Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bu benim çilekten aldığım ürün böyle geldi kutusu bu

buda sürülmüş hali

pudrası da bu.pek belli olmuyor sanırım ama dövmenin üstüne yapmaya çalıştım belki oradan daha belli olur

gosh köpük allık hediye olarak seçtim o1 -ivory almama rağmen oldukça yoğun ve koyu
almak isteyenler bi ton açık alabilirler yani
ama kapatıcılık yönünden başarılı

tavsiyeleriniz üzerine aldığım ck ruj 127-cosmopolitan rengi beğendim bu tonlarda rujum yoktu iyi oldu

buda yeni üye hediyesi çok daha kırmızı olacak sandım ama olmadı doğal bi duruşu var fazla renklendirmiyor günlük kullanım için süper

benimkiler böyle sizdende beklerim
calvin klein fondoten seti alırken tereddüt ettim yorum bulamadım çünkü kullandıkça yorum yaparım

süpersin canım güle güle kullan iyiki ck rujda cosmopolitan almışın ben 125 mi ne onu aldım rengi mat parıltılar yok cosmopoitan kadar güzel diil

teşekkür ederim tatlım
sende güle güle kullan olsun onunda duruşu güzeldir
allıktan swatch bekliyorum bende

eed öncelikle makyaj setimm :78:

ruj kapağındaki aynaya bayıldımmm

nasıl olduğunu anlayamadığım ve sırf ambalajına bittiğim için aldığım çift renkli rujum
orta kısım dönüyormuş meğersem,normal duruşta ayna,döndürdükçe rujlar geliyor

hediyelerim

hediye allığın swatchı

kontessçim çook güzeller güle güle kullan
allık swatchı için ayrıca teşekkür ederim
yalnız setine bayıldım güzel günlerde kullan tatlım

çok saolun kızlarr sinehasım magrentam siz de iyi günlerde kullanın inş
ck ruja bittim magrentam kıvamı ve duruşu ne kadar güzel öylee

kontesim güle güle kullan bende eve gidip mıncıklıcam hemennnn
abatum üzülme yarın gelir öpüom hepinizi ben gidiom eveeeeee

sinehas ve kkontes güle güle kullanın kızlarrr:)

ben çektim gündüz gitmeden ama swatclar akşama kaldı ama çıkmadı güzel yarın yüklerim swatcları ..şimdi sadece
ürünleri eklicem :) magrentam kargo takip numaranı yazdım özeline bebeğim jel eyelınerin sana doğru yol aldı bile:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…