Mutluluk diyeti Hedef 53

Merhabalar.
Bende sayfamda çok aktif olamadım, buraya da geleyim.
Ben sanirim 62 kiloyum.
Hedef 55
Aralıklı oruç yapıyorum.
İlk ogunum öğlen oluyor. Sonra akşam 6 da.

166 boy 59.8 bu sabah .
hedef 55 54 arasi bana yitir gibi sabah suzme peynir iki dilim etimek kahve ictim herkese hayirli olsun
Temmiz ayinda 56düştüm 1 ayda 3 kilo aldimmmm 😪😪 kolaya sarmistim

Hoşgeldiniz hanımlar,
Hemen hemen aynı orantıdayız sizlerle.
Başarıcaz bence, yaparız bu işi, teslim olmak yok

Kahvaltı
1 dilim ekmek
1 haşlanmış yumurta
2 zeytin 2 çatal peynir
Közlenmiş patlıcan biber soğan

Akşam
10 kaşık fasulye yemegi
4 kaşık yoğurt
4 kaşık közlenmiş patlıcan biber soğan
2 tane lotus bisküvi

Maalesef sabaha ekmek ve tereyağı ile başladım. Neyse devamında temiz yiyeceğim.

12:45
2 Haşlanmış yumurtanın beyazı 80g
Zeytin 18g
Peynir 60g
264 kalori.

Toplama 924 kalori diyelim. En fazla 1600 kalori almak istiyorum bugün.

Selamlar kızlar,
Kendime motivayon olsun diye açıyorum sayfayı. Katılmak isteyen olursa buyursun :)
167 boyundayım
61,1 olduğumu bugünkü diyet kararım ile öğrenmiş bulunuyorum. Son günlerde o kadar kontrolsüz yedim ki şaşmamalı bu duruma.
Başkalarına göre kilom normal olabilir ama ben sağlıklı zayıf bedeni seviyorum.
Bekar çocuksuz bir varlık iken normalim 55 kiloydu.
Varmak istediğim nokta 53.
Hadi bakalım.
Başlıyorum.
168 ile takipteyim ben de zayıf olmak istiyorum ama bazen ya böyle de iyiyim ne olacak algısı geliyor o kötü işte aslında değilim 67 yim şu an fazla yani

168 ile takipteyim ben de zayıf olmak istiyorum ama bazen ya böyle de iyiyim ne olacak algısı geliyor o kötü işte aslında değilim 67 yim şu an fazla yani
Senide bu tarafa alalım o zaman. Aslında 168 için 67 evet kilolu değil normal sayılabilecek kilolarda. Ama ben sevmiyorum.
Kendime yakıştırdığım kilo 55 mesela. Zayıf görüntü daha çok hoşuma gidiyor. Kendini mutlu hissettiğin kilo en ideali diye düşünüyorum.

Senide bu tarafa alalım o zaman. Aslında 168 için 67 evet kilolu değil normal sayılabilecek kilolarda. Ama ben sevmiyorum.
Kendime yakıştırdığım kilo 55 mesela. Zayıf görüntü daha çok hoşuma gidiyor. Kendini mutlu hissettiğin kilo en ideali diye düşünüyorum.
Evet ben de 61-62 idim çocuklardan sonra aldık tabi

Ama bu defa 58-59 olsam en azından diyorum 🥹

X