Makyaj Ürünleri Rosense Makyaj Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ben pudrasını kullandım çok güzeldi ama tenim aşırı beyaz olduğu için yüzümü boynuma göre daha koyu bıraktığı için devamlı kullanmadım,şimdi de fondotenini ve kapatıcısını aldım,pudrası çok açık tonda deil ama fondöten cidden baya açık renkte,ama ne yazık ki kapatıcılık SIFIR! Yani sanki fondöten deil de sıradan bi losyon,o kadar hafif ki yapısı asla fondöten etkisi yaratmıyor,18-20 yaşında değilseniz kesinlikle almayın derim,kapatıcısı ise fondöten gibi kapatmıyor ama genç kızlar ya da gözaltı sorunu olmayanlar için ideal olabilir,fırçalı rujlarının da ambalajı çok amele,tuafiyelerde 2 tlye satılan parlatıcılarla aynı ambalaj yapmışlar,aldığım malzemelerin ambalajlarına çok önem veriyorum,gül suyu ve pudrası çok güzel ama

arakdaşlar yarın pudrasını alacağım bir de yanına hediye bişey alacağım ya allık iyi diyorsunuız hangisini alsam karar veremedim 301 de güzel görünüyor akrita sen karıştırınca çok güzel oluyor demişsin ya balım mesajında o 301 mi?

tatlım simdi gördüm msjını yaa cok gec oldu cvp biliorum
bunu yazıp yatıcam hatta
rosense kuzende vardı bende denemiştim oyüzden numrasını bilmiorum
ama 2 tane allık var içinde biri seftali biri pembe hafif sedefli yani simli değil
güzeldi ben begendim alabilirsin güzellikk

kızlar dün büyük bir alışveriş merkezinde bir şey gördüm ve hemen satın aldım
rosense bi çanta hazırlamış, içinde 65-75 ml arası gülsuyu, duş jeli, vücut losyonu,
el kremi, gül kolonyası, koltukaltı deodorantı ve süper bi gül parfümü var... üstelik sadece 39 tl idi
tanışma seti diye satış yapıyorlar, güsel tanışma, bulursanız alın derim zemuszemus

tatlım simdi gördüm msjını yaa cok gec oldu cvp biliorum
bunu yazıp yatıcam hatta
rosense kuzende vardı bende denemiştim oyüzden numrasını bilmiorum
ama 2 tane allık var içinde biri seftali biri pembe hafif sedefli yani simli değil
güzeldi ben begendim alabilirsin güzellikk

anladım canım senin hangisini beğendiğini bidenem ondan deneyeyim bende gülüm çok tişikkür ederim sevgi bakışlımmm

kızlar dün büyük bir alışveriş merkezinde bir şey gördüm ve hemen satın aldım
rosense bi çanta hazırlamış, içinde 65-75 ml arası gülsuyu, duş jeli, vücut losyonu,
el kremi, gül kolonyası, koltukaltı deodorantı ve süper bi gül parfümü var... üstelik sadece 39 tl idi
tanışma seti diye satış yapıyorlar, güsel tanışma, bulursanız alın derim zemuszemus

ooo süpermiş gerçekten ben görmedim onu yaaa keşke nemlendiricisi de olsa

bencede keske duş jeli yerine yüz için nemlendirici olsaymıs
bulursam hemen bakıcam a.s

39 tl lik set kampanyası umarım hala devam ediyordur ben de bakıyım bir :)

ben satılan yere gittim yoktu
ama bi gül suyu bi temizleme sütü bide sabununu aldım
temizleme sütü fena değil 200ml. gül suyuda %100 doğal bu açıdan gayet güzel
ama arkadasında dediği gibi gül suyu hariç diğer ürünler doğal değil ne yazıkki

rosense-dogal-gul-suyu-mb32828_362398_r1.jpg

temizleme_sutu.jpg

güle güle kullan canım temizleme sütü iyi temizliyor mu, yani makyajı da temizliyor değil mi, yoksa sadece cilt temizliği için mi ?

tsk ederm cnm işte yüz ve göz makyajı temizleyici
makyajı güzel çıkartıyorda rimeli pek cıkartamıor fena değil loreal kullandıysan onun gibi diyebilirim

kullanmadım canım ya bana rimeli çok iyi çıkaran bir şey lazım :)

rosense'nin parfümleri çok güzeldir
hem de kokusu kalıcıdır.
mutlaka deneyin
nette bulamadım şişenin şeklini unuttum ama
ince ve ucun şişede bi parfümü vardı
bayılıyorum ona
rosense ürünleri satan bi yerde gidip mutlaka deneyin derim:dance:

evet parfümleri de çok güsel ve kalıcı. barida var, onu bi pıslattım 2 gün çıkmadı kokusu :sm_cool:

hadi ya bilseydim rosense'den alırdım daha 1 hafta önce başka marka parfüm aldım :KK43:

yaa suan aklımda yok ama parfümleri avondaki parfümlere cok benziyor
eger avon kullanıysanız rosenseyi denediğinizde aaa bu avondaki su parfüm diyorsunuz
yani bende öyle oldu buarada rimel cıkarmada basarılı değil ama loreal fena sayılmaz canım onu dene
fiyatlarıda hemen hemen yakın
kaydirigubbakcemile3

Canim ben kullaniyorum niveanin cok guzel temizliyor gözleride yakmiyor...Resmini ekliyorum daha net anlatim icin opuyorumnanaktan

ben de bunu kullanıyorum canım şu an
bana bunu önerdiler o yüzden aldım baya iyi gerçekten ama benim beklentim daha yüksek sanırım hemen çıkarsın istiyorum kaydirigubbakcemile3

Avonun göz makyajı temizleyicisini öneririm ben hep onu kullanıyorum çok güzel temizliyor rimeli

X