Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ebrucum bence çok para verme flormarın ürünleri gayet başarılı ben bunu kullanmaya başladım tavsiye ederim

tatlım bende donutcım gibi flormar ve pastel tercih etmiyorum pastel flormar alerji yapıyor yerli marka sadece cecile kullanabiliyorum flormar aldım pastel aldım her ikiside gözümde yanma batma yaptı maybellineda aynı şekilde
bu arada sen far bazı arıyordun sanırım sephora bana bir arkadasım alıp getirdi panora alışveriş merkezindeki sephorada varmış

valla kızlar bana kızacaksınız ama bır far en azından bır sene gıdıyor o yuzden ben cok cesıt alacagıma gider bomba birtane alırım

2-colour-eyeshadow.jpeg

yada smokey ıcın gereken her rengin bulundugu soyle bırsey

diormysticsmokys004.jpg

Son düzenleme:
tatlım bende donutcım gibi flormar ve pastel tercih etmiyorum pastel flormar alerji yapıyor yerli marka sadece cecile kullanabiliyorum flormar aldım pastel aldım her ikiside gözümde yanma batma yaptı maybellineda aynı şekilde
bu arada sen far bazı arıyordun sanırım sephora bana bir arkadasım alıp getirdi panora alışveriş merkezindeki sephorada varmış
anladım tamam şu far bazı işi panoraya hiç gitmedim uzak bir yer ama giden senin arkadaşın gibi bir arkadaşım olsada bende aldırtsambilmiyorumkismile

ben geldımmmmm deborah mat rujlarım sıcaktaaa kendınden gecmıs :))))) terlemısler :)))) ama en son aldıgım hala sımsıkı duruyor hemde en mat halıyle :)))

sırasıyla koyuyorum canlarım :)

unutmadan sunu soylemelıyım burda parlak durduklarına bakmayın tamamen flash etkısı ama ıkıncı sırada duran deborahın matlıgı flashla bıle bozulmadı,matın matı yanı kendısı o dereceeeeee

dsc02305rp.jpg

rujp.jpg

dsc02297pw.jpg

dsc02300s.jpg

2. sıradaki deboraha bayıldım düştüm bittimm :):)

Son düzenleme:
ayy donut falla sen beni yoldan çıkarıcan yine ne güsel şeyler ekliosunuz..:))sempatiksalakcinni:eek:klava: eyvahedigeldismileyasakkelime
memnun musun canım bu allıktan ? fiyatı ne kadar ? bir de nosunu öğrenebilir miyim tatlımcımbayanssulusmile
deborah da genel olarak fiyatlar nasıl , farları,allıkları, rujları güsel mi ?

Son düzenleme:
donutcum valla sanırım merakımdan parasına falan bakmam fullerim bende heheheh :)))))

kızlar ya bişi sorcam sephoradan far bazı alayım diom denemek için fiyatıda uygun zaten :))) karşılaştırcam inglot ile :) bie göz makyaj temizleyicisi gene sephoranın bi facil ile karşılaştırılan varmış kullanan varmı hangisi oluo oooo onuda alayım diom mac açılana kadar bu ikisi yeter herhall :pPP

bu arada donutcum şu konuda sana katılıyorum iyi marka farlar far bazı olmadanda daha iyi kalıyor gözde sürümüde kolay oluyor ama diğerleri o kadar kalıcı olmuyor ama bir fara 100 tl vermem veremem bazı yerde pintiliklerim vardır o da bunlardan biri :)))))

Magrentacım ben bir dolu far aldım,bana far gitmez zaten..ama MAC de dahıl olmak uzere hepsı gun ıcınde sadece kirpik diplerımde kaldı.Ama bu Diorum hicbirsey istemıor ne baz ne baska bir önce işlemi,o yuzden sanırım bu far secımım tamamen "kişisel" :))))) Hanı herkeısn pinti olamayacagı birsey vardır ya bu da benımkı sanırım :)))

hahahaha bende ayakkabıda pinti olamıyorum malesef özellikle spor ayakkabıda dayanamıyorum alıyorum hemen oysa haftada 1 kere giyiyorum sadece
o zaman senin için doğru seçim canım haklısın dior almakla süremediğin farları napcan :))) bizi götürüyor bunlar işte :)))

aynen ole..bende ayakkabı cantada kesınlıkle ucuza kacamıorum,ama onların kalıtesızı bence cok sırıtıyor.

donutcum valla sanırım merakımdan parasına falan bakmam fullerim bende heheheh :)))))

kızlar ya bişi sorcam sephoradan far bazı alayım diom denemek için fiyatıda uygun zaten :))) karşılaştırcam inglot ile :) bie göz makyaj temizleyicisi gene sephoranın bi facil ile karşılaştırılan varmış kullanan varmı hangisi oluo oooo onuda alayım diom mac açılana kadar bu ikisi yeter herhall :pPP

bu arada donutcum şu konuda sana katılıyorum iyi marka farlar far bazı olmadanda daha iyi kalıyor gözde sürümüde kolay oluyor ama diğerleri o kadar kalıcı olmuyor ama bir fara 100 tl vermem veremem bazı yerde pintiliklerim vardır o da bunlardan biri :)))))

talım şunu sölüyosun galiba
sephora-eye-makeup-remover.jpg

2 fazlı ben kullandım gayet güzel... Fiyatıda yanlış hatırlamıyosam 7-8 TL idi
bu 50 ml. bide büyük boyu var kız bunu önerdi. daha etkiliymiş

talım şunu sölüyosun galiba
sephora-eye-makeup-remover.jpg

2 fazlı ben kullandım gayet güzel... Fiyatıda yanlış hatırlamıyosam 7-8 TL idi
bu 50 ml. bide büyük boyu var kız bunu önerdi. daha etkiliymiş

saol lattecim aklımdayken alayım denemek istiyordum :))) hergün kullanınca diğeri baya bir azaldı :) far bazınıda merak ettim onuda alayım tam olsun deme amaaa

ebrucum farbazını yorumla bakem bana madem aldın :)))

X