Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
selam kızlar nasılsınız lfbrscim yeni resmin hayırlı olsun :)))) lalende hayırlı olsun hehehe
eee bişi alan yok mu bu aralar yahuuu

selam kızlar nasılsınız lfbrscim yeni resmin hayırlı olsun :)))) lalende hayırlı olsun hehehe
eee bişi alan yok mu bu aralar yahuuu

Hehehe canım sağol magrentacımmm kaydirigubbakcemile3 a.s.

Evet ya birileri bi şeyler alsa da şenlense ortalık hohoho kaydirigubbakcemile3 Ben alıcam almasına da Donutım biliyor, alacağım şeyi bulamıyorum sempatiksalakcinni

ben de bişiler almak istiyorum ama alamıyorum kısmetse çilekten bişiler alcam artık :)))))

Sen de mi benim gibi daha önce hiç netten alışveriş yapmadın yoksa canım? kaydirigubbakcemile3

heheh yok canım ben netten alışveriş manyağıyım kozmetikten ayakkabıya giysiden saate herşeyi netten alıyom hatta şuan gojaneden alışveriş yapıyorum ayakkabı alıcam 1ine karar verdim diğerine veremedim

Hahahaha o da iyiymiş :))) Güle güle kullan o zaman şimdiden :))

Umarım ben de bir gün cesaretlenip yapacağım ve alışacağım :)) Ya da ummasam mı? bilmiyorumkismile kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

fazla açılmadan yapmanda sakınca yok canım ben mesela fazla açılmıyorum bilmediğim siteleri öğrenmemeye çalışıom hehehe :)

fazla açılmadan yapmanda sakınca yok canım ben mesela fazla açılmıyorum bilmediğim siteleri öğrenmemeye çalışıom hehehe :)

Hahahaha :))) kaydirigubbakcemile3
Haklısın canım. Netten alışveriş, kendini kaptırmadığın müddetçe bazen oldukça karlı olabiliyor... boshayallersmile

Hahahaha :))) kaydirigubbakcemile3
Haklısın canım. Netten alışveriş, kendini kaptırmadığın müddetçe bazen oldukça karlı olabiliyor... boshayallersmile

tabi canımmm arkandan dolanan biri yok zaman sınırlaman yok rahatça seç al :))))
yeni siteler öğreniyorum ama almıyorum yoksam bu işin içinden çıkamam :)))

sen ne almak istionda alamıyon bakiymmmmmm

tabi canımmm arkandan dolanan biri yok zaman sınırlaman yok rahatça seç al :))))
yeni siteler öğreniyorum ama almıyorum yoksam bu işin içinden çıkamam :)))

sen ne almak istionda alamıyon bakiymmmmmm

Ahhh ahhh canım sorma :))) YSL Silky Apricot :))) Sonunda ben de Tekin Acar'ın sitesinden sipariş vericem sanırım... Sen ordan hiç alışveriş yaptın mı?

Ahhh ahhh canım sorma :))) YSL Silky Apricot :))) Sonunda ben de Tekin Acar'ın sitesinden sipariş vericem sanırım... Sen ordan hiç alışveriş yaptın mı?

Yok canım benim burda var tekin acar alcak olsam gider alırım ama pek svmiyorum oraları rahatsız ediyolar
alcağın şey belli bence bi güzel fiyat araştır nere uygunsa ordan al :)))

Yok canım benim burda var tekin acar alcak olsam gider alırım ama pek svmiyorum oraları rahatsız ediyolar
alcağın şey belli bence bi güzel fiyat araştır nere uygunsa ordan al :)))

Ay evet di mi, dibinde dolanıp sinir ediyorlar, strese sokuyorlar insanı! klava:
Öyle yapacağım canım mecburen... Aslında denemeden almak istemiyordum, bana yakışır mı bilemiyorum, hiç o ton kullanmadım. Ama yakışacağını düşünüyorum. Olmadı anneme veririm zaten, ona kesin yakışır. Eninde sonunda benim olacak, taktım aklinialirimsmile

Son düzenleme:

Ayyy Keira'nın buradaki ruju ne kadar hoşmuş... boshayallersmile zemuszemus

Son düzenleme:
bu kadar istedikten sonra kesin yakışır canım :)bayanssulusmile

Ayyy Keira'nın buradaki ruju ne kadar hoşmuş... boshayallersmile zemuszemus

burda ruj mu var? sanki yokmuş gibi?

bu kadar istedikten sonra kesin yakışır canım :)bayanssulusmile

burda ruj mu var? sanki yokmuş gibi?

Var hayatım var... Nude tonlarda, o yüzden yokmuş gibi... Tam benim sevdiğim gibi... boshayallersmile Donut görse de aydınlatsa bizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…