Rize///53

deep blue ben yıldırımlardan duymussundur. hakıkaten kan cekıyo. ozellıkle bız rızelılerın mıllıyetcı yonu bıraz fazla oluyo. rızelı buldugumuzda bızden mutlusu yok sankı:)

slm ben rizeli değilim trabzonluyum ama şuan eşim le çayelindeyiz şark görevi ...hepinize sevgiler a.s.

rize de yasadıgın ıcın sanslısın. istanbul cekılmıyo ya ben de orda olmak ısterdım.

rize de yasadıgın ıcın sanslısın. istanbul cekılmıyo ya ben de orda olmak ısterdım.

bizde geçen sene istanbuldaydık hakikaten istanbul çok güzel bir şehir ama hep derim istanbulda yaşanmaz gezilir diye a.s..rizede olduğum için mutluyum memleketim sayılır ama maalesef seneye gidecez :çok üzgünüm:

ben de allah ızın verırse evlenınce orda yasıycam. o yuzden cok sorun yapmıyorum. istanbulda dogdum buyudm ama sevmıyorum napıyım.

Bende rizeliyim derpazarın'dan, fakat doğma büyüme İstanbul.
Rizeli olmak ayrıcalıktır arkadaşlar :teytey::teytey::teytey:

evet ayrıcalıktır:dance: ben hep gurur duyarım rızelı olmamla.

:içelim:
MERALCİM BENDE CAYELİ AŞIKLARDANIM CANIM BENDE KISMET OLMADI GÖRMEK BU SENE İNŞALLAH GİTMEYİ GÖRMEYİ COK İSTİYORUM SEVGİLER

asıkları anneme sordum da ben gıtmısım raya ya:) tarıf ettıler de hatırladım. cayelının merkezıne yakın baya orası. valla ben her yaz gıdıyorum ama doyulmuyo kı oralara:teytey:

asıkları anneme sordum da ben gıtmısım raya ya:) tarıf ettıler de hatırladım. cayelının merkezıne yakın baya orası. valla ben her yaz gıdıyorum ama doyulmuyo kı oralara:teytey:

valla sen gidip görüyorsun ben gidemidim daha harikaymış oralar balum ya cok istiyorum ama kısmet olmuyorki eşimde istanbullu olunca işte ama hasret gideriyorum resimlerden miziklerinden canım ya

ama memleket nere dediler mi RİZELİYİM diyorum ve alddığım cevap mert olurlar bu benim cok gururlandırıyor

ay canım benım. valla gıttıkce de daha cok ozluyosun. ben gecen yaz ıkı kez gıttım ama yne cok ozledım. agustosta gıdıcem yıne allah nasıp ederse. ınsalah sana da kısmet olur da gıdersın

bende pazar hemşinliyim arkadaşlar(çamlıhemşin değil)doğma büyüme istanbulluyum ama kim nerelisin derse rizeliyim diyorum memleketimin havası suyu şelaleleri ayderi yaylaları daha saymakla bitmeyen o kadar güzelliği varki yani başka memleketlide olsam rizeye muhakkak gelirdim heralde:))))

bende rize pazar hemşinliyim.annemde çamlıhemşinli.memleketimiz gibi var mı yaaaaa!

ay canım benım. valla gıttıkce de daha cok ozluyosun. ben gecen yaz ıkı kez gıttım ama yne cok ozledım. agustosta gıdıcem yıne allah nasıp ederse. ınsalah sana da kısmet olur da gıdersın

merhaba balum nasılsın canın

Benimde annem babam rizeli bende doğma büyüme bursalıyım ama asıl memleketim RİZE:teytey:HAYDI HALAYA KIZLAR:teytey:BEN BURSADAN RİZEYE gelin geldim burası harika bir şehir doğa,yeşillik,deniz
HAHAHY PAÇİLAR BURASİ ÇOK CÜZELDUR DA HADİYUN HORONA :teytey:
aılemı özlesem bile buranın güzelliği içimi bir nezbe mutlu ediyor

NE BÜYÜK MUTLULUK SENİN İÇİN..KEŞKE HEPİMİZ ORDA OLABİLSEK..DOĞASI YETER ZATEN...NE MUTLU SANA..:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…