Makyaj Ürünleri (Resimli) Tavsiye 'Etmediğimiz' Ürünler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Flormarin eyeliner kalemi. Ilk aldigimda 10 gun sonra rengini vermemeye basladi gittim sorn bende diye bitane daha aldim almaz olaydim onda ayni cikti. Kimseye onermiyorum paraniza yazik cok cabukkk kuruyor , avonun yeni cikan mor rimeli super drama mi neydi adi onu da begeenmedim.gerci bu tarz urunlerde memnuniyet derecesi beklentinize bagli ve bu rimel benim beklentilerimi karsilamadi. Tek tek ayrilmadi yani kirpiklerim . Bir de su sairalar maybelline dream lumi touch concealer ile ufak sorun yasiyorum. Su ana kadar 3 kez surdum ama 2 defasinda birikme yapti goz cevremi kuru gosterdi . Hemder surdukten 5 dakika sonra sorun bende mi onda mi anlamis degilim :-)

Maybeline simli rujlarini almayın derim dudakta cok hissediliyor ve kurulum yapiyo loreal bu konuda iyi:)

Maybeline simli rujlarini almayın derim dudakta cok hissediliyor ve kuruluk yapiyo loreal bu konuda iyi:)

ahh ahhh ben seni gayet iyi anlıyorum.lanet olsun bu max factorun fash lash rimellerine.masterpiece buna bin basar.ben bunun ilk normal olanını aldım memnun kalmadım.aylar sonra bu yeni çıktı süper diye kandırdı beni satıcılar.ama nasıl çıkmak bilmeyen bir rimel aman tanrım.kirpiği sertleştiriyor.parçacıklar dökülüyor.ama öldür allah çıkmıyor.artık ilk baş gözümü bebe şampuanı ile yıkıyorum.sonra da nivea nın çift fazlısıyla çıkarıyorum.direk temizleyici ile kaç tane marka denedim ama çıkmadı.şimdiye kadar bulduğum en etkili yöntem bu.

Bioderma çıkaramıyor evet ama Yves Rocher ın çift bazlı makyaj temizleyisi çok güzel çıkarıyor ve göz yakmıyor. Ben memnunum genelde bu rimelden. Yakmadı benim gözümü

avon ve oriflame ürünlerini kullandığıma ve aldığıma çok pişmanım..artık elime katolog geçtiğince açıp bakmıyorum bile çünkü tüm ürünler hayalkırıklığı sebebi.birkaç tanede flormar ürünü kullanmışlığım var onlardanda pek memnun kaldığım söylenemez kalemler akıyor pudra fondoten uçuyor

max factor false lash effect serisinin 24 saat etkili olanı. daha sürer sürmez gözlerim yanmaya başladı. neyse eve geldim ve çıkarayım dedim. bioderma nın meşhur suyunu kullanıyorum. her şeyi temizliyor ve cildimi bebek gibi yapıyor. bu maskarayı çıkaramadı. şu an gözlerim yanıyor, acıyor. daha ilk kullanımım ve öğrenciyim zaten. geri götürsem almayacaklardır. giden parama mı yanayım, acıyan gözüme mi bilemedim. ya herkeste mi böyle yoksa bir bana mı yaramadı anlamadım.
sana katılıyorum berbat bi maskara. max factor kalitelidir diyip aldığım bi ürün fakat fos çıktı açıkçası.ayrıca temizlemek çooook zor

avonun pata krem fondetenını aldım ama begenmedım...

Çok çok iyi ve pahalı bir markadır fakat benim cildimde (karma) alerjik reaksiyon gösterdi...

L'OCCITANE

Maybelline affinitone pudra berbat. var mı yok mu belli değil hiç sürmeyin daha iyi.

avonun solutions serisi
flormar compact powder (kutusu beyaz olan)
Golden Rose smoky effect eye pencil
vi vet tüy sarartıcı
tresan birken haarwasser spray
Flormar oje kurutucu
Bunları asla bir daha almam tecrübe oldular benim için =)

avonun rujları çok güzel kullanırım ama göz temilzeyicisi benim gözümdeki makyajı çıkarmıyordu nedense :KK1:
rımmelin rumelini aldım hiç sürmesem daha iyiydi o kadar para verdim ama çok ucuz rumeller bile kirpikte daha çok kendini belli eder
doktor tavisyesiyle aldığım dermoskin kadınlara özel pembe şampuanı , saç dökülmesine karşı bir de kepek oluşumunu durduruyor denildi , ben kullandıktan sonra dökülmem azalmadı üstüne bir de kepek yaptı belkide benim cildimden dekaynaklanabilir
golden roseun dışı bordo rujlarının renkleri kokuları harika ama kalıcı değiller
birde golden rosen siyah kapaklı şuanda indirimde olan rujunun bordosunu aldım renk harika ama oda dudaklarımda kurudu

Son düzenleme:
syoss şampuandan beteri yok valla. bioblas da dökülmeyi engelliyor ama çalı gibi yapıyor saçı, açamıyosun :KK70: onu kullanacağına argenineli l'oreal kullan, aynı etki yumuşacık saçlar :)

max factor rimel i büyük bir heyecanla almıştım. ama o kadar korkunç bir rimel ki ne kremle, ne suyla ne makyaj temizleyiciyle çıkıyor.
2.kez kullanamadan çöpe gitti.

$avon.jpg Eki Görüntüle 671476 Eki Görüntüle 671477 $Cleanclear-Ile-Siyah-Noktalara-Artik-Elveda.jpg

neutrogena markasını kullanıyorum artık turuncu renkte olan yüz yıkama jeli,vücut nemlendiricisi,el kremi çok güzel gerçekten.
resimlerini koyduklarımla ilgili yorum bile yapmak istemiyorum rezaletler!

$Fotoğraf0934.jpg

geçen seneki güneş koruyucum pek memnun kaldım diyemem çok da kötü değildi nötrüm yani ama bu sene sebamedi deniycem :KK49:

Hayvanlar üzerinde test yapan markaların topyekün ürünlerini asla tavsiye etmiyorum. Resim yok pampa.

garnier göz altı kapatıcı rolon berbat yag bezesi yapıyor birde bir sürü övmüşler aldıgıma pişman oldum yag bezesi yapmayan paraben içermeyen adam gibi göz altı kapatıcısı yokmudur yaw

Son düzenleme:
X