Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cafelatte güle güle kullan boshayallersmile
bende sipariş edecektim ama sepetten döndüm ,ilk alışverişim olacaktı o siteden tırstım ..bilseydim sana danışırdım .

coastalscents' den siparişlerim geldi 6 fırça siyah bi keseye koymuşlar bide deneme boyu siyah toz far hediye etmişler

Resim net olmadığı için sitesindekileride koydum
DivineTaklonLiner_100.jpg
DestinyWhiteAngledBrush_100.jpg
blackblendingbrush_100.jpg

chiselfluffmediumshadowbrush_100.jpg
BK18Brush_100.jpg
blacksableshadow_100.jpg

85229586.jpg

fırçalar yumuşacıkopuyorumnanaktan bakalım yıkandıktan sonra nasıl olucaklar
kargo dahil 19.36 usd tuttukaydirigubbakcemile2
güle güle kullan lattecim çok ucuza denk getirmişsin inşallah güzel çıkarlar
bu arada eyeliner nasıl beğendimi?son yorunları alayım

aa bide bu elma badem losyona baktım içeriğinde parıltılı olduğu yazıyo spfli olanda da acep gitsemmi gitmesem mi? diye düşünüyorum yarın almaya
bunun haricinde başka bişi alsam karar veremedim :KK43:

güle güle kullan canımmm

kızlar bahsettiğim şu far paletini bu gece spariş edicez inşlh :)
10 güne kadar elimde olurmuş
sositososito

ben de istiyorum o paletten ama ben hep işyerinde yapıyorum makyajı o palet yalan olur alırasm :))) kendinikandıranüyesimileysi :pPPPPakannehir

aa bide bu elma badem losyona baktım içeriğinde parıltılı olduğu yazıyo spfli olanda da acep gitsemmi gitmesem mi? diye düşünüyorum yarın almaya

ben de istiyorum o paletten ama ben hep işyerinde yapıyorum makyajı o palet yalan olur alırasm :))) kendinikandıranüyesimileysi :pPPPPakannehir

:KK1:
cafelatte ya ben coastal scents in kendi stesinden palet almayı beceremedim daha doğrusu eşimde anlamadı bişey
nasıl yaptınız yawkafamçokkarıştı

coastalscents' den siparişlerim geldi 6 fırça siyah bi keseye koymuşlar bide deneme boyu siyah toz far hediye etmişler

BK18Brush_100.jpg
blacksableshadow_100.jpg

85229586.jpg

Canımmm süperler güle güle kullannnn opuyorumnanaktan

güle güle kullan canımmm

kızlar bahsettiğim şu far paletini bu gece spariş edicez inşlh :)
10 güne kadar elimde olurmuş
sositososito

teşekkür ederim hayatımopuyorumnanaktan

cafelatte güle güle kullan boshayallersmile
bende sipariş edecektim ama sepetten döndüm ,ilk alışverişim olacaktı o siteden tırstım ..bilseydim sana danışırdım .

canım benimde ilk alışverişim 6 günde falan geldi kargo gayet hızlı yalnız paketi yukarı çkarmamışlar zahmet edip apartmanın içine bırakmışlar
eğer siteden bişey alıcaksan FOX4 yazarsan %10 indirim var
1 ay geçerliydi ama nezaman bitcek bilmiyorum:hulya:

ya tatlım simler çok belirgin değil ama nebilim simli olması garibime gidiyor neticede krem sürüyorum pudra değilki
kremin içinde simin ne işi var yahu:sinifsinif: şahsen o kremden bidaha almayı düşünmüyorum kavanozdaki kadar başarılı değilgamyoncuiremsu
krem dışında alınacak pek bişey göremedim açıkçası ben tonik köpük ve makkaj yağı alcaktım hiçbiri indirime girmemişgamyoncuiremsu

benefit eyeliner gayet yumuşak sürümü kolay ve akma yapmadı ben beğendim aynı zamanda far olarakta kullanılıyormuş hatta netten bikaç örnek koyayım

benefit-creaseless-cream-shadow-eye-1.jpg

benefit-creaseless-cream-shadow-eye-2.jpg

newfolder80.jpg

bendeki strut sağdaki diğer renkleride güzel far olarak tek başına kullanılabiliyor çilekte var

magrentam sana daha detaylı ve bizzat çektiğim resimlerle alatmak isterdim ama maalesef telefondan resimler net çıkmıyor bilmiyorumkismile

