Makyaj Ürünleri (Resimli) Tavsiye 'Etmediğimiz' Ürünler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
lancaster in hemen hemen bütün ürünleri kötü hem çok pahalı hem fiyasko

Avonun yüz ürünlerinin hepsi berbat,
Oriflame topu kötü bi tane düzgün yok.
Golden rose aydınlatıcı hariç hepsini at çöpe gitsin helede lipglosslar yapış yapış ıyyy..
Flormarın rimelleri kötü ötesi..
emily kalem akma garantisi yüzde yüz..
clean&clear gerksiz marka hiçbi işe yaraadığı halde cildi daha beter bozuyor..

avon 3 in 1 (temizleyici,tonil,nemlendirici) felaket ötesi birsey
vucut losyonu alin ayni fiyata daha iyi en azindan o 400 ml

neutrogena nın oil free nemlendiricileri harikadır aslında, ilk kez olumsuz bir yorum okudum...
Avon konusunda zaten çok katıyım, asla almam Avon.

neutrogenanın oil free yoğun nemlendiricisi,vücut losyonu,el kremi harika nemlendiriyor ve yumuşacık yapıyor cildimi.Yüzümde arko hobby duru vs gibi burun kenarımda karartılar,siyah noktalar sivilce vs yapmadı harika kremleri var eczacıbaşı Norveçten boşuna getirtmiyor heralde...ben memnunum valla

neutrogena nın bu meşhur nemlendiricisi malesef kremi baya kullandıktan sonra cildimi nemlendirmemeye ve kurutmaya başladı artı sivilcelendirdi. Artık neden kaynaklandı bilmiyorum ama alırken iyi düşünün derim

cildinizi ya gül suyuyla ya da salatalık süt karışımıyla temizliyormusunuz? temiz cilde nemlendirici uygulanırsa sonuç alınır ancak.Sivilceyi veya kuruluğu nemlendirici yapmaz yağlı yiyecekler çerezler çikolata kola nescafe demli çay gibi kafeinli içecekler yapar.Beslenme alışkanlığınıza göz atıp bir ay deneyin bakalım sivilce oluyor mu? birde kuruluğun sebebi cilt tipinizden sanırım.Neutrogenanın el kremi baya yoğundur onu bi kaç gün yüzünüze sürüp yatın bakalım belki kuruluk kalmaz.

nivea softliner göz kalemi.

o kadar soft ki rengi bile çıkmıyor. mum boyalar olurdu ya eskiden, aynı onlar gibi.

StriVectin-SD yüz ve göz kremi.Eczaneden almıştım.sephorada da satılmaya başlanmış şu sıralar.yüksek bir fiyat ödemiştim.ama deymezmiş.ürün kötü olduğu için değil. bu kremin yaptığı etkinin aynısını 3 de 1 ya da 4 de 1 fiyatına başka kremler de yapabildiği için.hiç bir fark yok.para israfı :KK19:

Avon ve Oriflame gibi markaların makyaj ürünlrini tavsiye etmiyorum. Avonun sadece farları kullanılabilir.

Avon ve Oriflame gibi markaların makyaj ürünlrini tavsiye etmiyorum. Avonun sadece farları kullanılabilir.

bende avonun farlarını eğenmedim.. avondan 2 tane palet almıştım ama renkleri güzel olmasına rağmen uygulaması ve gözde verdiği rengi pek beğenmedim.. :KK20:

la roche ürünleri
bana satan eczacıya saymaktan kendimi alamıyorum 100 küsür lira verdim ve o berbat kokulu şeyleri paraya acıdığımdan kullanıyorum
avonun cilt ürünleri maskaraları
oriflame in saç ürünleri özellikle sarı şişeli saç serumu vıcık vıcık yağ saçımın ucuna ağırlık asılmış gibi sündürüyo
avon göz makyajı temizleme sütü gözümü yakıyo ayrıca çok da yağlı
avonun duş jelleri temizlemek bi yana kendimi pis hissediyorum ve duştan çıkınca zerre kokusu kalmıyo
d&p parfümleri boynumu gerdanımı mahvetti parfümden esansiyel yağa benziyo
golden rose rimel fırçaları korkunç
cecile rimel boyası sulu boya kıvamında damladı damlayacak gibi
organicum şampuan sözde dökülmeyi 8 haftada kesiyo hiç de bi şeye yaramadı 200 ml lik şişeye 20 lira verdiğimle kaldım ayrıca şampuan fanta kokar mı yahu!
blue ocean şampuan kafamda balık pişmiş gibi biberiye kokmama neden olmuştu
aldığım şeylerin yarısını sevemiyorum ben sanırım
anlatsam roman olur öf
düşünsem daha neler çıkar kim bilir :KK14:

