadar erken çıkması pek mümkün değil gibi ama yinede hayırlısı. Benim henüz gecikmem yok
Canım keşke günün geçmesini bekleseydin yanlıs çıkma ihtimali var ama inşallah hakkında hayırlısı olur bende şimdi kann vermeye geldim bekliyorum çıkmış mı sonucunn

Canım keşke günün geçmesini bekleseydin yanlıs çıkma ihtimali var ama inşallah hakkında hayırlısı olur bende şimdi kann vermeye geldim bekliyorum çıkmış mı sonucunn
Yok daha gitmedim. Bi iki saate gideceğim. İnşallah seninn vardır canım.

Hamile değilmişim. Bes test yaptım hepsinde de o ikinci çizgiyi gördüm.. Bir daha da test falan yapmayacağım.
Bu testler çok yanıltıyor adamı boşa sevindiriyor üzme kendini vakti zamanı var benimde kan tahlilim çıksın sonuca göre kasmayacağım kendimi olursa olur olmazsa nasip deyip geçeceğim. Geçen gün bi doktordan dinledim hamile kalmak için girdiğiniz her ilişki olumsuz sonuçlanır ne zaman rahat kafayla girerseniz ozaman hamile kalırsınız diyor bir de böyle deneyelim

Hayırlısı olsun artık ama bu testler gerçekten çok garip. Beş test yaptım hepsinde kuruma çizgisi çıkar mı? Daha önce hiç görmedim çizgi falan. Simdi hepsinde gördüm ve farklı markalarla yapmıştım. Ne diyim vardır rabbimin bir bildiği

Aynen öyle bende 1 senedir ilk defa silik çizgi görmüştüm sanırım benimki de kurumaymış benimde kanda negatif çıktı dua edelim Rabbim bizim hakkımızda en hayırlı olanı bilir doğru zamanda gelecektir inşallah..

İnşallah canım hayırlısı olsun ne diyelim. Üzülme sende

Merhabalar benimde oyle neredeyse bu adet gecikmende 7 8 tane test yaptım hepsi öyle önceden hiç karsilasmadm yarin kan testi vericem bu arada 14 gün reglim gecikti sizde durum ne gebe misiniz?

Merhabalar benimde oyle neredeyse bu adet gecikmende 7 8 tane test yaptım hepsi öyle önceden hiç karsilasmadm yarin kan testi vericem bu arada 14 gün reglim gecikti sizde durum ne gebe misiniz?
Merhaba canimm. Ben adet gecikmesi olmadan test yaptım bes tane farklı markalarla. Hepsinde kuruma çizgisi gördüm. Kan verdim negatif çıktı. Senin adetin çok geçmiş. Olabilir ama psikolojik de adet görmemiş olabilirsin. Çünkü 14 günde hemen çift çizgiyi görürdün. Yani bir hastalığın yoksa senin suan bebegin bir aylık. Beta hcgde 20 iken testte çıkar. Bir aylık gebeliktede beta çok daha fazladır diye düşünüyorum. İnşallah vardır ama umutlanma. Ben çok üzüldüm. Insan üzülüyor. Rabbim dileyen herkese versin ama gerçekten umutlanmak daha çok üzüyor. Hakkında hayırlısı olsun inşallah vardır içinde bir bebek ve güzel haber alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…