Göz Makyajı roaccutane kullanırken denize girilir mi ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

huysuzvirjinn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2013
14
2
kızlar roaccutane kullanıyorum. tedavimin 7. ayındayım. tatile gidecegim. fakat güneşlenmek istiyorum. sadece suratımı koruyup vücudumu brozlaştırmam vucuduma zarar verir mi ? ne yapmalıyım. cevaplarınızı bekliyorum.

Benim vucudum pancar gibi olmustu esmer oldugum halde hic deneme derim. Yuzunu korumak cok zor oluyo zaten
bide havuza girmemeni oneririm arkadasim kloru mahfediyo bu ilaci kullanirken her yerim yara olmustu. Denize girebilirsin ama

Son düzenleme:
Benim vucudum pancar gibi olmustu esmer oldugum halde hic deneme derim. Yuzunu korumak cok zor oluyo zaten
bide havuza girmemeni oneririm arkadasim kloru mahfediyo bu ilaci kullanirken her yerim yara olmustu. Denize girebilirsin ama

çok teşekkür ederim cevabın için. çok zor olacak bu yaz desene.

o hapı ben de kullandım 4 sene önce ama bu süre zarfında yani tedavi aşamasında mümkün olduğunca güneşe çıkmadım, zorunlu olmadıkça güneşe maruz kalmayın. ve tedaviden sonra da yaz ve kış güneş kreminizi ihmal etmeyin. geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…