Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
istanbull hava güzelll alışveriş aynı cümlede bile güzel duruyorkaydirigubbakcemile3aldıklarını fotolamayı unutma gelince:roflol::roflol:

magrenta:KK1: güldürdün beni cnm evet doldurma bi parfüm önerim var lacos süper kokuyo anneme söyledim vazgeçemiyo şimdi kokusundan bende çok beğeniyorum amaa bende parfüm çok normalde bayan dediğin tek kokusu olandır kaydirigubbakcemile3amaa biz meraktan acabaa o nası bu nasıı ev şişe doldu ........ ahanda ben alışverişe gidiyom amaa umarımki bişey almadan gelirimm paraa harcayasım yok bi altın alem köşeye atımkaydirigubbakcemile3 görüşürük gelince canlarum........ flormar farı 4lü dimi cnm ben onu çok sevdim de 10 tl kıyamadım bi an çünki 2 rengini kullanırım ben gri ve koyusu akannehir

bende de bir sürü parfüm var şuan lolita lempickanınkini kullanıyorum kokuyu alan haran oluoooo :)))
bu arada far watsonsda 5-6 tlye inmiş diye duydum başka topikte haberiniz olsun
dörtlüde beyazda var bende siyahını kullanmam dioum ama onu göz kalemi niyetine kullanıom akmıoda :) göz altıma kirpik diplerine sürüom göz üstüne ince ince çok gozel oluoo :p

hiç biyere gidemedim yağmur yağdı :dilcikar: ...... aaa fümeli farmı watsonsta 5-6 ya inmiş

kızlar şu meşhur la roche yi kullanmaya karar verdim gittim eczanetye ben bilmiyorum ürünü satan eczacı bilmiyor ben onu anlmadı o beni anlamadıkaydirigubbakcemile3ben,m cildim hafif yağlı yane karma meşhur t bölgesi olayı işte yaşta 29 :uhm: normal gece gündüz kullanabileceğim bir nemlendirici ve gündüz dıları çıkarken güneş koruyucu bir nemlendirici istedim hatun bana bunları verdi :):roflol:bilen birileri varsa ne olur baksın yaws ne almışım acaba ben :):)doğru ürünmü vermiş başka memleketteyim tanıdığım biride yok gidip sorayım :sm_cool::roflol:

fazla alıp napıcaksın cnm 3 sene raf ömürleri var yazık günah ama dayanamıyoz o başkasositososito
öyle ama ben tutuyom kendimi valla eskiden çok detay makyajla ugrasmazdım arzusum v topikteki bilgiler sayesinde artık makyaja önem vermeye başladım far bazını öğrendim makyaj videoları izledim makyaj malzemesi seçmek kadar doğru makyajda önemli çünkü
güle güle kullan canım :)))) renkler güzelmiş
bir de gri tonlarında far arıyormuşun bir flormarın sitesine bak derim ben 4lü farım var 9 tl olanolardan gayet memnunum

hahahahaha ahhh gitti malzemeler içim acır valla yaawww geçmiş olsun yenileri alırsın artık napalımmmm

hahahaha al bendende o kadar bu kadar manyak deildim şimdi hep alasım varrrr hatta çıtayı yükseltesim :pPP
avondan parfüm ve ruj dışında birde losyon alınabilir farmış başka bişimiş almam hatta parfümde almıyom sıkıldım avondan doldurma alıom daha ucuz :p
ay sorma tatlım hevesle aldıydım bayanssulusmile neyse cecile alıcam yada yves bakıcam yine aslında flormarın dörtlü smokeda güzel ama kullanamıyorumki :sm_confused:
bende de bir sürü parfüm var şuan lolita lempickanınkini kullanıyorum kokuyu alan haran oluoooo :)))
bu arada far watsonsda 5-6 tlye inmiş diye duydum başka topikte haberiniz olsun
dörtlüde beyazda var bende siyahını kullanmam dioum ama onu göz kalemi niyetine kullanıom akmıoda :) göz altıma kirpik diplerine sürüom göz üstüne ince ince çok gozel oluoo :p
hangi marka inmiş
hiç biyere gidemedim yağmur yağdı :dilcikar: ...... aaa fümeli farmı watsonsta 5-6 ya inmiş

flormarmı

valla ıslattım falan ama amacım onu seffaf glossun ıcıne boca etmek :)))

canım nası yane toz farı glosun içine karıştırınca oluyomu?
bendede mac far var pigment beceremedim sürmeyi eğer oluosa öle deniyim boşa gitmesin

LATTECİM hatırlamazmıyım geç kalmış olsamda bütün topiği okumuştummmm heheh ordan görüp aldım hatta bende su da damlatıodum bi kaç damla :pyazın ara kışın devam dirsek muhabbetini söylediğin iyi oldu bende deneyim canım :)))))
sitesinde baktım sephoranın 10.90 dio göz makyaj temzileyicisine :)

bende bütün topiki okudumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ben aldıktan sonra zam gelmiş demekkibayanssulusmile

fotoraf0942.jpg
paletimi hafta sonu annişim hediye aldı:teselli: çok çok parlak değil fakat su bazlı yapınca süper renkleri ... birde istediğim açık yeşil kalem sonunda buldum:KK1:

