Saatler sonra çıkan çift çizgiler

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun ama benimde hiç umudum yok geç döllenme olduysa yani regl olucak vakit hamile kaldıysam durum farklı olur elbette bugün kan testi veriyorum sonucu belli olur diye düşünüyorum

Yani bazen bazı kişilerde yumurtlama geç oluyor. İnşallah sende de öyle bir durum olmuştur ve hamilesindir. Hakkında hayırlısı olsun. Rabbim güzel haber almayı nasip etsin

Inşallah oyle olmuştur bugün kan testi verdim yarin sabah gidip sonucu öğrenicem direk doktora gidecekmiş sonuç öyle söylediler

Inşallah oyle olmuştur bugün kan testi verdim yarin sabah gidip sonucu öğrenicem direk doktora gidecekmiş sonuç öyle söylediler
Hayırlısı olsun inşallah canım benim. Polikistik overmisin sende

Hamilemiydiniz?? Sizle aynı durumdaym 11güm geçti kasetler bir iki saat sonra hayalet zorla görülen çizgiler çkıyor. Sizin sonuç ne oldu

Hamilemiydiniz?? Sizle aynı durumdaym 11güm geçti kasetler bir iki saat sonra hayalet zorla görülen çizgiler çkıyor. Sizin sonuç ne oldu
Merhaba bende aynı durumdan muzdaripdim test yapıyordum yarım saat bir saat sonra silik çıkıyordu acaba diyordum hep kendi kendime geçen gün yeniden test yaptım hemen pozitif çıktı umarım sizde hamilesiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…