Rihanna

rihanna-mohawk-hairstyles-for-2011-2.jpg

o esmer tene bu ruj :KK53: palyaço olsaydı iyi iş çıkarırdı :KK52:
asımetrık bı yuzu var
alt dudagı daha onde mesela ust dudak onde olmalı
burnu cok buyuk ve genıs gozlerı fena degıl ten rengı zaten hıc bısı demıorm esmer ten bana kotu deıl kotu otesı gelıo.
fızıgıde eh
bunu begennenler hıc guzel kız gormedımı dıe dsnuyorm:):KK14:

bence çooook yakışmış...:KK31::KK31::KK31::KK31:

ben bu kadını zaten beğenmiyorum ne yüz olarak ne fizik olarak yüzü tam zenci yüz hatları basık bence çok fiziğide çok şekilsiz bacakları flan yağ yağ duruyor birde bunun üzerine ne yapması gerektiğini bilmiyor rengarenk giyinip duruyor dikkat çekicem derken maymun ediyor kendini uzun saçlı hali yine daha iyi kısa saçla transeksüellere benzetiyorum.

Son düzenleme:
asımetrık bı yuzu var
alt dudagı daha onde mesela ust dudak onde olmalı
burnu cok buyuk ve genıs gozlerı fena degıl ten rengı zaten hıc bısı demıorm esmer ten bana kotu deıl kotu otesı gelıo.
fızıgıde eh
bunu begennenler hıc guzel kız gormedımı dıe dsnuyorm:):KK14:

bende anlamıyorum nasıl beğenildiğini bütün olarakta hiç kadınsı bulmuyorum ama ambalajı var işte rihanna olmak güzel olmak değil şansı iyi gidenlerden bu kadın beğenenide olur muhakak saygı duyuyorum ama bu kadar çok isim yapmasının sebebi bence kesinlikle medyatik olması sokakta bundan çooook güzel dolusuyla kız var çünkü.

bende anlamıyorum nasıl beğenildiğini bütün olarakta hiç kadınsı bulmuyorum ama ambalajı var işte rihanna olmak güzel olmak değil şansı iyi gidenlerden bu kadın beğenenide olur muhakak saygı duyuyorum ama bu kadar çok isim yapmasının sebebi bence kesinlikle medyatik olması sokakta bundan çooook güzel dolusuyla kız var çünkü.
sokata gorsem donup bakmam
o derece kotu
ama zewk tabı
nasıl bukadar medyatık oluyorlar hıc bır ozellıklerı yokken anlamak zor
helekı zencı kadınların
erkeklerı fena olmuyo rap falan soleyebılıolar

sokata gorsem donup bakmam
o derece kotu
ama zewk tabı
nasıl bukadar medyatık oluyorlar hıc bır ozellıklerı yokken anlamak zor
helekı zencı kadınların
erkeklerı fena olmuyo rap falan soleyebılıolar

beğendiğim zenciler var benim ama yüz hatları böyle olanlar değil kesinlikle ve de tarzları :KK19::KK19:

Bukadar medyatik olmasının sebebi sesi ve şarkıları. Şarkıları geniş hitlelere hitap ettiği için popülaritesi var. Yoksa şu anki hali çok berbat yine eskiden daha iydi.

bence çok güzel bir yüz ve ten rengine sahip

gözleri muhteşem

fiziğini bilemem.. ama yüzü çok güzel kendine yakışanı yaptığı zamanlarda..:KK31::KK31::KK31:

bazıların da değirmen yanlış işliyor.:KK1:
rihanna'yı manken falan sanıyorlar galiba. şarkıcı o güzel olmasına gerek bile yok ama çok da güzel zaten.
güzel değil, nasıl müzik yapar diye şaşırmak da nesi ya?:KK1: hiç anlamıyorum.

rihanna'yı manken falan sanıyorlar galiba. şarkıcı o güzel olmasına gerek bile yok ama çok da güzel zaten.

:KK1::KK1::KK1: güzel bi noktaya değinmişsin evet bence de..

o saçmalık işte görüntüsü güzel olmayan bir çok iyi şarkıcı var rihannada bunlardan biri benim için şarkıları ve sesi güzel ama kendi baya kötü gözüküyor sadece kötü görünse beni ilgilendirmez o görüntünün üzerine yaptığı saçmalıklarla dahada iğrençleşiyor gerek sahnedeki hareketleri olsun gerek giydikleri rezaletin sözlük anlamı benim için...

Son düzenleme:
:KK1::KK1::KK1: güzel bi noktaya değinmişsin evet bence de..

sağol canım:KK9:

o saçmalık işte görüntüsü güzel olmayan bir çok iyi şarkıcı var rihannada bunlardan biri benim için şarkıları ve sesi güzel ama kendi baya kötü gözüküyor sadece kötü görünse beni ilgilendirmez o görüntünün üzerine yaptığı saçmalıklarla dahada iğrençleşiyor gerek sahnedeki hareketleri olsun gerek giydikleri rezaletin sözlük anlamı benim için...

ben de rihannayı canlı performansında bir bayan olarak izleyemem, midem kaldırmaz ve sevmiyorum kendisini açıkçası. ama yukarda arkadaş nasıl medyatik olabilir ya falan yazmış ona cevaben. lady gaga için de aynısını söylüyorlar. e çirkin bu kadın nasıl şarkıcı oluyor ya modunda tipler var.

X