Rüya Yorumları rüyada kabir azabı çektim bilen varmı nedir :(

iklim

canim kizlarim
Kayıtlı Üye
12 Mart 2009
9.980
17
rüyamda kabir azabı çekiyodum dün gece
yılanlar sarmıştı saat başı azap veriyodular ama yanımdakilerinki daha fenaydı benimki az yine diyodum
bu nedir anlam yükleyemedim bilen varmı kızlar

ayy çok korktum canım yaa ben şimdi ne desem bilmemki acaba rüya tabirine baktınmı ne demek acaba namaz kılmanı ibadet etmenimi istiyo ALLAH acaba genelde bende arada kendimi namaz kılmaya çalışırken görüyorum ama birtürlü kılamıyorum allah hayır etsin de canım

ayy çok korktum canım yaa ben şimdi ne desem bilmemki acaba rüya tabirine baktınmı ne demek acaba namaz kılmanı ibadet etmenimi istiyo ALLAH acaba genelde bende arada kendimi namaz kılmaya çalışırken görüyorum ama birtürlü kılamıyorum allah hayır etsin de canım

saol canım evet bencede öyle namaz kılmıyorum varsa yoksa net ama tam öğrenmem gerek açıkçası bilmiyorum tam :kedi:
ama düşününce cidden bişeyler anlatmak istiyo bu rüya eyvahedigeldismile

bencede bir anlamı var bu rüyanın bir nevi uyarı yani bana öyle geldi .Allah sevdigi kullarını sınarmış dogru yol için ip uçları verirmiş. degerlendirmelisin bunu

öğrenmek zor degil hatta eglenceli bile bir başladımı namaza saati geldimi huzursuz oluyosun zaten kılmadımı niyet et iste insan oglunun ögrenemeyecegi bi şey yoktur

bencede bir anlamı var bu rüyanın bir nevi uyarı yani bana öyle geldi .Allah sevdigi kullarını sınarmış dogru yol için ip uçları verirmiş. degerlendirmelisin bunu

öğrenmek zor degil hatta eglenceli bile bir başladımı namaza saati geldimi huzursuz oluyosun zaten kılmadımı niyet et iste insan oglunun ögrenemeyecegi bi şey yoktur

evet çok saol yorumuna canım hep içimde var ama başlamak mesele inşallah başlıycam düşünmeye başladım istedimi yaparım tabi bu beni çok etkiledi

rüyaların haberci oldugunu dogrulayan bi rüyamı yazıyım sana

babamı kaybettim 3 yıl oldu 1.5 ay önce bir rüya gördüm rüyamda babam ölmüş kalabalık cenaze arabası kapının önünde ben aglıyorum babamı görmek istiyorum diye biri bana gel göstericem diyor bi yere oturuyorum babamı göstericekler diye tabut açılıyo içinden bir kız çocugu bana dönüyor ve bakıyor hakkını bana helal et diyor 3 defa ve çıglıklarla uyanıyorum. bir kaç kişiye anlattım dua okut dediler dua okuttum ve ertesi günü hamile oldugumu ögrendim çok sevindim çünkü uzun zamandır istiyoruz ikinci çocuk olmuyordu çok mutlu olmuştum ama fazla sürmedi 1,5 aylık hamileliğim düşükle sonuçlandı ve rüyam çıktı .

rüyaların haberci oldugunu dogrulayan bi rüyamı yazıyım sana

babamı kaybettim 3 yıl oldu 1.5 ay önce bir rüya gördüm rüyamda babam ölmüş kalabalık cenaze arabası kapının önünde ben aglıyorum babamı görmek istiyorum diye biri bana gel göstericem diyor bi yere oturuyorum babamı göstericekler diye tabut açılıyo içinden bir kız çocugu bana dönüyor ve bakıyor hakkını bana helal et diyor 3 defa ve çıglıklarla uyanıyorum. bir kaç kişiye anlattım dua okut dediler dua okuttum ve ertesi günü hamile oldugumu ögrendim çok sevindim çünkü uzun zamandır istiyoruz ikinci çocuk olmuyordu çok mutlu olmuştum ama fazla sürmedi 1,5 aylık hamileliğim düşükle sonuçlandı ve rüyam çıktı .

ay canım iki kere başın saolsun o kız çocuğu gelicem demiş ama gidicemde demiş hakkını helal et demiş aman allahım tüğlerim dikildi
rüya gerçek oluyo gerçekten bazıı rüyalara inanmak lazıma.s

ay o nası ruya oyle lesloss cnm bnm kaybın ıcın cok uzuldm basın saolsun

aynsısı 2004 senesinde gösterdiler bana
fakat yılan falan görmedim, sadece mezara soktu bir güç
1-2 saniye korkuyla kaldım içerde

ve biranda tekrar çıktım mezardan
ilk söylediğim cümle ''neredeyse ölüyordum''

bu rüyanın akabinde yapmamam gereken bir hata işledim
7 seneye yakın o sorunla uğraştım....
sonunda kurtıldum, ve ilk düşündüğüm şey ''neredeyse ölüyordum'' oldu.
lütfen yapılmaması gereken bişiyi yapma!!!!!!!!!!!!!!!!!

saol canım benim sanmıyorum büyük şeyler yapmıyorum eşimden habersiz hiç bişey yapmadım yapmamda allah muhafaza ama dini yönden değerlendirdim ben bilmiyorum artık

ben de zebanilerin işkence yaptığını görmüştüm bana :S

1 ay önce falandı hala tüylerim ürperiyo

Arkadaşlar bir çok kişiye haberler verilir rüyalar aracılığıyla yorumlarınızda yazmışsınız çok korktum tüylerim diken diken oldu tarzında cümleleri ancak bide iyi yönünü düşünün Rabbim demek ki sizi o şekilde görmek istemiyor sizi seviyor hoş sen günahkarını bile sever ancak cenneti cehennemi kendimiz getiririz ayağımıza herşey bizim elimizde nefsimize şeytanın oyunlarına kanmadan biliyorum zor oluyor ancak sınavı geçtiğiniz zaman çok büyük mükafatlarını göreceksinizdir siz yeter ki bir adım atın Allah yoluna Rabbim koşsun size bu kadar lütfen dikkate alın bu tür şeyleri boşvermeyin...:KK66:

Arkadaşlar bir çok kişiye haberler verilir rüyalar aracılığıyla yorumlarınızda yazmışsınız çok korktum tüylerim diken diken oldu tarzında cümleleri ancak bide iyi yönünü düşünün Rabbim demek ki sizi o şekilde görmek istemiyor sizi seviyor hoş sen günahkarını bile sever ancak cenneti cehennemi kendimiz getiririz ayağımıza herşey bizim elimizde nefsimize şeytanın oyunlarına kanmadan biliyorum zor oluyor ancak sınavı geçtiğiniz zaman çok büyük mükafatlarını göreceksinizdir siz yeter ki bir adım atın Allah yoluna Rabbim koşsun size bu kadar lütfen dikkate alın bu tür şeyleri boşvermeyin...:KK66:

haklısın canım teşekkürler yorumuna allahım affetsin günahlarımızı :Saruboceq:

X