Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

valla daha ambalajını bile açmadım yeni göz farı alıcam inşallah cecile onlarla deneyeceğim

anlatıp duruyorsunus bu sephorayı vallaha özendim :):)allahtan Adana da yok doldurmuştum şimdi heryeri :):)

aynen ole..bende ayakkabı cantada kesınlıkle ucuza kacamıorum,ama onların kalıtesızı bence cok sırıtıyor.
haklısın bu arada bir site buldum pierre cardin çanta sevenler için fiyatlar uygun
Pierre Cardin Bayan Çanta Modelleri - Miss Çanta

magrentacım fara çok para bende vermiyorum tekli fara gramajı fazla ise 20 tlden fazla vermem yani yeter bana göre makyaj temizleyicisi olarak bebak acıbadem sütü aldım hem güzel temizliyor hemde cildi yumuşacık yapıyor 210 gramlık aldım 5 lira hemde doğal eskiden ne makyajlar yapılırmış o zaman hep acı badem sütü ile temizlerlermiş

tamam canım sağol evet hatırlıyorum bu ambalajı demekki görmüşüm biryerlerde bende alıcam muhakkak daha öncede duymuştum adını sende hatırlattın iyi oldu kaydirigubbakcemile3 göz makyajıda temizliyormusun canım bununla

üzerinde göz hariç diyor ama ben kullanıyorum hiçbir zarar vermedi pamuğa döküp siliyorum yumuşacık yapıyor ve gözü yakmıyor hem ucuz hem doğal hem güzel diye tercih ettim

anladım canım ilgilendiğin için sağol ben lenss kullanıyorum gözler arızalı olduğu için bakıcaz artık boshayallersmile

anlatıp duruyorsunus bu sephorayı vallaha özendim :):)allahtan Adana da yok doldurmuştum şimdi heryeri :):)
izmirde varda ne oluyo canım bir kere gittim daha bişey almadan çıktım

ebrucum o far bazını hemen dene bakem yves rocherlerinle dene cecile i bekleme PPP meraktayımmm

acıbadem sütü bende de var yüze kullanıyordum yaz olunca bıraktım göz için kullanmayın diyolar evet tereddütte kalmıştım bende :)) ama bişi yapmadı

kullan bebekim fiyatıda uygun. Benimki bitti biara gidip alcam bende

parfümerilerde aktarlarda var çok doğal bir ürün ve cildi yumuşacık yapıyor ben pamuğa döküp makyajı siliyorum sonra yüzüme su çarpıyorum kuruluyorum mis gibi oluyor

bendede var acıbadem sütü sahiden çok güzel ben bide dirseklerim çok kuruduğunda sürüyorum yumuşacık yapıo
ama yağlı cildi olanlar dikkat etsinyağlandırabiliyorkaydirigubbakcemile2

gıurbaa prensesi hatılıyomusun magrentam. o çok kullanırdı acıbadem sütünü ondan duyup almıştım bende yaz girdiğinden beri kullanmadım. Kışın cilt daha gergin olduğundan yumuşatıyo ama yazın hava zaten sıcak ve nemli yağlı bi his bırakıo

Acı badem sütünü çok severim.zemuszemus
Göz makyajı temizlemede de kullanıyorum.
Latte'ciğimin dediği gibi, kışın yüzümde de kullanıyorum gün aşırı. Ama yazın ağır kaçıyor.

Cilde faydasını gördüm ben. Özellikle sivilce izlerinde...
kaydirigubbakcemile5

LATTECıM hatırlamazmıyım geç kalmış olsamda bütün topiği okumuştummmm heheh ordan görüp aldım hatta bende su da damlatıodum bi kaç damla yazın ara kışın devam dirsek muhabbetini söylediğin iyi oldu bende deneyim canım :)))))
sitesinde baktım sephoranın 10.90 dio göz makyaj temzileyicisine :)

donutcum şu aldığın ürünlerle bi makyaj yaparsın artık yalnız hepsini kullanma kızzzzz palyaçoya dönersin hehehe yüzü 2ye böl 2 farklı makkaj yap bizim için noluuuuuuuuuuuuurrr pigmentini merak ettim beaaa nasıl sürüon zor olmuomuuuuuuu

canlarım biliyorum bu soru çookkk soruldu burdan ama
bi daha cevaplarsanız çok sevinicem :kedi:

sorunlu ciltler için fondoten ve pudra önerisi istiyorum sizlerden
ama ben netten alış veriş yapmıyorum,o yüzden dükkanlardan birebir alabileceğim bir şey önerirseniz ve fiyatı da 50-60'ı geçmezse memnun olurum a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…