Makyaj Ürünleri Rosense Makyaj Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Rosense gül suyu aldım ve buzdolabına kodum. Ben tonik olarak kullanmayı düşünüyorum. Ama önce doğal bir maske var onu deneyeceğim. Birkaç yeni şeyi aynı anda sürmek istemiyorum. Maskenin etkilerini göreyim, gülsuyunu cilt bakımıma ondan sonra ekleyeceğim. Sonuçları yazarım.

maske derken nemlendirici maske mi ?
o bana iyi geldi sende begenirsen yazarmısın
tester kullandım kendisinide almak istiyorum.

nemlendirici maskeden çok memnun kalan var ya ben de alacağım sanırım CADIARZU

bende aldim kizlar gül suyu..Sabunlarini aldim bide yilbasi özel posta ucreti almiyolardi..
türkiyeye gelene kadar bekliyemedim cok para bayildim ama napimm..Pisman degilim aldigima cildimi cok güzel yapti..
icinde test icin kremlerini falanda vermisler peelingini kullandim güzeldi nemlendirici maskesinden pek memlun kalmadim maske gibi degil..
Sürüp yediriyorsunuz cildinize bilgidimiz krem gibi yani..Benim cildim cok kuru bir yararini göremedim 1 kere kullandim ama..boshayallersmileboshayallersmile

benim cildim de kurudur ama bu maske vıcık vıcık yapmasın :)

yok yahu yaglı bişey değil öyle
ne biliyim nemli hissi veriyor yüzüne ben sevdim
yerimseniben

rosense'nin gülsuyunu temizleme köpüğünü ve farını kullanıyorum, hepsinden de memnunum.

temizleme köpüğünü kuzende vardı bende denemiştim cok pratik bişey
ve de cok hos kokuyor
yerimseniben

pudrasını tawsiye ederim..rimelinden hiç memnun kalmadım.. bi de peelingini de cok begenmiştim..

Ben gülsuyundan memnun kaldım. Yüzüme pamukla uyguladım. Pamuğa bolca döktüm. Haftada sadece bir kez kullandım, bir zararını görmedim. Yumuşak yapıyor gibi geldi. Kokusu da diğerlerine göre farklı. Daha doğal olduğunu anlıyorsunuz. Ben hem bozulmasın hem de gözeneklerimi büyütmesin hatta mümkünse ufaltsın diye buzdolabında saklıyorum. Soğuk soğuk güzel oluyor. Gözeneklere etkisiyle ilgili birşey söyleyemeyeceğim, bir fark görmedim henüz.

Ben gülsuyundan memnun kaldım. Yüzüme pamukla uyguladım. Pamuğa bolca döktüm. Haftada sadece bir kez kullandım, bir zararını görmedim. Yumuşak yapıyor gibi geldi. Kokusu da diğerlerine göre farklı. Daha doğal olduğunu anlıyorsunuz. Ben hem bozulmasın hem de gözeneklerimi büyütmesin hatta mümkünse ufaltsın diye buzdolabında saklıyorum. Soğuk soğuk güzel oluyor. Gözeneklere etkisiyle ilgili birşey söyleyemeyeceğim, bir fark görmedim henüz.

gülsuyu gözenek küçültmezki,gül suyu bir toniktir,hergün yüzünü temizledikten sonra uygularsan tanik görevini görür,gülsuyu bi ilaç değildirki,gözenek küçültecek maddeler yok içinde,küçültsün istiyorsan göenek azaltıcı kremlerden almalısın ya da soda gözenekleri ufaltır tonik gibi uygulandığında boshayallersmile

gülsuyu gözenek küçültmezki,gül suyu bir toniktir,hergün yüzünü temizledikten sonra uygularsan tanik görevini görür,gülsuyu bi ilaç değildirki,gözenek küçültecek maddeler yok içinde,küçültsün istiyorsan göenek azaltıcı kremlerden almalısın ya da soda gözenekleri ufaltır tonik gibi uygulandığında boshayallersmile

Birincisi, Rosense'in gülsuyunun kabında "Sıkılaştırıcı özelliği ile gözeneklerin tıkanmasını önler" yazdığı için,

İkincisi, forumlarda "gülsuyu gözeneklere iyi geliyor, ufaltıyor" yazanlar olduğu icin, ve

Üçüncüsü, tam tersine, "mucizevi tonik gülsuyu" forumunda bir kişi "Benim tavsiyem cildin yağlıysa kesinlikle gülsuyundan uzak dur. Benim gözeneklerimi iyice açtı çünkü..." yazdığı ve sonrasında Rosense'in gülsuyunu kullandığını öğrendiğim için

kendi tecrübelerimi paylaşmak istedim.

