Makyaj Ürünleri (Resimli) Tavsiye 'Etmediğimiz' Ürünler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
the balm'ın stick formundaki rujları rezalet bir halde.

indirime girdiği için testerlarına baktım ama hepsi de bayatlamış gibi tuhaf kokuyorlardı. hiçbiri doğru düzgün sürülmüyordu, nemlendirmeyi bırakın-ömrümde bir kerecik çatlamamış nemli dudaklarımı kurutmayı başardılar. belki tester'lar bayatlamıştır bilemiyorum ama içlerinden bir tane işe yarar ruj bulamadım.

çok güzel paylaşımlar olmuş burada..konu tekrar gündemdeyken bende birkaç şey paylaşmak istedim ...

hayatımdaki 3 makyaj pişmanlığımdır.çünkü oriflime ruju parlatıcı olarak bile kullanmadım...oriflime rimel tam bi fiyasko kaldıki kirpiklerim uzundur.. son avon top allık malum artık bunda herkes hem fikir sanırım...

Eki Görüntüle 365035 Eki Görüntüle 365034 Eki Görüntüle 365036

Aman tanrım evet! O top allık varya dünya üzerindeki en en saçma şey! Bildiğiniz renk vermiyor. 1000 defa fırçayı sürüp yanağıma sürüyorum ama sıfır. Ben de satıcı kadını suçlamıştım bayatmı getirdi acaba diye :KK1: offf yani hayatımın siniri..

$rexona-fragrance-collection_11072011114548.jpg
sağdaki çok kötü kokuyorsun be güzelim:KK51:

çok güzel paylaşımlar olmuş burada..konu tekrar gündemdeyken bende birkaç şey paylaşmak istedim ...

hayatımdaki 3 makyaj pişmanlığımdır.çünkü oriflime ruju parlatıcı olarak bile kullanmadım...oriflime rimel tam bi fiyasko kaldıki kirpiklerim uzundur.. son avon top allık malum artık bunda herkes hem fikir sanırım...

Eki Görüntüle 365036

Bu allığı kullanabilmek için önce ezip toz haline getirmek gerekiyor! :KK19:
Avonun mürdüm tonlarında aldığım üçlü farını da üstten bıçakla kazımak gerekti. Yüz temizleyicisi ve şampuanı deriyi yakıyor. Of anam of. Hassas cildi olanlar (aslında herkes) uzak durmalı.
Avon kadar dandik bi marka hala nasıl iş yapıyor anlamıyorum.

Avon nefretine devam, fondoteni çok yağlandırıyor cildi, burun üstünde tabaka oluşuyor.
Maybelline 'in sadece rimelinden memnun kalmadım kullandıklarım arasında, kuruyor dökülüyor ve gözde alerji yapıyor. Loreal ve max factor rimellerinde böyle bişey hiç olmadı.

Oriflame göz makyajı temizleyicisi gözü haraP ediyor , yakıyor ve bütün bu zahmete göz makyajının ancak yarısı çıkıyor.Başarısız bir ürün.

$orf.png

Son düzenleme:
Kesinlikle bu ürün berbat ötesi makyajı çıkarmadıgı gibi gözü yakıyor da kızartıyor da kaşındırıyor da kesinlikle kullanmayın

Avon rimelleri-Çok kötü yorum yapmaya bile gerek yok:KK19:
Cettua makyaj temizleme mendili-Gözlerimi feci kaşındırıyor:KK50:
Avon kalp şeklindeki rujları-Renkler iğrenç:120:
Bioxcin şampuan ve serum-Hiç bir işe yaradığı yok dandik bir ürün:KK19:
Dove deodorant-Yapış yapış iğrenç:120:

Son düzenleme:
Bu allığı kullanabilmek için önce ezip toz haline getirmek gerekiyor! :KK19:
Avonun mürdüm tonlarında aldığım üçlü farını da üstten bıçakla kazımak gerekti. Yüz temizleyicisi ve şampuanı deriyi yakıyor. Of anam of. Hassas cildi olanlar (aslında herkes) uzak durmalı.
Avon kadar dandik bi marka hala nasıl iş yapıyor anlamıyorum.

bundan bnde almştm yaklaşk 1 sene önce ve aynı dertten muzdaribim.
bi de tenm esmer..gerisini siz düşünün artk.
bnde ezmeyi deniycem artk ne yapaym :KK50:

ha bi de fırçanın içine giriyor o toplar..süreym derken yere düşüyor,nereye düştü bakaym derken üzerine basıyorsunuz :KK4:
batıyor her yer!! rezalet :KK19:

product-p-1330354994dipliner.jpg

lanet şey bir ayda bitti hemen kurudu fırçası :KK37: hiç tavsiye etmem :KK34:

