Revizyon Sonrası Yine Çok Üzgünüm... (Fotoğraflı)

Ben burnun düzeleceğini sanmıyorum. Evet ucu yamuk .
Hangi doktora oldunuz?
Çok uyuduğum günlerde burnum şiştiği için düzgün görünüyor. Akşam saatlerinde şişlikler inince daha çok eğri oluyor. Ben de geçeceğini düşünmüyorum ve aşırı üzgünüm. Doktor ismini özelden yazayım.

Son düzenleme:
Çok uyuduğum günlerde burnum şiştiği için düzgün görünüyor. Akşam saatlerinde şişlikler inince daha çok ağri oluyor. Ben de geçeceğini düşünmüyorum ve aşırı üzgünüm. Doktor ismini özelden yazayım.
Yoo burdan yazabilirsiniz. Çok kişi var yazan .

Bilemedim ki şimdi bir hastası okur, söyler. İyice zıtlaşır benimle diye korkuyorum. Zaten egosu tavan... İzmir ento kbb hastanesi diyeyim şimdilik. İleride bu konuyu güncellerim, bana karşı tavırları değişmezse ismini yazarım. Bana böylesi daha doğru geliyor. Özeliniz kapalıydı yazamadım zaten.

Bilemedim ki şimdi bir hastası okur, söyler. İyice zıtlaşır benimle diye korkuyorum. Zaten egosu tavan... İzmir ento kbb hastanesi diyeyim şimdilik. İleride bu konuyu güncellerim, bana karşı tavırları değişmezse ismini yazarım. Bana böylesi daha doğru geliyor. Özeliniz kapalıydı yazamadım zaten.
Evet mesaj kutum kapalı.
Bence tam tersi
Kulağına gitse telafi yoluna girer 😀sonucta siz burada hakaret etmediniz. Fotolu paylaştınız

Evet mesaj kutum kapalı.
Bence tam tersi
Kulağına gitse telafi yoluna girer 😀sonucta siz burada hakaret etmediniz. Fotolu paylaştınız
Çok haklısınız aslında. Zaten kendisinden halen medet umuyor olmak ne derece mantıklı bilmiyorum. Keşke param olsaydı da bunları düşünmeseydim. Zaten ameliyat için gereken parayı zar zor buluyoruz, sonra böyle saçmalıklarla uğraşıyoruz. Çok pis isyan edesim var, sabrım kalmadı. Şu buruna güzel diyor inanılır gibi değil! Revizyon olmak istesem bile ben o parayı nasıl bulayım ve bulmak zorunda mıyım? Aşırı üzgünüm, anlatılır gibi değil...

Çok haklısınız aslında. Zaten kendisinden halen medet umuyor olmak ne derece mantıklı bilmiyorum. Keşke param olsaydı da bunları düşünmeseydim. Zaten ameliyat için gereken parayı zar zor buluyoruz, sonra böyle saçmalıklarla uğraşıyoruz. Çok pis isyan edesim var, sabrım kalmadı. Şu buruna güzel diyor inanılır gibi değil! Revizyon olmak istesem bile ben o parayı nasıl bulayım ve bulmak zorunda mıyım? Aşırı üzgünüm, anlatılır gibi değil...
Kaça oldunuz ? Burun kötü değil ama muntazam da degil

Evet. İlkinde yamukluğu ve tek deliğin nefes alırken kapanma problemini kabul etti. Şimdi sorun olduğunu düşünmüyor.
Ben ılkinde yapamayan doktorun 2.de yapacağını asla düşünmüyorum.

Çünkü Ben de zamanında aynı doktora 2 kez ameliyat olmuştum. Beceremedi.
Sonra geçen temmuzda başka bir doktora 3.ameliyatımı oldum
Ve iyi ki olmuşum dedim.

Ben ılkinde yapamayan doktorun 2.de yapacağını asla düşünmüyorum.

Çünkü Ben de zamanında aynı doktora 2 kez ameliyat olmuştum. Beceremedi.
Sonra geçen temmuzda başka bir doktora 3.ameliyatımı oldum
Ve iyi ki olmuşum dedim.
Sizin adınıza çok sevindim. Darısı başıma diyeceğim ama ben revizyon ücretini karşılayamam. Zaten o yüzden aynı doktora revizyon oldum. Kendisi başka doktorların ameliyatlarının revizyonunu da yapıyor ama aklım almıyor, benim burnumda ne vardı da yapamıyor? İlk görüşmede "Benim için çok kolay bir burun" demişti. Kendisi için çok basit bir ameliyatmış ama sonuç ortada. 6.ay kontrolüne bekliyorum dedi en son. İnanın gitmek bile istemiyorum. Bir de nefeste bir delik kapanıyor yani çöküyor demiştim ya, o deliği parmağımla hafif aralasam bile ağır bir koku duyuyorum. Çürük kokusu gibi iğrenç bir koku. Sanırım o koku dikiş ipleri eridiğinde oluyormuş. Salih Aydın'ı videolarına dinlemiştim. Umarım başka bir problem çıkmaz başıma. :kızgın:

