Makyaj Ürünleri (Resimli) Tavsiye 'Etmediğimiz' Ürünler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Syoss sampuan, maybelline 24 saat kalici pudra, rimmel retro glam maskara, the balmin tum urunlerini cok seviyorum ama goz alti kapaticisi berbat yagli bir yapida, watsons kuru sampuan...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tavsiye edebileceğiniz , yoğun kapatıcılı fondoten var mı ?

Loreal fondoten Catherine arley pudra avon üçlü rimel ve pembe ruj gibisi yok

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok şaşırarak itiraf etmeliyim ki vichy dermoblend fondoteni tavsiye etmiyorum. o kadar araştırma yaptım cildime zarar vermeyecek ama cilt tonumu eşitleyecek bir ürün olsun diye. fakat bu ürün nasıl başardı bilmiyorum kupkuru cildimi yağlı yaptı. fondoteni sürdükten 1 saat geçmeden parlama yapmaya başlıyor. pudra falan da hak getire yani. kapatıcılığı çok hoş ama bu parlama olayı beni çok sinir etti :KK47:

çok şaşırarak itiraf etmeliyim ki vichy dermoblend fondoteni tavsiye etmiyorum. o kadar araştırma yaptım cildime zarar vermeyecek ama cilt tonumu eşitleyecek bir ürün olsun diye. fakat bu ürün nasıl başardı bilmiyorum kupkuru cildimi yağlı yaptı. fondoteni sürdükten 1 saat geçmeden parlama yapmaya başlıyor. pudra falan da hak getire yani. kapatıcılığı çok hoş ama bu parlama olayı beni çok sinir etti :KK47:
$2013114131018_vichy_dermablend_corrective_foundation_spf35.jpg

Eki Görüntüle 1152435

uzun yıllar bunu kullandım çok memnundum sonra piyasadan kalktı yeniden çıkmıs demek sevindim :))

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407518543.173741.jpg

maybelline maskara rocet... Kesinlikle tavsiye wtmiyorum kirpikleri cok dokuyor...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben bundan cok memnunum cnm sen neyini sewmedin? Gerci the balm staniac da ayni gorewi goruyo

Uğraştırıyor , vaadettiği gibi kalıcı da değil .Ayrıca dudaklarımı geriyor , kurutuyor .Ama onun dışında diğer ürünlerinden memnun kaldım.

Uğraştırıyor , vaadettiği gibi kalıcı da değil .Ayrıca dudaklarımı geriyor , kurutuyor .Ama onun dışında diğer ürünlerinden memnun kaldım.

Rimelini kullandinmi cnm onu cok merak ediorum

Max Factor CC Cream tavsiye etmiyorum. yüzümü maf etti daha yeni yeni iyilesiyor :KK43:.

Eklentiler

• Max-Factor-CC-Cream_.jpg
    Max-Factor-CC-Cream_.jpg
    25 KB · Görüntüleme: 85
yves rocher.. tüm ürünleri paraben sulfat ıcermıyor. ben kullanıorum ve cok memnun kaldım.

avon__ fondoteni sivilce ve yag bezesı yapıyor (kuzenımden bılıyorum) pudrasının kapatıcı ozellıgı yok, parfumlerı kalıcı, duş jelleri iyi
flormar__ojelerı 1 gun bıle dayanmadan soyuluyor, sıyah kalemı akıyor,göz altı ve kapagı için aldıgım faraltına uygulanan baz kapatıcı çok parlak ve sımlı gıbı yaldır yaldır parlıyor bı sure sonra
loeal pure zone serısı__ berbat !

maskarada önerim;rimmel london rimel scandal lycra flex (yeşil) upuzun kirpiklerimi rimme'e borcluyum; ki kirpiklerim sarıdır bu rimel sayesine harika gözüküyorlar ( sevgilim bir keresinde takma kirpik takıp takmadığımı sordu) :KK1: Eki Görüntüle 986133 Eki Görüntüle 986134
O nasıl güzel bir rimel duruşu öyle maşallah:nazar:

arkadaşlar merhaba foto görmek için 25 mesaj mı gerekiyo

bende aynisini yazicaktim simdi, son zamanlarda kullandigim en kötü üründü...

bende bunu senin sanirim tatil makyaj cantanda görüp gidip denedim ama cidden kötü bir ürün. Simdi yüz icin ürünümü buldum diyebilirim :)

X