Makyaj Ürünleri Roxelanne'nin Adm Adm Gz Makyaj Denemesi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Nasıl olmuş ? :)

• Çok beğendim

OY: 101 91,8%
  • Beğendim ama tarzım değil

OY: 4 3,6%
  • Beğenmedim

OY: 5 4,5%

• Ankete Katılan
    110
mge canımm ay bi kaç gündür girmiyordum topikin hayırlı olsun aşkım aşkımm çok süper olmuş emeğine sağlık hayatımm devamını beklioruzz canımsın yaaaa :lepi:

Cnm çok yakışmış,usta işi olmuş, başka renklerde uygulamalarınıda bekliyorum Şeniz

hımmm çok beğendim hem makyajı hem kaşı gözü maaşalah canım bende hep bu tonlarda yaparım

mge canımm ay bi kaç gündür girmiyordum topikin hayırlı olsun aşkım aşkımm çok süper olmuş emeğine sağlık hayatımm devamını beklioruzz canımsın yaaaa :lepi:

saol edacımmmm senden de bekliyorum hayatım:)

Cnm çok yakışmış,usta işi olmuş, başka renklerde uygulamalarınıda bekliyorum Şeniz

yeni anne çok teşekkür ederim canım, diğer renkleri de yapmayı düşünüyorum ilerleyen günlerde:)

hımmm çok beğendim hem makyajı hem kaşı gözü maaşalah canım bende hep bu tonlarda yaparım

murgizcim çok teşekkür ederim canım

sevgülümm
çok güzel bi smoke eyes makyajı olmuşşş bayılsım resmen
o kaşlar a da gurrbaannnn olam benn bibeemmmm

mge cok güzel olmuşş ellerine saglık.. cok begendim.....

canım çokk teşekkürlerr:)

sevgülümm
çok güzel bi smoke eyes makyajı olmuşşş bayılsım resmen
o kaşlar a da gurrbaannnn olam benn bibeemmmm

arzumm yaaa nerelerdesin sen kaç gündür, ne yorum yapacağını pek merak ediyordummm teşekkür ederimmm:) peki şunu şöyle yapsaydın dediğin bir yeri var mı tatlım?

yok bitanemm
gerçekten çok başarılı olmuşşş

kusursuz bebeğimmm emeğine sağlık canısı

o ilk sürdüğün siyah ta çok hoşuma gitti gözlerin çok yakışmışşş güzelim

Harika olmuş canım benim.
Süper valla çok beğendim.
Bende yapıyorum kendi çapımda bişiler ama fotoğraflarım çok kötü çıkıyor.
Fotoğraf çekme işini beceremiyorum bi türlü.
Birde bu siyahı tamamen göz kalemiyle mi elde ettin yoksa siyah farmı?
Resimlerin devamını bekliyoruz:1hug:

yok bitanemm
gerçekten çok başarılı olmuşşş

kusursuz bebeğimmm emeğine sağlık canısı

o ilk sürdüğün siyah ta çok hoşuma gitti gözlerin çok yakışmışşş güzelim

tatlımm çok teşekkür ederimm

canım ilk resimde tamamen siyah kalem sürdüm ana tonu onunla yapıyorsun, çünkü sırf far olsa dağılıyor, tam istediğim gibi olmuyor. ben eskiden hep öyle yapardım sonradan dank etti göz kalemlerini sadece gözün içine değil tamamen üstüne de sürmek:)a.s.

sevgilim göz kaleminin markası ne gülüm ben de çok beğendim bu rengi farla elde ettin sandım

çok güle durmuşşş

gözler güzel, kaşlar güzel , makyaj güzelll , e daha ne olsunnn kaydirigubbakcemile5

emily
yuppiiii ben de bulup alacam eenn kısa zemandaaaaaa

inşallah bozmazlar kalitelerini yaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…