Rize///53

:teytey:MERHABA ARKADAŞLAR..BENDE RİZE PAZAR MERMONATTANIM..NASILSINIZ...BENDE HER YAZ MUTLAKA GİDERİM..GİTMEZSEM BİTERİM HERALDE..ALLAH AYIRMASIN BİZİ ORADAN..DOĞPASI,HAVASI,SUYU BİR HARİKA YA..

heyt beee foruma bakk:teytey::teytey::teytey::1hug:

ne demişler ol rizeli sev güzeli :dance::icecream::sm_cool:

Rizeli değilim ama 4 yıl kaldım orda. iki kızım orda doğdu.tüm rizelilere slmlr

benda rize pazarliyim almanya ya gelin geldum tüm rize ve pazarlilara selam öptümda

Sivasliyim, ama Allah kismet ederde rizeli sevdigimle evlenirsem bende az bucuk rizeli olacagum daa :)
Sivasli gelin kabul ediymisunuz? :))

merhaba kızlar a.s. ben Rizeli değilim ama eşim Rizeli,İzmir de oturuyoruz..4 sene oldum evleneli Rizeye gitmek hiç nasip olmadı,gercekten cok merak ediyorum:çok üzgünüm:kime sorsam harika bi yer diyoooo...eşim Çamlıhemşin ilçesinden..

rizeli değilsin ama gelinimiz olarak sende rizeli sayılırsın :dance: ve merakında haklısın çünkü memleketim diye demiyorum harikaaa....mutlaka gitmelisin çamlıhemşinde çok güzel....

evet yaaa mutlaka gitmek istiyorum,oğlumun o güzeelikleri görmesini,orada yaşamasını istiyoruma.s.

inşallah canım.. bu arada bak sonradan eklediğim kilo ile ilgili kısmı kaçırdın şimdi de bakem ne kadar zamanda verdin o kiloyu jeyyar

:roflol::roflol:hiii sana ne diyiiimmm,seni kilo takipçisi seniiiiyerimseniben

4 ayda verdim,cok kısmadım kendimi...sağlıklı bi şekilde verdim yaniiia.s

slm kızlar benim eşimde rizeli gündogdu dan istanbulda oturuyoruz kısın rizedeydik dagmaran,sahintepesi,rize merkez,cay müzesi harika yerler bayıldım walla...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…