:KK1:
cafelatte ya ben coastal scents in kendi stesinden palet almayı beceremedim daha doğrusu eşimde anlamadı bişey
nasıl yaptınız yawkafamçokkarıştı

tatlım önce siteye üye ol(your acc.) bilgilerini doldur sonra almak istediğin ürünü seç sepete at sonra
Contents of Shopping Cart yazan bi sayfa açılıyo aldıklarını görüyosun
posta kodunu gir
state yazan yeri boş geç
Country Turkey yap
shippingi en alttakini first class inter. olanı
sonra recalculatör de shippingle beraber hesaplansın aldıkların sonra checkout diyip ödeme sayfasına geçiyosun bukadar hepsi
shipping sabit değil nekadar alırsan ağırlığa bağlı olarak kargo artıyo ben 5-6 usd falan ödedim:hulya:
umarım anlatmayı becerebilmişimdir:kedi:

bu arada fırçaları hemen kullandım hatta yıkadım bile tüy dökmedi gayet yumuşaklaropuyorumnanaktan

Canımmm süperler güle güle kullannnn opuyorumnanaktan

teşekkürler hayatımzemuszemus

teşekkür ederim hayatımopuyorumnanaktan

canım benimde ilk alışverişim 6 günde falan geldi kargo gayet hızlı yalnız paketi yukarı çkarmamışlar zahmet edip apartmanın içine bırakmışlar
eğer siteden bişey alıcaksan FOX4 yazarsan %10 indirim var
1 ay geçerliydi ama nezaman bitcek bilmiyorum:hulya:

ya tatlım simler çok belirgin değil ama nebilim simli olması garibime gidiyor neticede krem sürüyorum pudra değilki
kremin içinde simin ne işi var yahu:sinifsinif: şahsen o kremden bidaha almayı düşünmüyorum kavanozdaki kadar başarılı değilgamyoncuiremsu
krem dışında alınacak pek bişey göremedim açıkçası ben tonik köpük ve makkaj yağı alcaktım hiçbiri indirime girmemişgamyoncuiremsu

benefit eyeliner gayet yumuşak sürümü kolay ve akma yapmadı ben beğendim aynı zamanda far olarakta kullanılıyormuş hatta netten bikaç örnek koyayım

benefit-creaseless-cream-shadow-eye-1.jpg

benefit-creaseless-cream-shadow-eye-2.jpg

newfolder80.jpg

bendeki strut sağdaki diğer renkleride güzel far olarak tek başına kullanılabiliyor çilekte var

magrentam sana daha detaylı ve bizzat çektiğim resimlerle alatmak isterdim ama maalesef telefondan resimler net çıkmıyor bilmiyorumkismile

tatlım önce siteye üye ol(your acc.) bilgilerini doldur sonra almak istediğin ürünü seç sepete at sonra
posta kodunu gir
state yazan yeri boş geç
Country Turkey yap
sonra recalculatör de shippingle beraber hesaplansın aldıkların sonra checkout diyip ödeme sayfasına geçiyosun bukadar hepsi
shipping sabit değil nekadar alırsan ağırlığa bağlı olarak kargo artıyo ben 5-6 usd falan ödedim:hulya:

bu arada fırçaları hemen kullandım hatta yıkadım bile tüy dökmedi gayet yumuşaklaropuyorumnanaktan

lattecim teşekkür ederim canım sen beğenmediysen ben de beğenmem hiç zahmet etmeyim oraya kadar :)))) 30 ml şey zaten o kadar para vermeyim :)))))

bu arada çok güzel anlatmışsın alışverişi valla ben beğendim :)))))boshayallersmile
ama yok ben öğrenmicem öğrenmemem lazım benim :KK43:(((((((((

bunlarda benim makyaj ailem :))))))

