Makyaj Ürünleri Rosense Makyaj Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ya canim hic rastalamadim rosense magazasina;

kendi magazalari mi var ki??

ewet canım kendi mağazaları war.ben bugün aldım pudra allık we kapatıcısını merakımdan bakalım nasıllarmış

ben toniğini aldım bugün. kaliteli mi işini iyi yapıyo mu bakıcaz artıkın kaydirigubbakcemile3

ben bugün rosensenin temizleme köpüğünü gördüm ama almadım,kullanan varmı hiç? almayı düşünüorm dukusu yumuşaksa:)

ben gül suyunu 7 8 tl gibi bişeye aldım
ve de kendi magazasındandı.

istanbulda kendi mağazası var mı yaa ya da herhangi bi alışveriş merkezinde falan?

ben gülsuyunu ıspartadan aldığım için 6 tl ye geldi :)

ben de bunu kullanıyorum canım şu an
bana bunu önerdiler o yüzden aldım baya iyi gerçekten ama benim beklentim daha yüksek sanırım hemen çıkarsın istiyorum kaydirigubbakcemile3

Göz makyajını kolay temizlemek için eczanelerde satılan Lid-Care'i öneriyorum. Çıkaran firma Novartis, bir ilaç firması. Özel solüsyonu özel minik mendillere dökülüp, elle çitilenip köpürtülüp gözler siliniyor. Şu ana kadar kullandığım makyajı en iyi çıkaran göz makyajı çıkarıcısı bu. Ayrıca köpüğümsü olduğu için gözleri tahriş etmiyor. Ben çok alerjiğimdir ve bana bile alerji yapmadı. Fiyatı 29 TL. Şişeyi açtıktan sonra bir aydan fazla kullanamıyorsunuz.

teşekkürler canım ama neden 1 aydan fazla kullanılamıyor ki, hem kaç milimlik bir şişe?

özel minik mendillerde içindemi ? ben ıslak mendil gibi seylerle silince göz altım hemen tahriş olyor

renkleri çok güzel aslında ya çok doğal tonlar var ama almaya fırsatım olmadı

bursada olanlariçin söylüyorum rosense zafer plazaya stand acmıs cogu ürünü var
merak eden olursa uğrayabilir
yerimseniben

farları güzel görünüyor rujlarıda öyle ama bizim burda yokki ya

bak şu rosenseye nelerde üretmiş hepside harika görünüyor vallaa

teşekkürler canım ama neden 1 aydan fazla kullanılamıyor ki, hem kaç milimlik bir şişe?

Ürün şu an yanımda değil. Ama üstünde "şişeyi açtıktan sonra bir ay kullanılabilir" gibi birşey yazıyordu. Hatırladığım kadarıyla 100 ml canım.

özel minik mendillerde içindemi ? ben ıslak mendil gibi seylerle silince göz altım hemen tahriş olyor

Evet, mendiller içinde. Ama mendiller kuru. Solisyonuyla ıslatıp çitileyince hafif köpürüyor ve yumuşacık oluyor. Islak mendiller gibi değil kesinlikle. Onlar benim gözümü de tahriş ediyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…