Rize///53

:teytey:MERHABA ARKADAŞLAR..BENDE RİZE PAZAR MERMONATTANIM..NASILSINIZ...BENDE HER YAZ MUTLAKA GİDERİM..GİTMEZSEM BİTERİM HERALDE..ALLAH AYIRMASIN BİZİ ORADAN..DOĞPASI,HAVASI,SUYU BİR HARİKA YA..

heyt beee foruma bakk:teytey::teytey::teytey::1hug:

ne demişler ol rizeli sev güzeli :dance::icecream::sm_cool:

benda rize pazarliyim almanya ya gelin geldum tüm rize ve pazarlilara selam öptümda

Sivasliyim, ama Allah kismet ederde rizeli sevdigimle evlenirsem bende az bucuk rizeli olacagum daa :)
Sivasli gelin kabul ediymisunuz? :))

merhaba kızlar a.s. ben Rizeli değilim ama eşim Rizeli,İzmir de oturuyoruz..4 sene oldum evleneli Rizeye gitmek hiç nasip olmadı,gercekten cok merak ediyorum:çok üzgünüm:kime sorsam harika bi yer diyoooo...eşim Çamlıhemşin ilçesinden..

rizeli değilsin ama gelinimiz olarak sende rizeli sayılırsın :dance: ve merakında haklısın çünkü memleketim diye demiyorum harikaaa....mutlaka gitmelisin çamlıhemşinde çok güzel....

evet yaaa mutlaka gitmek istiyorum,oğlumun o güzeelikleri görmesini,orada yaşamasını istiyoruma.s.

inşallah canım.. bu arada bak sonradan eklediğim kilo ile ilgili kısmı kaçırdın şimdi de bakem ne kadar zamanda verdin o kiloyu jeyyar

:roflol::roflol:hiii sana ne diyiiimmm,seni kilo takipçisi seniiiiyerimseniben

4 ayda verdim,cok kısmadım kendimi...sağlıklı bi şekilde verdim yaniiia.s

slm kızlar benim eşimde rizeli gündogdu dan istanbulda oturuyoruz kısın rizedeydik dagmaran,sahintepesi,rize merkez,cay müzesi harika yerler bayıldım walla...

X