Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kontesim malum önümüz bayram o yüzden bayramdan sonraya kalır
ortadaki güzel mor olan dudakta nasıl durur ona karar vermedim kırmızıda güzel önemli olan kullanabileceğin renkler olması

Son düzenleme:
geceyeli ben sölimmm kontesim yok :p
gerçi azyıyor çilek çilek diye her yerde yane namıdeğer çilek strawbery de bulabilirsin :p

buyrun efenim resimler gelince bol bol eklerim artıkın gerçi ihtiyacım olanları aldım bir ara abarttım aynen geri döndüm :p

hmm saol magrenta çok güzellermiş bi de kutulu filan sunum çok hoşuma gitti burda da yoktur o yer:84:

vaktim yok ya lattem napam gece gece çekersen böle olur :p
ya ben eyeliner alıcamn dene için elizabet arden stile bir de benefit alammı lattem yoksa abarmayım mı
abartma tabiii dicektimki çoktan almışsın:KK8:

paypal şeysini ben bilmiyordum walla kart bilgisini girdim
bitti benim işim
taksit şeysi yok galiba bi ona üzüldm azck ama sorun deil

bonusa 3 taksit ama kaç tl üstü bilmiyorum:26:

kızlar sizce rujların renklerı nasıl ıyı mı
http://www.kadinlarkulubu.com/images/attach/jpg.gif

ortadaki renk tam benlik:21:

buyrun efenim resimler gelince bol bol eklerim artıkın gerçi ihtiyacım olanları aldım bir ara abarttım aynen geri döndüm :p

güle güle kullan balım ck nin hangi rengini aldın

MAC - Göz Kalemi - Violet Underground (Kutusuz)
Eye Kohl - Violet Underground ( Unboxed ) 1.45g/0.05oz TL21.50 1 TL21.50 Benefit - Çizgi Yapmayan Krem Far / Liner- # Bunny-Hop
Creaseless Cream Shadow/Liner - # Bunny-Hop 4.5g/0.16oz TL24.50 1 TL24.50 Promotional - Calvin Klein Lüks Krem Ruj - ##127 Kozmopolitan 3.5g/0.12oz TL0.00 1 TL0.00 Promotional - MineraLogics by CosMedix Allık - Tozlu Gül 4g/0.14oz TL0.00 1 TL0.00

sonunda bunları aldım yılbaşına doğru tekrar hediyeler verir ozamanda kalanları alırım diye düşündüm akşamda resimlerini eklerim:KK12:

X