Rize///53

:teytey::teytey::teytey:bende pazar hemşin liyim:teytey::teytey::teytey:

slm kizlar:teytey:

benim esim rize cayeli nden...... süper ya tüm lazlar burda:dance:
henüz göremedim oralari ama insallah 2008 yaz tatili oralardayimmmmmm....

ben cok memnunum esimden... hacem anasi sahane usak dogurmus daaa:dance:

Rize ---> Çayeli ---> Mamulluyum
ama doğma büyüme ist :1rolleyes:

merhaba gülsena ben rizeli değilim ama hemşeriyiz bende trabzonluyum.ama antalyada oturuyorum.sonuçta aynı memleketliyiz.tanışabiliriz.rizeyi çok severim.çokta geldim.her yaz trb.na geliyorum.hele rizenin yaylaları çok güzel.daha doğrusu bizim memlekitimiz çok güzel.ant.sevgiler.

mrb.mami bende trabzonluyum.antalyada oturuyorum.evlatlarını allah bağışlasın.sonuçta hemşeriyiz.grşelim.cvp.larsan sevinirim.

bende antalyadayım.cvp verdiğin için sağol.eee nede olsa hemşeriyiz.karadeniz insanı sıcak kanlıdır.evliyim 3 kızım var.bu yaz büyük kızımı evlendirdim.selamlar.

slm pafuli.bende trabzonluyum.ama antalyada oturuyorum.insan memleketten uzak olunca ister türkiye içinde olsun,isterse yurt dışında olsun.sonuçta ikiside gurbet.tanışırsak sevinirim.sevgiler.

SELAM HEMŞERİLERİME..BENDE RİZE LİYİM..HEMŞİNLİYİM...MEMLEKETİM DİY DEMİYORUM,DÖRT DÖRTLÜK Bİ YER DİMİ ARKADAŞLAR...GEZMEYEN GÖRMEYEN KALMASIN..HAVASI,SUYU YETER...:teytey:

evet bernuş bende rize çayeli'ndenim.zaten gidip görenler hayran kalıyo.

slm kardeşim.cevap verdiğin için çok teşekkürler.adım eda.tanıştığımıza sevindim rukiye kardeş.kardeş dedim gurbet olunca kardeş yerine koydum.inan buralarda aynen senin dediğin gibi sokağa çıktığında kimseyi tanımıyorsun.akdeniz insanı çok soguk.bizim karadenizlilere kise gelemez.akdeniz insanı için sıcak kanlı derler yalannnn.allah tamamına erdirsin rukiyecim.allah analı,babalı büyütsün.benimde üç kızım var.bu yaz büyük kızımı evlendirdim.21 yaşında üniversite son sınfa gidiyor.o anneanneyle trb.da okudu.ortanca kızım lise 3,te.en ufakta 12 yıl sonra oldu.4 yaşında tekne kazıntısı anlıyacan.ama iyiki olmuş burada can yoldaşım oldu.sanada öyle gelecek güzel kızın inan.devamlı yazışalım.ben her yıl giderim memlekete.eğer bir gün yolun ant.ya düşerse beklerim.tanıştığımıza çok sevindim.kendine iyi bak kardeşim.görüşmek üzere.allaha emenet ol.:teytey:

:teytey::teytey::teytey:bende pazar hemşin liyim:teytey::teytey::teytey:

slm bende trabzonluyum.hemşeriyiz.antalyada oturuyorum.bizim karadeniz insanı gibisi yok.her yönüyle bizim memleket başka.tanışmak istersen buradayım.görüşmek üzere.kendinize iyi bakın.:teytey:

benimde eşim rizeli 11 senedir içlerindeyim rizeyede çok gittim çay bile topladım istanbuldayım bende haçen bende sizden sayilirum daaaaaa:içelim::içelim:

slm lady 35.bende trabzonluyum.ama antalyada oturuyorum.buradan sevgiler.:teytey:

slm canım.tabiiki ilerletiriz dostluğumuzu.bende çok severim arkadaşlığı.bende pek bilemiyorum çoğu şeyleri.burasıda yeter yazışırız.herşey nasip kısmet kardeşim.önemli olan mutlu olman gerisi boş.inşallah ömür boyu mutlu olursun eşin ve kızınla.yeterki allah sağlık versin.inşallah bir gün tanışma fırsatı buluruz.inanki çok sevinirim.benim kaynımda hollanda,da oturuyor.ama hiç gitmedim.eşi hollandalı ama inan bir türk kadar iyi biri.eğer mail adresin varsa mns,dede konuşabiliriz.mail,de atarız birbirimize.ben bilmem ama resim bile yollarız.yüzyüze tanışmadan resimlerden tanışırız ilk önce.kızıma söylerim o atar bizim resimlerden.mail adresini yazarsın atarız resim.oralar çok soğuk değil.burası pek değil.bizim karadeniz gibi değil.yazın çok sıcak kışında ılıman oluyor.yazın hiç çekilmiyor.ben okul tatil olunca doğru trabzon.kendine iyi bak,allaha emanet ol.öptüm.a.sa.s.:teytey:

slm pafuli ne zamandır haber alamıyorum kardeşim ne oldu hastamısın.merak ettim.inşallah iyisindir.görüşmek üzere.kendine iyi bak.

teşekkür ederim sizinde yeni yılınızı kutlar,sağlık,sihhat,huzur,mutluluk getirmesini dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…