Buradaki allığı kendim yaptım : yani şöyle iki tane allığım vardı biri çok açık biri çok koyuydu bende ikisinide krıp alkolle karıştırıp yeni bir kuruya koydum ,istediğim ren oldu aklinialirimsmile

Allah canını almasın emi,Turk aklı işte baska kımesının aklına gelmez

kaydirigubbakcemile3

canım gule gule kullan,cok guzel bir familyan var

Ayyy bayılıyorum senin gibi hatunlara :))

bende acayıp dagınıyım :KK1:

BK18Brush_100.jpg
blacksableshadow_100.jpg

85229586.jpg

aaaaaa canım gule gule kullan,ben de cok sevıyorum fırca falannnnnnnnnn

Kızlarrr kampanyalar

Dermalogica kampanyası kızlar bu set 88 tl

42768871.jpg

16490597.png

Son düzenleme:
lattecim teşekkür ederim canım sen beğenmediysen ben de beğenmem hiç zahmet etmeyim oraya kadar :)))) 30 ml şey zaten o kadar para vermeyim :)))))

bu arada çok güzel anlatmışsın alışverişi valla ben beğendim :)))))boshayallersmile
ama yok ben öğrenmicem öğrenmemem lazım benim :KK43:(((((((((

bencede hiç zahmet etme boşverkaydirigubbakcemile2
yavaş yavaş öğretcem ben sana farkına bile varamıycaksınkaydirigubbakcemile3

aaaaaa canım gule gule kullan,ben de cok sevıyorum fırca falannnnnnnnnn

teşekkür ederim canımmopuyorumnanaktan

kızlarrrr bu arada markafonide makyaj malz. düzenleyicileri var ben almıştım çok kullanışlıgamyoncuiremsu

Markafoniden mi aldın ben de bugün alsam mı diye düşünüyordum.
Bir daha bakiyim bari

posta kodunu gir
state yazan yeri boş geç
Country Turkey yap

ya yaptık onlarıda anladık bişeyler söylüyo
neyse çok teşekkürederim
sahibinden.com daki 120 lik paleti spariş ettik dün gece
10 güne gelir inşlh :)
gelince resimlerim

Allah canını almasın emi,Turk aklı işte baska kımesının aklına gelmez

kaydirigubbakcemile3

canım gule gule kullan,cok guzel bir familyan var

noldi kıs nenn öle dedin sempatiksalakcinni

teşekkürederim kaydirigubbakcemile2

Markafoniden mi aldın ben de bugün alsam mı diye düşünüyordum.
Bir daha bakiyim bari

sanırım ben limangodan almıştım ama ürünler aynı canım
rujluk almıştım derli toplu duruyolarbayanssulusmile
ya yaptık onlarıda anladık bişeyler söylüyo
neyse çok teşekkürederim
sahibinden.com daki 120 lik paleti spariş ettik dün gece
10 güne gelir inşlh :)
gelince resimlerim

güle güle kullan hayatım cs den sipariş vermeyi düşünürsen özelden yaz yardımcı olurum canımolumunekankayizsmile

ben acayıp duzensızım,onlar bıle benı kurtaramaz lattecim:))))))))
canım zaten o düzenleyiciler normal miktarda malzemesi olanlar için
yoksa senin rujlara bildiğin dolap yaptırmak lazımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

altın suyunamı banmışlarkafamçokkarıştı

bende akşama çekip koyam
ıraktan bi sürme geldi
jel eyeliner gibim fırçayla sürülüyor
süper oluyor yahu

X