uykum geldi şimdi ama yarın okurum bütün sayfaları
eczacı kadınlardan ve kozmetik dükkanlarındaki kadınlardan ciddi anlamda nefret ediyorum
öyle çok konuşup övüyolar ki kadınlar sussun diye aldığım oluyo ya da ordan bi şey almadan çıkıp gittiğim
asla rimeli ordaki kadınlara sürdürmüyorum kavga kıyamet de olsa kendim sürüyorum sanki gelip evde kendi sürecek gibi inatla ben süreyim diyolar

avon göz makyaj temızleyıcı hem cıkrmıor hem gozu yakıyor. garnıer 3 u bıarada oda kotu gznklerı acıor ama ıı temızlemıor cıldı yaglndırıyor .pastal oje cok zor kuryor snrda soyuluo.avon colortrend lıp gloss rengı qzl ama hıc klıcı dııl avon suya dayanıklı rımel cok kotu kırpklerımı yapıstırıo mkyah tmzlıyıcısyle bıle cıkmıo kuruyp dokuluo kırpıklerımı dokuo kısacası asla avon almıyorum.bu ara orıflamenın dudak nemlndırıcısı tırnak guclndırınden cok memnunum.

avon perfect wear serisi tamamen çöpe gitmelik, aslında bazen avon güzel ürünler çıkartıyor ama nedense sonradan onlar katalogdan ya da üretimden çekiliyor... neden bilmiyorum. niveanın yüz kremleri, hassas ciltlerde alerjiye sebep oluyor (doktorum söyledi) bu yüzden hiç farkında bile olamayabilirsiniz kuru cildinizde çıkan sivilceler ya da kızarıklıklar kullandığınız kremden kaynaklanıyor olabilir. ben genel olarak nivea ürünlerinin yüz bakımı için kullanılmamasından yanayım. lancome hypnose maskara maalesef israftan başkasıyla sonuçlanmıyor, kesinlikle üzücü. Clinique high impact ruj, sürümü çok güzel aslında ipek gibi dudaklarınızda varlığı yokluğu belli olmuyor ama maalesef kalıcı değil, bir süre sonra kötü bir renk oluşturuyor bu yüzden.

sephora pudra berbat aldıgıma bin pişman oldum ,flormar ,catren arley pudrada hoş degil ki bana bir bayan catren arley fabrikası kapanalı 6 yıl ou almayın bayat dedi,golden rose parlatıcı kötü,rimelide kötü ama pudrası iyidir.sebamed losyon kötü,bodyshop allık irenç okadarda para verdim

okuduğum onlarca sayfa sonucu çıkan sonuç:avon ürünlerinden uzak dur:KK20:

avonun rimelleri ve göz makyaj temizleyicisi iğrenç.temizleyici yağlı his bırakıyo.rimeller pütür pütür oluyo.:63:
niveanın rimellerinide almam asla.
lancomenin allıkları kötü çoğu kişi sevmesine rağmen ben hiç sevmedim sürdüğüm yerler ateş gibi yandı.kıpkırmızı yaptı.
clean&clear asla almam.bi kere yaptım o hatayı .bütün hafta t bölgem vıcık vıcık yağ içinde dolandım.:KK52:
vicyh normaderm krem asla almam hiçbi etki yapmadı yüzümde.verdiğim paraya yazık.:KK19:
maybelline rimellerde kötü örümcek gibi oluyo kirpiklerim sürdükten sonra :KK60:
flormar pudra ve allık bi daha almam .allık uçup gidiyo yüzümden .:KK53:
lancome virtuose maskara çok güzel ama çabuk kuruyo.

loreal true match fondoten--------> kullandıktan 1-2 saat sonra parıl parıl parlamak ıstıyorsanız alın kullanın !
alix avien allık--------> renkleri güzel de yarım saate kalmadan uçup gidiyor.
clinique high impact maskara------> tam bır hayal kırıklıgı, herkes neyını begenıyor merak edıyorum, benım kırpıklerımı sönük ve topak topak gostermekte basarılı sadece.
clinique eye make up remover-----> hıcbıseyı temızledıgı yok, ertesı gune kırpık dolusu çapakla uyanmak istiyorsanız tavsıye ederim

clinique dramatically different moisturizing jel-----> koşarak uzaklaşın, karmadan yağlıya dönük ciltlere uygun diye pazarlanan bu şey( şey diyorum o derece hiddetlendiriyor çünkü beni) ertesi gune yuzunuzde minik minik sivilcelerle merhaba demenize neden oluyor

clinique dramatically different moisturizing jel-----> koşarak uzaklaşın, karmadan yağlıya dönük ciltlere uygun diye pazarlanan bu şey( şey diyorum o derece hiddetlendiriyor çünkü beni) ertesi gune yuzunuzde minik minik sivilcelerle merhaba demenize neden oluyor

aynen katılıyorum ayrıca nemlendirme özelliğinide göremedim vıcık vıcık kalıyo

X