Makyaj Ürünleri (Resimli) Tavsiye 'Etmediğimiz' Ürünler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
flormar oje almıştım sürdüğümün ertesi günü soyuldu berbat bişeymiş

elseve in nutrigloss şampuan ve saç kremi saçlarımı feci yağlandırdı ve şampuan değiştirmeme rağmen hala o yağlanma geçmedi...ilk kullanımlarda parlatıp yumuşatıyor sonra feci yağlandırıyor..üstelik yağlı saçlı biri de değildim...

bioblas şampuanı kesinlikle tavsiye etmiyorum. hiç bir fayda sağlamadığı gibi berbat kokusuda cabası :88:

sakın almayın paranıza yazık olur

ben de bir kaç orıflame ürünü almıştım hiç memnun kalmadım..

serton markasını hiç tavsiye etttmem japon pazarından almıştm o ruju 1 liraya sürtüm ertesi gün dudaklarım kabartı büyük yuvarlak şeyler çıktı

bioblas şampuanı kesinlikle tavsiye etmiyorum. hiç bir fayda sağlamadığı gibi berbat kokusuda cabası :88:

sakın almayın paranıza yazık olur

bende aynı şekilde boşuna 3 kutu aldım 2 alana 1 hedaye idi 50 tl m çöpe gitti

orıflame ın mavi renkli (dışı kırmızı) ve siyah ince fırçalı (dışı yeşil renkli) rimellerini asla tavsiye etmiyorum. topak topak oldu ikisi de kurudu bitti bilmiyorum çok garip oldular. ayrıca o küçük fırçalı olanını sadece fırça olarak kullanıyorum rimel sürmeden önce sonrasında da biraz kirpikleri ayırıyorum tel tel ayırıyor gerçekten ama kendi rimeliyle pek işe yaramıyor. eğer iyi rimel fırçası almak istiyorum derseniz alın fakat rimeli hiç iyi değil!

Ben de katılıyorum canom sana Ben de esmerim bronz top allığını aldım ama yüzümde var mı yok mu belli değil.Pudrası da aynen öyle duruyor.Çok sert bir daha asla Avon almam..

ışıltılısınıda bronzunada kullandım pudra ve fondoteninide gayet güzel resimleride var dogal duruyor ben tavsiye ederim gönül rahatlıgıyla

super shock dur o onun rimelini denemedim ama jel eye linerı tavsiye ederim ben kullanıyorum çok rahat sürülüyor rimel olarakta süpercurl acionus ve super enchant tavsiye ederim görmek isteyenlere de etkisini gösteririm albümlerimde mevcutt

kesinlikle dove saç bakım ürünlerini önermiyorum. bir kere aldım tmm hataydı kabul.

resmini bulamadım ama:
the body shop unkoyu mor göz kalemini hiç beğenmedim! çok zor sürülüyo,göz içine filan sürülmüyo ve 1-2saate çıkıyo dağılıyo

Kullandığım en iğrenç maskaraydı kuruduktan sonra toz gibi dökülüyor ayrıca niveanın şimdiye kadar aldığım hiçbir ürününü beğenmedim

arkadaşlar Avon'un Onxy Lustre Tri Lip Gloss serisinden Peach Sparkle isimli rengini aldım.Kesinlikle tavsiye etmiyorum.Sadece parlaklık veriyor renk namına bi şey yok.:Bayağı parlak ama ama amann ammann!

Eklemeyi unuttum Alyssa chain strap çanta ve Bena küpeyi de önermiyorum çünkü resimdekilerden daha basit görünüyorlar.Gece daveti için almıştım bunlarla gidilir mi ? tabiki hayır.Bunlarla sokağa çıkılıp ev çevresinde gezilebilir...Yine mi ben yine mi ben,ne istiyorsun benden!(bu şarkıyı biliyorsanız söyleyin elinizde Alyssa ve bena varsa) Bu şarkı da iyi gider:Yalan yalan ah yalan!seni sevmediğim yalan!..Kızgın bir anımda söyledim seni sevmediğim yalan..

Colortrend'in kapatıcısı çok kötü hiçbişi kapatmıyor. Ayrıca Nascita'nın pudra fırçalarının aşırı derecede kılları dökülüyor yüze sürerken bile bi tutam kıl kalıyor yüzünüzde iğrenç. Ayrıca Nascita'nın beyaz pudra ponponu sürdüğüm anda yüzümü soydu sadece pat pat yapmama rağmen, iğrenç.
Bioblas şampuanları da hiçbi işe yaramıyor ve kokusu çok kötü almayın boşuna almış olursunuz.

Son düzenleme:

flormarın kalmeleri renk veriyor fakat çok geçmeden akıyor dışa sürmeme rağmen

flormar tırnak kalemi hiç tavsiye etmem hiç rengini vermiyor

evett ya bide istediğin kadar sil cıkmıyooo.. ben dus alıyorm onuyorum yok berbattt

niveanın rujları çok dandik.ışık hızıyla uçuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…