Sizin adınıza çok sevindim. Darısı başıma diyeceğim ama ben revizyon ücretini karşılayamam. Zaten o yüzden aynı doktora revizyon oldum. Kendisi başka doktorların ameliyatlarının revizyonunu da yapıyor ama aklım almıyor, benim burnumda ne vardı da yapamıyor? İlk görüşmede "Benim için çok kolay bir burun" demişti. Kendisi için çok basit bir ameliyatmış ama sonuç ortada. 6.ay kontrolüne bekliyorum dedi en son. İnanın gitmek bile istemiyorum. Bir de nefeste bir delik kapanıyor yani çöküyor demiştim ya, o deliği parmağımla hafif aralasam bile ağır bir koku duyuyorum. Çürük kokusu gibi iğrenç bir koku. Sanırım o koku dikiş ipleri eridiğinde oluyormuş. Salih Aydın'ı videolarına dinlemiştim. Umarım başka bir problem çıkmaz başıma. :kızgın:
Revizyonlar daha pahalı. Heleki şuan
2 katı bütün ameliyatlar.

Zaten kusurlu yapan bir doktora tekrar ameliyat olarak en büyük hatayı yapmışsınız. Benim doktorum da kusurlu burun yaptığını kabul etmemişti ama sorun barizdi.

Zaten kusurlu yapan bir doktora tekrar ameliyat olarak en büyük hatayı yapmışsınız. Benim doktorum da kusurlu burun yaptığını kabul etmemişti ama sorun barizdi.
Aslında ben böyle düşünmedim. Çünkü ne yaptığını, ne yapması gerektiğini, nelere vücut nasıl tepki vermiş de aslında ne yapılabilir konularını ilk ameliyatı yapan doktor daha iyi bilir. 3-4 doktordan fikir aldım, hepsi buna yakın şeyler söyledi ve aşırı fiyat verdiler. Bir de ben ameliyatımı yapan doktorun başarılı olan ameliyatlarını ve revizyonlarını biliyorum. Benim de anlamadığım zaten o, bende mi bir sorun var? Sanırım burun ucunun kemerden sonra yere bakması zamanla daha büyük sorunlara yol açacak. Siz ne yaptınız peki? Başka doktora mı revizyon oldunuz?

Aslında ben böyle düşünmedim. Çünkü ne yaptığını, ne yapması gerektiğini, nelere vücut nasıl tepki vermiş de aslında ne yapılabilir konularını ilk ameliyatı yapan doktor daha iyi bilir. 3-4 doktordan fikir aldım, hepsi buna yakın şeyler söyledi ve aşırı fiyat verdiler. Bir de ben ameliyatımı yapan doktorun başarılı olan ameliyatlarını ve revizyonlarını biliyorum. Benim de anlamadığım zaten o, bende mi bir sorun var? Sanırım burun ucunun kemerden sonra yere bakması zamanla daha büyük sorunlara yol açacak. Siz ne yaptınız peki? Başka doktora mı revizyon oldunuz?
Olmadım ama olucam doktor bakıyorum.

Arkadaşlar bugün plastik cerraha gittim. İki arkadaşım botoks yaptırdı, ben de burnumu sordum. Adam burnuma baktı, kemer kısmını eliyle kavrayıp biraz bastırdı. Dedim ki "Sizce bu burun güzel mi?" "Çok kötü diyemem." dedi. Çok kötü diyemezse kötüdür diye düşündüm sonuçta. Sonra nefes alırken burun deliğimin kapandığını gösterdim, "Hmmmm, orada ... olmuş." dedi. Noktalı bıraktığım yerde bir terim kullandı ama anlamadım. "Yani bu bir sorun mudur? X Bey sorun olduğunu düşünmüyor." dedim ve işte o "X" dediğim yerde doktorun adını söylemiş bulundum. Adam, doktorumun adını duyunca sustu, X Bey çok iyi bir cerrahtır demekle yetindi ve aniden olumsuz olan tüm yorumlarını geri aldı. Henüz çok erken olduğunu, revizyonlu burunların iyileşme sürecinin daha geç olacağını, 6 aydan önce bir yorum yapmamak gerektiğini söyledi. Meğer benim doktorumu abisi kadar severmiş. Bu yüzden de olumsuz bir şey söylemekten kaçındı. 2 ay daha beklemeye karar verdim, zaten yapacak bir şey yok. Yalnız tek burun deliğimden acayip bir koku alıyorum. İltihap kokusu gibi feci bir koku. Onun için haftaya kendi doktorumu görmeye gideceğim sanırım. Gelişmeleri yazarım.

X