Ayrıca, tonik gözenekleri ufaltmaz diye birşey yoktur. Gözenek ufaltma işlevi olan tonikler de var.

evet gözenekleri tıkamasını önler,gözenekleri temizler,gözenekleri ufaltmaz yada küçültmez ben tersi bişe demedimki,yağlıysa kullan gibi bişe de demedim..evet gözeenekleri ufaltan toniklerde vardır ama gülsuyu bu işlemi yapmaz ben bunu dedim ..kendi tecrübelerini paylaşmada demedim ne alaka,durduk yere böle saçma tepkiler vermenede gerek yok herkes fikrini paylaşır bildiklerini söler bu forumda:nazar:bendee bildiğimi sölüorm gözeneklerim küçülecek die beklememen için boşuna ya da bekle sen bilirsin boshayallersmile

evet gözenekleri tıkamasını önler,gözenekleri temizler,gözenekleri ufaltmaz yada küçültmez ben tersi bişe demedimki,yağlıysa kullan gibi bişe de demedim..evet gözeenekleri ufaltan toniklerde vardır ama gülsuyu bu işlemi yapmaz ben bunu dedim ..kendi tecrübelerini paylaşmada demedim ne alaka,durduk yere böle saçma tepkiler vermenede gerek yok herkes fikrini paylaşır bildiklerini söler bu forumda:nazar:bendee bildiğimi sölüorm gözeneklerim küçülecek die beklememen için boşuna ya da bekle sen bilirsin boshayallersmile

Saçma tepkiler falan yok. Yazdığım yorumu mantıksız bulmuş gibi bir tavırla yazmışsınız. Ben de neden mantıksız olmadığını madde madde yazdım. Gülsuyunun gözeneklere etkilerini duymadığınız belli. Gülsuyunun gözeneklere olumlu veya olumsuz etkilerini yaşayanlar var. Dolayısıyla biri çıkıp “gülsuyu bir toniktir, gözeneklerin boyutunu değiştirmez” anlamında birşeyler söylerse ben de madde madde neden katılmadığımı söyleyebilirim. Bu da benim fikrim, ben de bunu söylüyorum.

Gözeneklere Cözüüüm ?? forumundan:

gül suyu çok iyi geliyor. Gecen gün ev çok sıcaktı önümde gül suyu duruyordu. Tabi benim gözeneklerim çok açıktı. Ders çalışıyordum. Serinlemek için 10 dk da bir gül suyu sürdüm. Ama nerdeyse sabaha kadar 5 saat aralıksız yani çok sık yaptım. Sabah aynaya baktığımda gözeneklerim gözle görülür derecede küçülmüş ve burnuma yakın olan yerleri pürüzsüzleşmişti. Büyük gözenekler küçülmüştü ve ben buna cok sevindim sonuç çok mutluym ayrıca xD gül duyunu bitirmiştm xD

Tonik yerine gülsuyu forumundan:

baştan sona okudum kimisinde işe yaramış kimisi memnuniyetsiz benim gibi.gecen haftaya kadar 4-5 kere gülsuyu kullandım rosensenin.
Yüzüm inanılmaz derecede mahvoldu
Keşke kullanmadan önce okusaymışm bu yazıları
ve araştırdıgım kadarıyla gözenegi acık yaglı ciltlerde gülsuyu hiçte iyi gelmiyor.gözenekleri azdırıyormuş.felaket bir kaşıntı,kuruluk, pullanma,yanma ve kızarıklıkla karşı karşıyayım
şimdi nasıl düzeltirim diye uğraşıyorum ve pazartesi ilk işim cildiyeye gitmek olucak.
iyice araştırıp kullanın derim:S

Mucizevi tonik gülsuyu forumundan:

gül suyunu tonik niyetine kullanmaya başlamıştım, bir baktım ki sivilcelerim geçmiş. gerçekten sivilceleri kurutuyor ve gözenekleri sıkılaştırıyor. kullanmanı tavsiye ederim.

Benim tavsiyem cildin yağlıysa kesinlikle gülsuyundan uzak dur. Benim gözeneklerimi iyice açtı çünkü...:eek:klava:

Gözenek Sıkıştırma Tekniklerimizi! forumundan:

kızlar bende gül suyu kullanıyorum cildimde parlaklık oluyor canlanıyor adeta ama gözenkelere pek etkisi yok sanırım

Gözenek kapanması forumundan:

Yardım edin ne yaptıysam kapanmıyor geçen hafta yoğurt limon suyu sürdüm sanki bir gelişme oldu gibi ama bilmiyorm öneriniz varmı

Buna cevap olarak yazılanlardan:

gül suyu gerçekten iyi hem cildi temizliyor hemde cildi sıkılaştırıyor

ben güller diyarı ıspartadanım pinnk. natural gül suları oluyor onlardan kullan faydasını göreceksin eminim. ben kullanıyorum çokta memnunum.

Siyah Noktalar forumundan:

kızlar ben yaklaşık bi haftadır gül suyu kullanıyorum,gözeneklerim büyük ölçüde geçti,yanağımdaki ve burnumdaki siyah noktalar da baya azaldı ve küçüldü.denemenizi tavsiye ederim..

Bence gözenekleri ufaltmak için dikkatlice deneyip görmekte fayda var. Ama herkeste, özellikle yağlı ciltlerde farklı etkiler yapabilir. Rosense tamamen doğal olduğu için ben Rosense'inkini tercih ediyorum.

fiyatlarıda bayagı güzel ilk çarşıya çıkışımda 1 örnek alacam memnun kalırsam devamlı kulanırım

aa bende gül suyu tonik krem di duymuştum ama makyaj ürünleri ni ilk defa gördüm .. fiyatlarıda çok cazip nereden buluruzki bunları .. yakınlardaki parfümerilerden bi sorayım bakim =)=)

rosense mağazaları ayrı saadece rosense satar. kapıda rosense yazar pembe olur.
ykm de rosense standı var ama orda bulabilirsin

X