Göz Makyajı Resml kirpik

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Cok saolun kızlar bılgılerınız ıcın ıltıfatlarınız ıcın zaten bende bos verdım hıc bısey oldugu yok ılgılenınce bakım yapınca sankı daha cok sımardılar dokuluolar ugrasamam ya bananee bıktım oramla uyras buramla ugras bu ne yaa

ebişim hayatım dert etme ben sana bi yöntem söliycem ama şaşma kirpiklerini kes

evet kirpiklerini bir defaya mahsus kes 1 aya yakın bi süre zorluk çekersin çok dipten değil azcuk al . sonra bana dua edeceksin ben küçüklüğümden beri kirpiklerimi keserim ve gel gör kirpiklerim şimdi okadar güzelki herkes hayran kalıo kirpiklerime dediğim gibi azcık kes 1 ay kadar rimel sürmiceksin çok itici duruyo rimel kullanmadan 1 ay bekle ve badem yağı ile hint yağı kullan sonra gel bana dua et yerimseniben

ay bunu ilk defa duydum ama olabilir ya hani sacları sık kesince özellikle erkeklerin sacları nekadar cabuk uzar değğilmi ama ben cesaret edemem ya kestirmeye benimde bi ara kısaydı baya ben sürekli badem yağı kullandım ve çok etkili oldu rimelde sürdüğüm zaman kasıma değiyıordu nerdeyse ama bu aralar baya dökülme var kısada üstelik ama yine badem yağına başlayacağım inşş

sakın sakın sakın .. sende uzamış olabilir canım ama . bazılarında kirpik uzamıyor.. kaş gibi küsüyor ..:)

Hiç duymadım böyle bir şey. Bir de kaşla saç yapısı farklı, uzar mı ki gerçekten? Olan 2 tel kirpikten de olmayalım sonra. =)

Badem yağını ben de denedim.Çok randımanlı değil.Gözünün içine kaçarsa uzun bir süre bulanık görüyosun ve kolay kolay da çıkartamıyorsun.Ki eninde sonunda kaçıyor zaten.Bence bulanık bulanık gezmektense hiç sürmemek daha iyi.Takma kirpik bence de çok mantıklı değil.Doğal durmuyor bi kere.Kirpik ektirmeyi duydum ama nasıl yapıyorlar bilmiyorum.Sakat gibi geldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…