Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende de toniği ve yağı var şekerim..losyonu nemlendirici gibi bişeydir herhalde bilmiyorum onu..
yağı en son kullanacaksın lekelerin üzerine..kullandım pek bir fayda gördüm diyemiyeceğim..
toniğin kokusu felaket, sinek ilacı gibi,gerçi yağı da öyle..sonradan uçuyor kokuları..toniği idare eder..

saol kuşumm
ben kokularını beğendim walla :KK19:
çok methettiler diye seyahat boyunu almıştım set olarak
deneyelim bakalım

magrentam peki günde kaç kere kullancam
sabah akşam mı
canım cilt ürünlerini sabah akşam kullanıcaksın ne zor biş yaaa akşamları zorla kullanıyorum ben hehe :)
kuzenim yurtdışından hediye getirmiş bana :KK52:
burberry parfüm ile loreal gül kurusu renk ruj
elime geçtiklerinde eklerimmEn Büyük TÜRKİYE
waaaauwwww kuzene bak beaaaa güle güle kullan canım
slm kızlarrr eski bir arkadaş geri geldii :):)
hıoşgeldin canım :))) özledik seni
kızlaar sizce bu ürünler iyi midir var mı fikri olan
10451529414.jpg

06684899901.jpg
kurutmayan temizleyiciymiş

08616485603.jpg
bacak şekillendirici diyo işe yarar mı ki acaba??
valla canım lipglosun fiyatı iyi ise alınabilir
ddfyi bende alayım diodum vazgeçtim kuru olgun ciltlere yazıyordu sanırım :) alınabilir cildine uygunsa
bacak için olanı ise pas geç arkanı dön kaç. bu tarz ürüne para vermem ben :)
kızlar bildiğiniz güzel ayakkabı sitesi war mı,fiyatları da uygun??
biri benimi çağırdı :pPP
ben gojanede takılıyorum canım burda topiğide var alışveriş giyim tüyoları bölümünde 3 sefer alışveriş yaptım ben gayet memnunum facedende indirim kuponu falan takip ediom baya ucuza gelio shipping ücretide var aldığın tutara göre :)
gojane dediğine ben de baktm şimdi
e çok ucuz bunlar :S

ucuz kontesim ucuz ben hep ordan alıom vallaaa

günaydın bayanlar iyi sabahlar yarın mesai başlıo daha sık görüşcezz bol bol gezdim tatil bitti pofffffffff :KK43:

saol magrentamm
ay istediğim botlardan buldum o sitede 3 tane
30-40 tl gbi fiyatları
şaka mı bu :S
dandik midirler çin şeysi diye

dediğiniz siteye baktım da ayakkabılara, ayakkabıyla kargo parası birbirine yakın yahu:S

sağolun arkadaşlar baktım sitelere ama kargo ücretleri çok yüksek,kargo ücreti eklenince türkiyede ki çizmelerle aynı fiyata gelio.free shipping kampanyası yapıolar mı hiç?

saol magrentamm
ay istediğim botlardan buldum o sitede 3 tane
30-40 tl gbi fiyatları
şaka mı bu :S
dandik midirler çin şeysi diye
kontesim çok kaliteli değiller ama bence gayet iyiler bazıları kötü çıkabilio bazılarıda süper :)

dediğiniz siteye baktım da ayakkabılara, ayakkabıyla kargo parası birbirine yakın yahu:S
evet kargo parasını düşünüp alıcan ama şöyle yapıcan mesela botlar indirimde bot alıcan 4-5 adet alabiliyorsun gümrüğe takılmasın die :p birde toplamı 4 tane aldıysan 4e böl o zaman ucuza geliyor
sağolun arkadaşlar baktım sitelere ama kargo ücretleri çok yüksek,kargo ücreti eklenince türkiyede ki çizmelerle aynı fiyata gelio.free shipping kampanyası yapıolar mı hiç?
malesef free shipping yok ama indirim yapıyorlar ara ara %20 % 30 gibi
bir de kaç günde gelio siparişler??

valla 2 hafta içinde geliyor canım

hayallerim suya düştü:KK43:keşke kargo ücretleri o kadar pahalı olmasaydı
gojane nin kargosu 30 dolar,urbanog un 54 dolar

canım öğrenci olduğum için öle 3-5 tane ayakkabı alma şansım yok,arkadaşlarım da yurtdışından sipariş wermeye korkuolar.yani sipariş veremicem:KK43:

kızlar ben geldimm:)

herkes aldıklarını güle güle kullansın :)
benimkiler henüz ortada yok ...

canım öğrenci olduğum için öle 3-5 tane ayakkabı alma şansım yok,arkadaşlarım da yurtdışından sipariş wermeye korkuolar.yani sipariş veremicem:KK43:
neyse canım olsun aklında dursun birgün verirsin belkim :) :KK43:
urbanog da çin malımı acaba biln varmı?
olabilir canım aynı ayakkabıalr var orda da
siz cevap vermeden buldum =)

eferin sana akıllı :pPPPPP bişiler alıomusun :p gojaneden alıcaksan faceden takip et indirim kodu falan veriolar

lovely shoes die bi site buldum ayakkabılar çin malı ama çok güzeller.kargosu da öle uçuk değil.ayakkabılar da 10-15 dolar arası değişio fakat 100 doların altında sipariş werilmiomuş:KK43:

lovely shoes die bi site buldum ayakkabılar çin malı ama çok güzeller.kargosu da öle uçuk değil.ayakkabılar da 10-15 dolar arası değişio fakat 100 doların altında sipariş werilmiomuş:KK43:
aynı şeye geliyor yane :KK43: o siteyi bende duydum ama pek sevemedim :KK43:
Günaydın hatunlar bakalımmm bugün siparişler gelcekmiii

günaydın lattem bugün merakla siparişleri bekleme günü hemen bi ptt sitesinden bakayım bişi girmişlermi :))))

X