Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
fondoten ne ıcın peki ? kapatıcılık acısından mı canım ?

ebrucummmm tesekkurlerrr
eed kapatması için
sadece pudra yetmez diye düşünüyorumbilmiyorumkismile
mesela güneş kremimi sürdükten sonra,o yağlı görüntü gitsin diye
pudra sürüyorum üzerine
golden rose. (dandik ama ne yapayım öyle de gezemem ki :gitme:)
yine de azcık belli oluyor izlerim kırmızı kırmızı

aboww en sinir olduğum şey akannehir
aslaa kimseye vermem bi şeyciğimiiilmaz:

canım ya bence sen en bastan basla.gunes kremını yagsız matlastırıcı al,ustune pudra gec,gerken yerlere mineral kapatıcı uygula

söylediğim renklerden biri koyu siyah gri simli ,diğeri gri
birde yves rocherde var siyah ve gri oradada indirim oluyo netten kayıt ol mağazaya gidince netten kayıtlı müşteriyim dersen 2 ürün %30 3 ürün %40 indirimli bitkisel ürünler

aboww en sinir olduğum şey akannehir
aslaa kimseye vermem bi şeyciğimiiilmaz:

valla bende sinir olurum tamda sephoradan far bazım gelmişken arkadasımdan dijital fotoyu alıp swatch yapcaktım ne güsel artık yenileri alınca yaparım bazı bile açasın gelmedi hala poşetinde duruyor :uhm:

Son düzenleme:

hmmmm ... tmmm cnm bnm çok tşkrler baktım renklere cecile güzel görünüyor ama ben 2 taşla bi kuş vurmak istiyorum pintiliğim tutuyo bzen 2 rengi bi palette istiyomkaydirigubbakcemile3

tamamdır canım saol :kedi:
başka hangi markalarda var bu compact pudra?
yanlış şeyler alıp denemiyim eğer shiseido pureness e 68 tl bulamassam kaydirigubbakcemile3

canım hepsınde var,yagsız olması onemlı.
buarada dermalogicanında fondotenı var ama kapatıcılıgı cok ıyı degıl.ama sırf bu akne olayına yonelık

hmmmm ... tmmm cnm bnm çok tşkrler baktım renklere cecile güzel görünüyor ama ben 2 taşla bi kuş vurmak istiyorum pintiliğim tutuyo bzen 2 rengi bi palette istiyomkaydirigubbakcemile3

bende çok para vermeyi sevmem öyle zırt pırt makyaj ürünüde almam zaten makyaj çantamdaki en yeni ruj 1 senelik , en yeni farda öyle rimelleri alalı 4-5 ay oluyor o yuzden çok kullandığım renkleri tekli almayı tercih ederim daha ekonomik oluyor cecilede tekli terracotta farım var bir tane 2 seneye yakındır kullanıyorum hala yarısına gelmedi

offf bende 1 senedir makyaj malzemesi almamıştım dediğin gibi amaa taaaki bu topiğe uğrayana kadar dk başı bişiyler alasım geliyo şuan bile çıkıp bişiler alasım var oysaki ben fazla makyaj yapmam kalem rimel günlük makyajım birsürü far aldım sanki biticekte hayatta bitmez onlar banaa 10 sene giderde bitmez:)))kaydirigubbakcemile3 biri beni durdursun avondan bir tarafı likit diğer tarafı farbazı almıştım berbat çıktı bidaha parfüm ve ruj dışında bişi almıyıcam avondan alsanaalsanasmile

bende bu topiğe gelince pek çok şey öğrendim ama bende alamıyorum bir kalem için bile bir ay dolaşırım bak şimdi cecile far alıcam tekli en az bir ay bakarım dolaşırım
çalışmadığım için öyle çok şey alamıyorum zaten elimdeki farların çoğuda hediye geldi cecilede çalışan arkadasımdan

fazla alıp napıcaksın cnm 3 sene raf ömürleri var yazık günah ama dayanamıyoz o başkasositososito

güle güle kullan canım :)))) renkler güzelmiş
bir de gri tonlarında far arıyormuşun bir flormarın sitesine bak derim ben 4lü farım var 9 tl olanolardan gayet memnunum
hahahahaha ahhh gitti malzemeler içim acır valla yaawww geçmiş olsun yenileri alırsın artık napalımmmm
hahahaha al bendende o kadar bu kadar manyak deildim şimdi hep alasım varrrr hatta çıtayı yükseltesim PP
avondan parfüm ve ruj dışında birde losyon alınabilir farmış başka bişimiş almam hatta parfümde almıyom sıkıldım avondan doldurma alıom daha ucuz

magrenta güldürdün beni cnm evet doldurma bi parfüm önerim var lacos süper kokuyo anneme söyledim vazgeçemiyo şimdi kokusundan bende çok beğeniyorum amaa bende parfüm çok normalde bayan dediğin tek kokusu olandır kaydirigubbakcemile3amaa biz meraktan acabaa o nası bu nasıı ev şişe doldu ........ ahanda ben alışverişe gidiyom amaa umarımki bişey almadan gelirimm paraa harcayasım yok bi altın alem köşeye atımkaydirigubbakcemile3 görüşürük gelince canlarum........ flormar farı 4lü dimi cnm ben onu çok sevdim de 10 tl kıyamadım bi an çünki 2 rengini kullanırım ben gri ve koyusu akannehir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…