Rihanna

Saçlarını sarıya boyamamışmıydı? Ama bu fotoda saçları çok güzel ..

600full-rihanna.jpg

Ben de bayıldım buna. Çok güzel olmuş. Şimdi mahvediyor kendini saçma sapan şekillere sokup.

Rihanna ile Beyonce apayrı yahu. Hiç duymamıştım bu taklit meselesini.
Hiç alakaları yok bence. :s

Canım ikiside R&B şarkıcıları.Rihanna kendisi şöyle demişti ben Beyonce gibi olmak istiyorum. Hatta Amerika'da küçük Beyonce diyorlar. Zaten ikisininde kayıt şirketinin patronu Jay-z. Rihanna nedense Beyonceyi hareketleriyle taklit ediyor. Bunu Jay-z bile söylemişti belki biliyorsunuzdur ama Rihanna'nın yonetmeni Beyonce'yi taklit ettiğin ortada sana yeni bi stil hazırlamamız lazım demiş Rihanna'nında saç konusu aklına gelmiş ve saçını erkek gibi kestirmiş. Birde Beyonce'nin şarkılarındaki danslarını ve hareketlerin aynılarını şarkılarında yapıyor.
:KK53::KK53:

Beyonce özentisi olduğunu duymuştum ilk çıktığı zamanlarda ama son zamanlar da hiç duymadım. Sonuçta Beyonce bir diva kariyeri açısından örnek alması kendi için iyidir. :)) Ama bu Dünya'da Rihanna gibi iyi şarkılar yapan şarkıcılar çok nadir var. Şarkıları çok güzel

İlk çıktığı zamanlar nasıl güzeldi. Fıstık gibiydi. Ama bir insan kendini nasıl bukadar bozabilir. Demekki şöhret bozabiliyomuş.

Burda ilk çıktığı zamanlar
[video=youtube;lr9wk-hfgW4]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=lr9wk-hfgW4[/video]

Bu da şimdiki hali büyük bir değişim var. Seside pek güzel değil.
Sanki evrim geçirmiş :KK19::KK19::KK19:

[video=youtube;mqLfBuar8xE]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=mqLfBuar8xE[/video]

zencılerın en guzelı bıle bana cok cırkın gelıo
ne yapsa yakısmıo

Benim için zenci veya beyaz tenli hiç farketmez gözüme hoş geliyorsa güzeldir. Herhangi bir kalıp yok yani :)) Ama Beyonce'yi çok beğeniyorum. Çok güzel bir kadın. Rihanna'yıda ilk çıktığı zamanlar beğenirdim ama şimdi hiç beğenmiyorum şöhreti yakalayınca bozdu kendini. Böyle tipler bana hep itici geliyor.

Benim için zenci veya beyaz tenli hiç farketmez gözüme hoş geliyorsa güzeldir. Herhangi bir kalıp yok yani :)) Ama Beyonce'yi çok beğeniyorum. Çok güzel bir kadın. Rihanna'yıda ilk çıktığı zamanlar beğenirdim ama şimdi hiç beğenmiyorum şöhreti yakalayınca bozdu kendini. Böyle tipler bana hep itici geliyor.
bnde ayrmam ırkcılık deıl bu ama guzel deıller yanı neresınden baksam olmuyo yuz yapıları yada tenlerı bana cok ıtıcı gelıo ne bılım

Dün ki Grammy Ödül Gecesi. Çok güzel bayıldım. :KK16:
Ama hiç ödül alamadı bütün ödülleri Adele aldı.

rihanna-grammy-awards-2012-01.jpg

:KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16:

$rihanna-grammy-awards-2012-05-437x540.jpg ıyıce kotu olmus sarı sac sımdı arastrdımda zaten guzel bı kadn deıl
barı sıyah sacıyla normal gorunuyodu bu halıyle komık olmus

ay kızlar yapmayın bu kız tanrıça gibi çok güzel

sarı saçda yakışmış

hiç beğenmediğim kadınlardan biri tamamen medyatik olduğu için bu kadar beğenildiğini düşünüyorum.ne yaparsa yakıştıramıyorum çok sahte.

bence yüzü gerçekten çok çok güzel

ama kendine yakışanı yapması lazım

mesela o simsiyah kısa saçlarıyla ne kadar da harikaydı,mükemmeldii..........

rihanna-istekleri-nationalturk-4487.jpg

X