Makyaj Ürünleri Roxelanne'nin Adm Adm Gz Makyaj Denemesi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Nasıl olmuş ? :)

• Çok beğendim

OY: 101 91,8%
  • Beğendim ama tarzım değil

OY: 4 3,6%
  • Beğenmedim

OY: 5 4,5%

• Ankete Katılan
    110
güzün kasin o kadar güzelki gercekten makyaja bile gerek yok... :nazar:
tabi makyajinida cok begendim canim...

canım gerçekten çok hoşş
o paletten ben bulamadım, bulduğum gibi alacağım
maşallah, devamını bekliyoruz :nazar:

teşekkürler canım:) yanlış hatırlamıyorsam sende yeşili vardı, yeniler bölümünde görmüştüm. orda görüp aldım bende:)

:nazar: gözlerin çok güzel canım.
makyaj ve anlatım da çok güzel olmuş.
devamını bekleriz Şeniz

Herkese merhabalar.. uzun zamandır yapmak istediğim şu adım adım makyaj olayını, fotoğraf makinemdeki ışık sorununu çözdüğüm için hayata geçirmeye karar verdim:) Siyah ve tonlarını kullandığım bu makyajı umarım beğenirsiniz....

Resim016-1.jpg

Kullandığım ürünler; maybelline dream mousse kapatıcı, flormar 5'li far paleti, body shop 4'lü küp far, emily siyah göz kalemi, flormar kalem eyeliner (ya da dipliner ne ise:), avon mistake proof maskara...

Resim002Large.jpg

Öncelikle tüm göz kapağıma kapatıcı sürdüm ve üzerinden hafifçe pudra ile geçtim. (bunun fotosunu çekmeyi unutmuşum:) Ardından siyah göz kalemini göz yuvarlağımın üzerine tamamen sürdüm

Resim004Large.jpg

Ardından flormar paletindeki 3 ve 4 numaraları farları karıştırarak göz yuvarlağımın üzerine sürdüm

Resim005Large-1.jpg

Kaş altından göz yuvarlağımın üzerine kadar paletteki 1nolu farı sürdüm

Resim006Large.jpg

Ardından 5 nolu renk ile göz yuvarlağı üzerine gölgeleme yaptım

Resim009Large.jpg

Küp farların gri rengini göz pınarından ortaya gelecek şekilde yarıya kadar sürdüm. kaldığı yerden kuyruğa kadar da flormarın 4 nolu farını sürdüm

Resim010Large.jpg

4 nolu rengi alt kirpik dibime uyguladıktan sonra göz içine siyah kalem çektim, üst kirpik dibine eyeliner çektim ve ince uçlu bir fırça yardımıyla 5 nolu far ile hafifçe üzerinden geçtim. Maskarayı da 2 kat uyguladıktan sonra işte ortaya böyle bir şey çıktı.....

Resim015Large-1.jpg

Resim020Large.jpg

Resim019Large.jpg
cok güzel bir deneme olmuşşşşşşşgamyoncuiremsu

X