Makyaj Ürünleri Roxelanne'nin Adm Adm Gz Makyaj Denemesi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Nasıl olmuş ? :)

• Çok beğendim

OY: 101 91,8%
  • Beğendim ama tarzım değil

OY: 4 3,6%
  • Beğenmedim

OY: 5 4,5%

• Ankete Katılan
    110
Kaşa göze bakar mısınız?

Ne sürsen yakışır zaten..Güzel olmuş demek az..

vallahi güzel olmuş tabi o kaş o göz olurda güzel olmaz mı anam kaşlara bayıldım ..sengözlerimebaksanab

bı kee gözler kaşlar harıka en sevdığım tonlarda yapmışsın ben tatarlara benzedığım ıcın ımkansız böle makyaj olamaz

süper olmus canım
uzun zamandır gördüğüm en güzel makyaj a.s.
juliet çok teşekkür ederima.s.

eyvallahhh kuzuuuucukka.s.

vallahi güzel olmuş tabi o kaş o göz olurda güzel olmaz mı anam kaşlara bayıldım ..sengözlerimebaksanab

saol ecinni baronesim bu kaş şeklini oturtana kadar neler çektim kuaförlerden:) incecik ebru gündeş kaşı bile yaptılar yaa:)

bı kee gözler kaşlar harıka en sevdığım tonlarda yapmışsın ben tatarlara benzedığım ıcın ımkansız böle makyaj olamaz

uğur böcüğüm çok teşekkürler, benim de gözler normalde küçüktür böle deneye deneye nasıl büyük gösteririm diye uğraştım hep, oldu sonunda. sende denemelisin bence:1hug:

denıycem bıde ben kaşlarımı hıc almadım cunku zaten alıncak ıkı tel varr:roflol:
resmımı koysam buyutup bakabılır mısn sence aldrmalı mıyım

resmımı koydum ama sen ykosun gelınce ark talebı yolla cnm albumlerden bakabılırsın

Son düzenleme:
resmımı koydum ama sen ykosun gelınce ark talebı yolla cnm albumlerden bakabılırsın

canım gördüm resmini, hiç öyle 2 tel falan değil gayet var yani:) aldırmak istiyorsan çok hafif altlardan toparlayacak şekilde aldırabilirsin gözlerinin şekli daha çok ortaya çıkar. ama inceltmene hiç gerek yok

Harika olmus tatlimmmm wallahi çok begendim.. a.s.

teşekkür ederim sürmelimm

ya heryerı aldırıyok ora kalsa olmammı
gözlerım cok hassas olduğu ıcın normalde elımde denesem bı kaş ceksem ağlamaktan beter oluyom
o acıya katlanmak ıstemyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…