$Garnier-Saf-Temiz-Arindirici-Sik_3029_1.jpg bende bişiler ekliym ilk önce ben bi dönem loreal parisin mavi kutulu toniğini kullandım cildim çok güzel oldu o bitti gittiğim yerde ondan bulamayınca geçici olarak bunu aldım hiç işe yaramadı çok da kötü kokuyor cildim pürüzsüzlüğünü kaybetti
$4567806886_00340648e3_o.jpg
3 dört ay önce bu ürünü aldım kokusu berbat yine. ayrıca hiç bi işe de yaramıyo. güya hassas gözler için ama ilk seferde çıkarmıyo mecbur bi kaç kere uygulayacaksn da bi kısmı temizlenecek. olan krpiklere oluyor.3 4 kere kullanmamışımdır. öyle duruyo

$Avon-Solutions-Freshest-Pure-Nemlendirici-Jel__59488797_0.jpg
son olarak yine avon rezaleti. iğrenç bir yüz nemlendiricisi. yapısı jel. yüzüne sürdüğünde jöle sürmüşsün gibi öyle duruyor ne emiyor ne bişi yapıyor. yeterki yüzüne ıslak elle dokunma anında dokunduğun yer vıcık vıcık oluyo ve eline de bulaşıyo. berbat ötesiii

bnce cilt bakım ürünleri için bi yorum yapmak doğru olmaz.
aynı saç derisi gibi cilt de herkes de farklı farklı.
birinde siyah noktaları tertemz yapar,bir diğerinde aksine sivilce basar..
ya da ne bileym kırışıklıkları kaybolur,ya da hiçbir faydası olmayadabilir..
bnce burda sadece makyaj ürünlerinin hakknda yorum yapılmalı :KK50:

Neutrogena Pembe Greyfurt serisi... o ne biçim kokudur öle ya iğrenç. bitse de atsam

Oriflame den ne alsam beğenmedim hepsi birbirinden kötü. pudrası çok kalın kireç gibi, ruju çok kuru sürülmüyor bile, vücut pudrası aldım bi de güzel güzel kokar diye kocaman pudra şişesi her yere saçılmaktan başka numarası yok. hangi ürünü beğenmeyip bu ne ya die baksam markası oriflame çıkıyor

Nivea nın ürünlerini asla almam hepsi birbirinden kötü

syoss şampuan berbat

çift bazlı göz makyaj temizliyicilerinden almam artık gözü yağlandırıyor.

diadermine krem cildi parlatıyor emilmiyor kötü..

deep clean temizliyici jel güzel ama toniği insanın yüzünü yakıyor alkol varmış içinde.

watsons un salatalık maskesi yapış yapış kalıo suratta yıkamaya gerek yok dio ama öle bşi yok.

flormar ın aloe vera yüz maskesi. hiç bi işe yaramayan yüzüne ağda yapıo gibi yapışan bir maske çok kötü

pure beauty göz kremi. resmen gözümü şişirdi sabah kalktığımda ve bir kaç gün sürdü etkisi kabus gibiydi

Son düzenleme:
$deborah24oresuyadayaniklieyelinersiyah30051.jpg

deborah kalem şeklinde dipliner kesinlikle önermiyorum çabuk kurudu çok silik rengi var sürdüğün zaman hiç anlaşılmıyor:26:

Herkes gibi sanırım ben de Avon'a dem vurmakla başlayacağım. Öncelikle Color Trend görüp görebileceğim en kötü makyaj seti. Zamanında ucuz olduğu için bir çok ürününü almıştım ama rimeli topak topak dökülüyor, pudrası koyu ve işe yaramaz, kapatıcısı pastel boya gibi, krem farının hiçbir kalıcılığı yok sürdüğünüzle göz kapağınızda toplanıp çizgi halini alması bir oluyor.. yine Avon'un rujları, hiçbir kalıcılığı yok, anında yok oluyor adeta. Şampuanı kepek yapıyor ve saç döküyor. Bim'in makyaj malzemeleri bile daha kalıcı ve güzel. Avon'un sadece el kremini ve dudak balmlarını beğenmişimdir. Ayrıca Flormar ın da kalemlerini, likid ve kalem eyeliner'ını kullandım, hepsi olduğu gibi bir saat içinde akıyor ya da göz kapağının üstüne bulaşıyor. Spider Lash maskarası ilk çıktığında tanıtım fiyatı bakın çok güzel diyerek kandırıldım ve aldım, 3-4 defa kullanmışımdır duruyor aylardır, kirpiklerimi hep birbirine kapıştırdı. Bir de Flormar'ın makyaj fırçası seti, sadece far fırçası ve aplikatörü işe yarar, kaş tarağının dişleri makyaj çantamada dururken kırıldı ve pudra ve allık fırçalarının sürekli tüyleri dökülüyor yüzüme kullanırken. Deborah'nın Eye Liner Precisione'ının Waterproof'unu aldım eve gelip açtığımda içinden kabuk kabuk çıktı. Geri götürüp değiştirdim ve ikincisi de nispeten daha iyi olmasına rağmen bir süre geçtikten sonra o da kabuk kabuk olmaya başladı ve bu yüzden fırçası kalınlaştı. Sürerken hep kirpiklerine bulaşıyor ve orada kuruyor çıkarmak çok zor oluyor, ayrıca bir süre geçtikten sonra akmasa da jelatin gibi çekerek çıkarabiliyorsunuz çok komik bir durum. Sanırım bu waterproof olanıyla alakalı çünkü tester çok düzgün duruyordu. Nivea'nın dudak kremlerini hiçbir şekilde önermiyorum. Şu an için aklıma gelenler bunlar.