renkler güzel gözüküo güle güle kullan canım

kızlar şu meşhur la roche yi kullanmaya karar verdim gittim eczanetye ben bilmiyorum ürünü satan eczacı bilmiyor ben onu anlmadı o beni anlamadıkaydirigubbakcemile3ben,m cildim hafif yağlı yane karma meşhur t bölgesi olayı işte yaşta 29 :uhm: normal gece gündüz kullanabileceğim bir nemlendirici ve gündüz dıları çıkarken güneş koruyucu bir nemlendirici istedim hatun bana bunları verdi :):roflol:bilen birileri varsa ne olur baksın yaws ne almışım acaba ben :):)doğru ürünmü vermiş başka memleketteyim tanıdığım biride yok gidip sorayım :sm_cool::roflol:

canım rıche yazan eğer cildinde kızarıklıklar varsa yani kılcal damarların belliyse o kızarıklığı hafifletmek için
diğer +50 ise güneş altında uzun süre kalıcaksan örn: güneşleniceksen vs.
ama eğer yağlı bi yapısı yoksa normaldede kullanılabilir tabi

bayanseyma, thejcakal güle güle kullanın
latte, ben de kırılmış far, allık ojeyle karıştırıyorum süper oluyor, hem sadece bana has renk oluyor=)

allah ım ya yok benim cildimde kızarıklık falan :):)ben iyi yoğun bir nemlendirici istedimdi gece gündüz kullanılacak birde günlük kullanım için güzeş koruyucu :):)

CAFELETTE ---KAYS tşkr ederim kızlaropuyorumnanaktan daha güzelleri sizin olsunn ebrucum bende tam anlıyamadım flormarmı inmiş watsonsun sitesine baktım ama indirimde far filan göremedim :sinifsinif:

güle güle kullan of nickinide yazamıom hee:çok üzgünüm: çok zorlanıyorum thejackal

CAFELETTE ---KAYS tşkr ederim kızlaropuyorumnanaktan daha güzelleri sizin olsunn ebrucum bende tam anlıyamadım flormarmı inmiş watsonsun sitesine baktım ama indirimde far filan göremedim :sinifsinif:

bende görmedim tatlım katalogtada yok yani zaten anlamadım ama flormarın fiyatları zaten ucuz diğer markalara göre
ben daha alamam dedim ya çok gezer bakarım diye içime tam sinmesi ve almayı gercekten istemem lazım alışveriş modunda değilsem %70 indirim olsa gene alamıyorum

canım normal nemlendirici hakkında fikrim yok fakat güneş koruyucusu gayet güzel ben de kullanıyorum. Oldukça hafif yapısı ben renklisinden kullanıyorum renksiz de gayet güzeldi yerimseniben
güzel koruyor valla güneşten :) Güle güle kullan.

bende görmedim tatlım katalogtada yok yani zaten anlamadım ama flormarın fiyatları zaten ucuz diğer markalara göre
ben daha alamam dedim ya çok gezer bakarım diye içime tam sinmesi ve almayı gercekten istemem lazım alışveriş modunda değilsem %70 indirim olsa gene alamıyorum

sen bayağı inatçısın ozaman cnm %70 indirim olsa keşkemkaydirigubbakcemile3 kaçarmı yavvvvvvv:2:

allah ım ya yok benim cildimde kızarıklık falan :):)ben iyi yoğun bir nemlendirici istedimdi gece gündüz kullanılacak birde günlük kullanım için güzeş koruyucu :):)

tatlım kusura bakma redness serisiyle karıştırmışım dur hemen düzeltiyorum

Hassas cildin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için La Roche Posay Termal Suyu ilk kez, yeni nesil su taşıyıcıları olan Hidrolipidlerle birleştirildi. Yeni nesil su taşıyıcıları hidrolipidler cilt ile mükemmel uyum sağlayarak, cilt üzerinde yayılmak için tasarlanmıştır. Hidrolipidler HYDREANE'nin cildi termal suyla buluşturmasını ve cildi nemlendirerek, uzun süreli konfor sağlamak için hassasiyerinin giderek azalmasını sağlar. Nemlenen ve yatışan cilt, eski yumuşaklığına ve konforuna kavuşur.

ahanda senin riche nin marifetlerikaydirigubbakcemile2

bayanseyma, thejcakal güle güle kullanın
latte, ben de kırılmış far, allık ojeyle karıştırıyorum süper oluyor, hem sadece bana has renk oluyor=)

canım nası yani anlamadım şimdik şeffaf ojeyemi allık veya far koyuyosun peki pütür pütür olmuomubilmiyorumkismile

canım nası yani anlamadım şimdik şeffaf ojeyemi allık veya far koyuyosun peki pütür pütür olmuomubilmiyorumkismile

cafelattecim, şöyle yapıyorum ufak işe yaramayan bir kaba kullancağım kadar oje damlatıyorum(ten rengi oje-pembe allıkla yaptım en son o çok güzel olmuştu) içine de azıcık allık ekliyorum-zaten kırık olduğu için ezince toz oluyor-sonra karıştırıp sürüyorum, her zaman bununla uğraşılmaz tabiki ama elinde olmayan renkte bir ojeyi anında yapmak güzel oluyor=) denersen sakın ha farı ojenin içine dökme işte o zaman topak topak olur yerimseniben

kızlar su elca kozmetik nasıl bir yer ya ankaradayyım az önce gördüm makyaj çantam sitede anlatmışta mac farlar komik fiyatlaraymış paletler falan acaba kargo ile yollarlarmıki istanbulda tanıdık çok ama elca çok ters kalıyor kargo ile gönderseler keşke

X