Makyaj Ürünleri Rosense Makyaj Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yüz temizlime köpüğüne bayılıyorum benim cildim hassas vichy nin en hassas ciltler için olan ürünü bile bende alerji yaptı ama rosense dan gayet memnunum yaklaşık 1yıldır kullanıyorum arkadaşlar ayrıca gül suyuda gayet iyi yalnız ben nemlendiricilerini begenmedim

canlarımmm pudra almak ıstıyorum rosense den ama cildim cok yaglı ve gozeneklı sızce rosense in pudrası uygun olurmu bana? parlama yaparmı? yorumlarınıza gore alcam cok onemlı yorumlarınz benım ıcınn:)

yüz temizlime köpüğüne bayılıyorum benim cildim hassas vichy nin en hassas ciltler için olan ürünü bile bende alerji yaptı ama rosense dan gayet memnunum yaklaşık 1yıldır kullanıyorum arkadaşlar ayrıca gül suyuda gayet iyi yalnız ben nemlendiricilerini begenmedim

ben de alacağım ondan ya CADIARZU

Canim ben kullaniyorum niveanin cok guzel temizliyor gözleride yakmiyor...Resmini ekliyorum daha net anlatim icin opuyorumnanaktan

bende bundan kullanıyorum çok memnunum suya dayanıklı makyajımı bile temizliyo ve yakmıyor gözümü ve bende rosense nin pudrasını almayı düşünüyorum yalnız fondötenini de alıcaktım ben burda ki yorumlardan sonra vazgeçtim şeffaf losyon gibiymiş :1shok:

bende bundan kullanıyorum çok memnunum suya dayanıklı makyajımı bile temizliyo ve yakmıyor gözümü ve bende rosense nin pudrasını almayı düşünüyorum yalnız fondötenini de alıcaktım ben burda ki yorumlardan sonra vazgeçtim şeffaf losyon gibiymiş :1shok:

bence de fondötenini alma ama ben de pudrasını alacağım elimdeki bitince, herkes çok memnun zemuszemus

bence de fondötenini alma ama ben de pudrasını alacağım elimdeki bitince, herkes çok memnun zemuszemus

evet bende vazgeçtim zaten pudrasını alıcam benimde elimdeki bitsin yada bitmeden alırım ben çünkü benim kullandığım toz pudra çok var içinde kolay kolay bitiremem onu daha ben bitmeden alayım en iyisiturkbayragi

arkidaşlar rosense in farları pudraları allıkları gayet kadife gibi güzelmiş memnun olan çok kişi var.ama gözaltı kapatıcısı ve fondöteni pek iyi değilmiş:1no2:

Merhaba arkadaşlar. forumları uzun zamandır takip ediyordum. nihayet üye oldum ve bu sitedeki tavsiyelere bakarak rosensenin sitesinden sipariş verdiğim ve biraz zahmet ve endişe ile getirtebildiğim pudrası ve fondöteni ile ilgili olarak şunları söyleyebilirim.pudra idare eder fiyatına göre oldukça iyi ama tonunuz stoklarında yoksa sizin araştırıp ürünüm ne oldu falan diye ardından gitmeniz gerekiyor.Fondöten neredeyse hiç belli olmuyor. pudrasız hiç işe yaramaz. asıl söylemek istediğim YERLİ , DOĞAL VE KALİTELİ DİYE ALMAK İSTEDİĞİM BU ÜRÜNÜN PUDRASI MADE İN CHİNA. MAALESEF... BENİ EN ÇOK BU ÜZDÜ.:sm_confused:

Tavsiyeler üzerine bugün allığını aldım, çok güzel gerçekten duruşu falan beğendim.. Fikrini paylaşan herkese teşekkürler ...

bende bugun saatalık özlü yüz temızleme sütünu aldım kullanınca yorumlarımı eklerım.

4lü farı vardı onu aldım indirimdeymiş 12ytl. gayet güzelopuyorumnanaktan

rosense gül suyunu tek geçerim tüm toniklerden çok çok daha iyi

benim gözüm alerjenik doğal rimel falan arıyordum kullanan var mı nasıl dolgun yapıyor mu bide yani rimel sürmüş gibi:44:

ben farıyla allığını aldım.. Ama bunlar MADE IN CHINA... Arkalarını okursanız görürsnz... Rosense kendi ismini kullanarak ithal etmş, çöpe atıp kullanmak arasında kaldım.. Ama bidaha almam, zaten artık makyaj ürünlerini piyasadan kaldırıomş rosense.. sadece cilt bakım ürünleri satılıcakmş bundan sonra..

%100 Türk Ürünü, ve %100 doğal olan gül suyu var mı? Fiyat önemsizdir.

akita kozmetik diye bir firma var netten araştırırsanız bulursunuz, Ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmeyip %100 doğalmış.
Gül suyunun yağı alınmamış hali imiş.

akita ürünlerine bende akdım evet çokda güzeler ısparta kökenli vede türk malı daha ne isderiz işde güzell

ülkemizin ticaret boyutlarını dahada çok olmasını ürünlerimizin çok kişi tarafından kullanılmasını gerçekden isderim türkiye kazansın artık yeter ülkemiz bir cennet herşeyimiz var allaha şükür amerikanlar kendi ürünlerini kullanırken bizler amerikan mallarına ay kalite alalım diye düşünmeyelim çok yanlışdır bu ülkemizin taşı suyu altın ah ah dahada değerlendirilebilse keşke :26::26::26::26::26:

Nasıl bir sistemdir bu. Biz diğer ülkelerin kalıntı, artık mallarını hayran hayran kullanırken, onlar bizim gibi ülkelerin doğal ürünlerini kullanıyor. Anlam vermek güç. Ne zaman doğaya döneceğiz, bilemiyorum. Plastik çocuklar doğuracağız, pek yakında.

X