Makyaj Ürünleri Roxelanne'nin Adm Adm Gz Makyaj Denemesi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Nasıl olmuş ? :)

• Çok beğendim

OY: 101 91,8%
  • Beğendim ama tarzım değil

OY: 4 3,6%
  • Beğenmedim

OY: 5 4,5%

• Ankete Katılan
    110
canım kaldırmıştım resimleri burdan devam etmeceğim çünkü, normal kendi yaptığımız başlığına koyacağım. ama son yaptıklarımdan koyayım şimdilik senin için:)

roxiii topiğin olsun yaaa senin çok fazla fanın var biride benim zemuszemus

edamm teşekkürler canım benim:)

cancucum yaa bence de olsun ama bazı sebeplerden dolayı resimleri koyduktan bir süre sonra geri sayfalarda kalınca kaldırıyorum, başlık olunca kaldıramam:) anladın sen onu:)

oquacım seç beğen al:)

canım benim çok mersi çok incesin.

kıs bak ne dicem seni alanın vay haline haaaaaa. işe güce gitmez akşama kadar dizinin dibinde öle mayhoş mayhoş gözlerini izler. sölemedi deme haaaa. aç kalırsınız benden sölemesi!!!...kafamçokkarıştı

kızz valla bayılıdım ya gözlerine okumuşsundur belki .biri neden renkli gözler daha çok beğeniliyor diye bir başlık açmış.ahanda o başlığa bir kapak daha!!!...:lepi:
alah nazarlardan saklasın seni(poponu kaşıman gerekiyor şimdi)maaşallah tü tü tü...opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
canım benim utandırdın şimdi beni yaa:)) çok teşekkür ederim, göz güzelliğinin yanında onun gören gözün güzelliğini de unutmamak lazım:1hug:

tatlımm makyajın çok güzel olmuş bambusi dedi bi bak göz yapınız benziyor sende ölee dene senin gibi bi yapmaya çalışıyım tatlım....

gülsucuğum çok teşekkür ederimm madem benziyor göz yapılarımız, dene benim örneklerdenn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…