Son düzenleme:
.

Makyaj başlığında o kadar çok konu açılmışki burayı bulana kadar 10 dakikam gitti. adminler bi toparlama ve genel temizlik yapsınlar... :KK36:

bir önceki mesajımı alıpta memnun kaldığım ürünlere yapmıştım... işte linki http://www.kadinlarkulubu.com/makya...igimiz-makyaj-urunleri-1286.html#post27122732

bunlarda bende hayalkırklığı yaratan ürünler... :KK19: üstelikte bazılarına bi dünya para bayıldım...

Avon Anew serisinden göz için ultimate çift yönlü bakım kremi, tamam indirimden aldım ama verdiğim paraya değmedi... bildiğimiz su, serumun içinde biraz pırıltı var cildi parlatıyor hepsi bu kadar, kırmızıyla bunun arasında kalmıştım, zaten neye tereddüt etsem almadığım ürün daha iyi çıkıyor... bakalım nasıl bitecek :KK31: büyük ihtimal kullanılmadığından unutulacak sonrada annelerden birine gidecek...

Watsonstan aldığım minik boy sözümona tazeleyici kolonya, ama içi su... nasıl bişeyse mililitrelik kokusu bile yok :KK20: yani bildiğimiz suyu paketleyip satışa koymuşlar... geri vermeye değmez, içine deneme boyu bir parfüm katıp idareten bitireceğim artık(buluşum süper biliyorum :KK52:)...

Affinitone faciam :KK19: ama memnun kalanlar var hayretle okuyorum, bundan önce Wonderfiniş olanını kullanıyordum matah bişeymiş gibi onu kaldırıp bunu satışa koydular(neyseki onun bir yedeğini yaptım :KK16:)... bu ürünü hiç beğenmedim, özellikle burun üzerindeki göznekleri feci dolduruyor ve -yüzüme fondöten sürdüm ey ahali diye bas bas bağırıyor, nemlendiriciyle karıştırıp baz niyetine ince bir tabaka sürüyorum böyle böyle biter inşallah, rengide zaten falso çıktı... bitsinde kurtulayım :KK47:

işte asıl parayı bayıldığım iki ölü yatırımım... Clinic nemlendirici(öylemi acaba :KK20:) ve evenbetter renk açıcı losyon... Avondan 12 yıldır düzenli kullandığım HyrdaRediance nemlendircim buna beş basar :KK4: bide yüksek oranlı olanı aldım, tam bir hayal kırıklığı, zar zor yarıladım, baktım bi işe yaradığı yok, vücut kremi gibi kullanıp ancak bitirdim, boş kutusunu atmıyorumki bana ders olsun, ara ara elime geliyor karşılıklı beddualaşıp tekrar rafa kaldırıyorum... Even betterda öyle, adı var kendi yok, ne berraklaştırması ne ton düzeltmesi? :KK20: yapısından dolayı yüzde satenimsi bir etki bırakıyor hepsi bu... şu iki ürünle aldığım makyaj çantası içinde deneme boyu ürünleri vardı, onlardan bile memnun kalmadım, tek işime yarayan minik allık fırçası oldu, ama onunla aşkım büyük :KK54: zaten fırçanın bana bana maliyeti 150 tlnin üstünde oldu nasıl sevmiyim? Clinique ile bir daha hasbihal edeceğimi hiç sanmıyorum... :KK50:

son sırada rossmandan aldığım minik seyahat boyu diş macunu var, neyseki denemek için küçüğünü almışım, macundan başka herşeye benziyor... hiçbir etkisi yok rossmandan alıpta beğenmediğim tek üründe bu oldu... nazar :nazar: boncukları olsun...

hoşçakalın... :KK34:

.

Son düzenleme:
max factor false lash effect serisinin 24 saat etkili olanı. daha sürer sürmez gözlerim yanmaya başladı. neyse eve geldim ve çıkarayım dedim. bioderma nın meşhur suyunu kullanıyorum. her şeyi temizliyor ve cildimi bebek gibi yapıyor. bu maskarayı çıkaramadı. şu an gözlerim yanıyor, acıyor. daha ilk kullanımım ve öğrenciyim zaten. geri götürsem almayacaklardır. giden parama mı yanayım, acıyan gözüme mi bilemedim. ya herkeste mi böyle yoksa bir bana mı yaramadı anlamadım.

X