rujluyken eşinizle öpüşürmüsünüz?

ay ben dışında herkes öpüşüyormu ne? ben bunun hesabını sorarım o herife.boya yutacağım korkusu yaşıyorda benimki

ciddimisin sen nası yutacağını düşünüoki su gibi bişey diilki sonuçtaCADIARZU.walla ben sürp gidiorum sevgilimn yanına öpüo öptükçe geçio sonra bi daha sürüorum bi daha öpüo yine geçio sırnaşık şey

bilmiyorumki...nasıl bir psikolajiyse...inadına dudaklarımı kıpkırmızı boyayıp öpüşmezsem....pazartesi gelirse 2 haftadırda evde yok pazartesi ben gideceğim onun yanına .o hızla ne olduğunuda anlamaz ...görür o..

öpüşürüm canım.neden öpüşmeyim.hem şöyle meyveli rujlardan tatlı rujlardan sürerim ki bazen tatlı gelsin ağzına diee...

öpüşürüm tabekeeee:1closedeyes:
bide o ruj dudağının etrafına dagıldımı ne seksi dururyerimseniben
dahada cezbederrrŞeniz

Benimkide pek sevmez ruju...Ama sadece öpüştüğümüzde değil bu durum tabiki her durumda silmemi ister:kızgın: Ben bu duruma sinir olsamda yapacak birşey yok..Çok üzgünüm çoook

bizimki de sevmez gerçi ruj sürmem niveanın nemlendiricilerinden sürerim ama onların tadını da sevmez yine de öper ama dayanamaz tatlicadiarzu

ooooooooooooooooooooooooo ben bazen sabahları özellikle kırmızı ruj sürer kocamı öperim omzunu,yanagını, dudagını,ellerini uyandıgında tepkisi çok komik olurrrrrrrrrrrr.ben muzurum ehuehueheueheue...

benim en sinir olduğum şey aslında dışarı çıkarken özenerek sürüyorum ruju o da her defasında aynı özenle yapışıyo ruj muj kalmıyor naniknanik

X