Makyaj Ürünleri Rosense Makyaj Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Avonun göz makyajı temizleyicisini öneririm ben hep onu kullanıyorum çok güzel temizliyor rimeli

Avonunkinide kullaniyorum ben..güzel temizliyor ama bende gözlerimi yakti niveaya gectim..4.yü bitirdim yanilmiyorsam delikafaduldendelikafadulden

ben de nivea kullanıyorum beyazından,hiç yakmıor hemen de çıkarıor,bitsin alıcam bidaha:hulya:

sulfat bildigim kadariyla urunlerin kopurmesini saglayan bir madde.
ben saclarim icin sulfat-free sampuan aliyorum boya korumasi icin. ve o sampuanlar kopurmuyor hic, kopurmeden temizliyor.

her sabun, sampuanda var sanirim.

kizlar rosense urunlerini nerden satin aliyorsunuz?

eczanelerden mi?

canım,rosensenin kendi mağazaları var ama ben rosense'yi bir aktarda görmüştüm,bakarsın hepsinde olmayabilr fisfisfis

tsk. ederim,

internetten satis noktalarina baktim da,
bizim orda bi eczane ismi vermisler.

bi arkadasimiz alisveris mrk.nden setini aldigini soylemisti; hangi alisveris mrk. acaba???

ayy canim kusura bakma,
konunun tum sayfalarini da okudum aslinda,
fiyatlar yaziyor muydu , dikkat etmemeisim,

hemen basa donuyorum tekrar .. ;-)

ay caim tekrardan baktim,
haklisin fiyatlari varmis.

cok da uygunmus fiyatlari.

peki internet uzeride hangi sitede bu fiyatlara satiliyor. (kendi sitesinde satisi yok sanirim)

en guvenli nerden alabiliriz internetten biliyor musun?

tsk.tekrar

arkadaslar rosensenin sitesinde bir uyari var,
sahteleri varmis piyasda gulbirlik logosu olmayanlari almayin diyor;
youthanasiacim senin gond. sitede gulsuyunda gulbirlik logosu yok,
sahte mi ki ???

bilmiyorum canım ben aratınca öyle buluyorum demek ki rosense'i netten almamak gerekiyor bulunduğun yerde mağazası yok mu neden netten almak istiyorsun ?

Ya bende almak istiyorum gül suyunu falan almanyada fazla magazasi yok olanida bana uzak mecburen siparis vericem yilbasi dolayisiyla posta ucresi yok ama fiyatlar cok geldi bana..1 tane gül suyu 9.95 euro türkiyede 2-3 tane alinir o fiyata..siparisla kac gunde geliyorki arkadasimin annesi gelicek haftaya pazar gunu yetisirmiki??CADIARZU

cok pahali gercekten. burada 6 TL benneyaptımki

amanın duyunca hemen baktım bende gülbirlik logosu var
netten almayın ozmn sahte cıkabilir
:gitme:

bilmiyorum canım ben aratınca öyle buluyorum demek ki rosense'i netten almamak gerekiyor bulunduğun yerde mağazası yok mu neden netten almak istiyorsun ?

ya canim hic rastalamadim rosense magazasina;

kendi magazalari mi var ki??

bizim orda bi eczanede satiliyormus, ama tum urunleri olmaz bence eczanede, cumrt. bi bakicam..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…