Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
paletimi hafta sonu annişim hediye aldı:teselli: çok çok parlak değil fakat su bazlı yapınca süper renkleri ... birde istediğim açık yeşil kalem sonunda buldum

ay çok şirin paletttt akannehir
hediye demişsin ama fiyatını biliyor musun diye sorarak şansımı deniyim bi :kedi:

yağlı bi cildim var kuşum,ayna gibi parlıyor :kedi:
düzenli olarak akne kremi kullanıyorum.
pullanmam yok ama sivilce izlerim var.

sende bendensın..cok zor bizim cıldımız..

ben cok urun denedım,senelerdir aynı urunde cakıldım.papagan gibi tekrarlıyorum :)))

icinde salısık asıt var bu purdanın,sivilce olusumunu onleyen bır madde bu.

shiseido pureness diıorum,sen bır kere para ver buna.Sonra icine urun alıosun,ambalaja para odemıorsun.

ama izlerin cok koyu ıseeeeeeeee muthıs bır kapatıcılık bekleme ksummm

nerde satılıyo bu ? pudra mı fondoten mi?
bi de kaç tl :kedi:

biri bana füme tonlarının bulunduğu bi marka önerebilirmii memnun kaldığı???

çok da uygunmuşş:1shok:
buraya da C.A yeni geldi ama işte cesaret edemiyorum almaya...
güle güle kullan canımopuyorumnanaktan

tşkrler canım neden cesaret edemiyorsun ben bi çok ürününü kullandımm bi şikayetimde olmadı... fiyatı uygun geldii alımmı almımmı derken annem kaptı benim için sağolsun önceden olsa yeterr şeymaa derdi evlendikya artık kıyamıoy hiç:teytey:

nerde satılıyo bu ? pudra mı fondoten mi?
bi de kaç tl :kedi:

compakt pudra,fondoten yazar ustunde ama alakası yok..bizdeki sıkıstırılmıs pudra..

sevil , tekın acar, douglasda bulabılırsın.

68 di en son,ama dedıgım gıbı sonra sadece ıcını alıyorsun,daha ekonomık oluyor

kontes sen far paletinin soldan birinci üstteki turuncumsu farın renginden arıyordun bi ara al sende bi dane çok az ürünün varya kaydirigubbakcemile3 al bi dane daha:))))))))))))

kontes sen far paletinin soldan birinci üstteki turuncumsu farın renginden arıyordun bi ara al sende bi dane çok az ürünün varya kaydirigubbakcemile3 al bi dane daha:))))))))))))

heheheh sorma wallahi tatile gidicem ama çantaya sığdıramıyorum bunları alsanaalsanasmile
tmm kuşum aklmda bulunsunnn

nasıl yani sonra sadece içini alıyorum :kedi:
peki fondoten işini ne yapayım?

magrentam sorma o farların başına geleni kuzen geldi geçen bana görmesiyle alması bir oldu şehir dışından geldi beni aratma şimdi sen alırsın yine dedi aldı gitti iyi dedim güle güle kullan hayırlı olsun ne diyim çok severim kıramadım verdim cecile bakıcam yada yine yveste bakarım indirim varsa hala
ya kızlar ben dunnnnnnnnnn seker pembe pigment aldım!!! onu koymayı unutmusum !!!!
güle güle kullan tatlım
akannehiroff bende badem sütü arıyorum ama bulamıyorumohaoldumsmile
her yerde var aktarlarda parfümerilerde çok göz önüne koymuyorlar sorunca gösteriyorlar
biri bana füme tonlarının bulunduğu bi marka önerebilirmii memnun kaldığı???

bende arıyorum cecile de tekli terracotta var 12 numara birde 17 numara

tşkr ederim EBRUM ben 2li istiyorum bi bakıcam cecileye netten .... şöyle açık gri ve bir iki ton koyusunu istiyorumohaoldumsmile dün bi parfümeride 4 lü füme tonları vardı markası stacky çoook beğendim ama güvenemedim:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…