Revizyon Sonrası Yine Çok Üzgünüm... (Fotoğraflı)

Bende betül cengize ameliyat oldum şimdi revizyon için doktor arayışındayım ameliyat olmadan önce doktoru iyi araştırmak lazımmış bunu öğrenmiş oldum.

İlk defa deldiricem deligim yok . 3 4 aydan sonra sorun olmaz dediler ama bilemiyorum yaa kafam karmakarisik

Bu gibi ameliyatlarda malesef olabiliyor canim 2 kuzenim ameliyat gecirdi ikisndede hafif egilme ve burun ucu düsmesi oldu. Iyi doktor şart iste hangi hastalik olursa olsn kendinize iyi doktorlar bulun üzülme ama cokda kötü degil canim hatta ilk yapildgnda ne de güzel yakismis yüzüne

İlk defa deldiricem deligim yok . 3 4 aydan sonra sorun olmaz dediler ama bilemiyorum yaa kafam karmakarisik
Yerinizde olsam burnumun iyileşme sürecinin tamamlanmasını beklerim.
Bu ne tatlı bir yorum böyle. Canımsın, teşekkür ederim.

Kesinlikle böyle düşünüyorum. Ama vaktim yok. 46 yaşındayım ve bu nefes alamayan burunla gebe kalamam. Donmuş embriyolarım var, sonbaharda onları transfer yaptıracaktım. Seneye kaldı burun yüzünden. Ameliyat olmamdaki temel motivasyonda gebelik planı idi. Ama hayatım mahvoldu resmen!

Maalesef olumsuz yorumları ben de okudum. Emre İlhan tıp fak. Sınıf arkadaşım, en azından yıllardır tanıdığım birisi ve kbb uzmanı arkadaşlarımın baştan beri git dedikleri isim. Ama illa ona ameliyat olacağım başkası asla olmaz diye bir durum yok. Bir kaç kişi ile görüşeceğim.

Şu an sizin için tüm iyi dileklerimi gönderiyorum. Mesajınızdan çok etkilendim, dilerim her şey yolunda gider, sevgiler.

Ayni sorunu yaşıyoruz galiba. Benım de 10.ayim çaprazda eğrilik ve kemer oluştu derim kalın deri ama bana doktor demişti kemik yakından dolayı tekrar egrilebilir ama eskisi kadar kötü olmaz diye. Bilmiyorum ama ben de çok üzülüyorum. Geçer diye bekledim ama bir gelişme yok

İşinin ehli olmadığı o kadar belli ki ilk ameliyattaki fotoğraftan. Bu doktora güvenip nasil ikinciyi oldunuz ki? Hiçbir şey yapmamış resmen.
Bence şikayetçi olun direk hastane yönetimi, cimer, sağlık bakanlığı vs.

Bunun şikayeti nasıl olur ki? Heyeti toplayıp kendilerinden kaynaklanmadığını ispatlıyorlarmış. Bir sürü imza attırıyorlar ya, o kağıtları boşa imzalatmıyorlar diyor herkes. Peki ilk aydaki iki fotoğraf da mı güzel değil? Yani iki kez ameliyat yaptı, ikisinde de ilk ay güzeldi aslında. Siz ne gördünüz ki onlarda? Bir de hepsini okumadınız sanırım, iki plastik cerraha gittim. İkisi de kıkırdak problemim olduğunu söylediler. Gerçekten aşırı üzgünüm.

Ben sizin fotoğraflarınıza tekrar bakınca iyice fark ettim, ameliyatsız haliniz de çok güzelmiş aslında. Muhtemelen bunu duymak istemiyorsunuzdur ama çok farklı ve çekici bir havanız varmış. İlk ameliyattan sonraki burnunuzda hiç kavis bile yok, dümdüz yapmış. Revizyondan hemen sonraki hali biraz kavisli, o güzel olmuş. Bir de şu dikkatimi çekti, ameliyat öncesi fotoğrafta dudaklarınız daha dolgun ve hafif yukarı doğru kıvrık duruyor, ameliyat sonrasında düzleşmiş. Bana mı öyle geldi yoksa?

İlk ameliyatımda düz burun istemiştim, daha karizmatik duruyor diye. Revizyona girerken bari kavisli olsun da kemik tamamen gitsin, bir daha kemer çıkmasın demiştim, o yüzden kavisli yaptı. İkisi de benim isteğimdi. Şu an o kavisten eser yok, o başka konu var olan kemer şu an yumuşak ve ben geçecek diye bekliyorum. Dudaklarım aynı, fotoğraf açısıyla alakalıdır diye düşünüyorum :) bu arada çok zarifsiniz, teşekkürler. Sizin ameliyatınıza da çok az kaldı, sabırsızlıkla bekliyorum.

En büyük sıkıntı da bu vakitsizlik hissi zaten.Ne zaman olacak ve ne zaman iyileşecek diye üzülüyor insan.
Emre İlhan’ın arkadaşınız olması avantaj olabilir.Umarım her şey istediğiniz gibi çabucak ilerler…

Evet mesaj kutum kapalı.
Bence tam tersi
Kulağına gitse telafi yoluna girer sonucta siz burada hakaret etmediniz. Fotolu paylaştınız
Sildiriyorlar. Geçenlerde estetik bölümünde rastgele başlık okurken eski bir konuya denk geldim. Profesör doktor, hastasına ağza alınmayacak küfürler etmiş, hastası da ekran görüntülerini alıp burda paylaşmış. Ben yorum yazdım, o yüzden başlık öne çıktı, ve iki gün sonra başlık tamamen yok oldu. O yüzden doktor ismi belirtmemek daha iyi.

Burada burnunuz eğri gerçekten. Doktorunu güven vermediği dediklerine de pek inanmadım. O yüzden umarım ödemdir diyorum.

Küçük bir güncelleme yapayım... 2 gün önce 5 ay bitti. Bugün çektiğim fotoğrafları ekliyorum. Tüm yorumlarınız çok değerli, o yüzden bu süreci bu fotoğraflara göre değerlendirirseniz sevinirim. Bu arada zaman zaman masaj yapıyorum ve o kemer çıkıntısı masaj yaptıkça yumuşuyor.

Eklentiler

• IMG_20220525_161120.jpg
    73,7 KB · Görüntüleme: 299
  • IMG_20220525_161005.jpg
    41,9 KB · Görüntüleme: 281
  • IMG_20220525_160842.jpg
    81,3 KB · Görüntüleme: 286
  • IMG_20220525_160800.jpg
    99,3 KB · Görüntüleme: 288
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…