Makyaj Ürünleri Ruby Rose

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

pembeinci

Canan & Murat
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
5.444
5
42
ruby rose
Arkadaşlar bu markayı duydunuzmu makyaj seti hediye geldi bana ben hiç duymamıştım açıkçası tereddütte kaldım bilen kullanan varmı aranızda memnunmusunuz

duydum canım gg de gördüm hatta setlerini ama kullanmadım. çok kaliteli olduğunu sanmıyorum.

ruby rose makyaj seti almayı düşünüyorum internetten kullanan var mı?

ben kalpli model setini kullunıyorum renk tonları metalik sedefli değil benden görup tonlarını beğenen 2kişiye çantamdakini hediye ettim biri kkdan diğeri işyerinden isteyen iki arkadaşıma da aldığım yerden siparişini verdim yerli markalardan çok daha kalıcı mini oluşu taşıma kolaylığı sağlıyor ve renk kartelası oldukça geniş tavsiye ederim
teninize direk temas eden ürünleri(nemlendirici,güneş koruyucu vs) bunlarda kalite ve markaya özen gösterin renkli kozmetik cilde direk sürülmedikçe isme takılmayın

arkadaşlar ben yaklaşık 1 seneden beri ruby rose'nin farını ve allığını kullanıyorum. Çok memnunum üstelik kalıcı diğer farlar gibi hemen kaybolmuyo , gün boyu etkisini gösteriyo ve göz makyajınızı tazelemek zorunda kalmıyorusunuz.Fiyat olarakta çok uygun gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

kızlar ben senelerdir ruby rose farını kullanıyorum küçük 12 renk falan var içinde
çok memnunun annemden almıştım ondan başka far kullanmıyorum

bende 88 farklı renk tonu olan far setini yeni aldım..daha kullanmadım ama aldığım fiyatla netteki fiyatı arasında bayağı fark var.

kızlar bende bu seti var ama sürerken çok dökülüyor sizde de aynısı oluyomu?
birde içinde lip stick var o çok kalıcı kokusuda güzel

Eklentiler

• $2514.jpg
    13,5 KB · Görüntüleme: 1.144
bende 3 tane setı var ruby rose'un.ıkısı yurtdısından geldı bırınıde gg den almıstım.ben cok memnunum.renkler super dokusu cok guzel farları suruyorum cıkarana kadar bır toplanma olmuyor gozkapagımda.cogu bayan bılmez bu markayı ama ben kullanıyorum ve cok begenıyorum

kızlar ruby rose far setini almak istiyorum. ama internetten sipariş bana güvenli gelmiyor. bu markanın ürünlerini alabilceğim mağaza var mı?

Ruby Rose'un kalitesini beğeniyorum. Ben de kullanıyorum, etrafımdaki bir çok kişi de kullanıyor. Hepimiz memnunuz. Çok kalıcı. Ben satıyorum bu ürünleri, ayrıca başka markalar ve ürünler de var. Sana özel mesaj attım.

internet sitesinden kataloğuna baktım ve cok hosuma gitti
ama fiyatlar yazmıyo yaa.s

internet sitesinden kataloğuna baktım ve cok hosuma gitti
ama fiyatlar yazmıyo yaa.s

Benim sitemden bakabilirsin. Piyasadan baya uygun fiyatlar. Çok fazla kar koymuyorum. Bütün çeşitlerin fiyatları var. Sitemin adresine profilimden ulaşabilirsin.

Far kullanmayı pek sevmiyorum kendime yakıştırmıyorum ama far olarak RUBY ROSE harika.. kalite olarak.. böyle çok güzel sürülüyor ve genelde kendinden parıltılı ve çok kaliteli .. ki fiyatları çok uygun ... kesinlikle far kullanan kişiler için tavsiye edebilirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…