Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bobbi brown shimmer brick compact rose diye gecıyor pandoracım..

magrentacım parlak evet gayet parlak :))) gozenekler genıs ıse uzak dur derım :)))

HIMMMM valla geniş diil burnuma sürmücem nasılsa heheh ama o kaa parlağı ne zaman sürcem normal zmanda sürmem of pofff pandorada aşık olmuş hehe pandoracım limit dolu senin PPP almaaa

donut swatch yapmışken bizim kırmızı ruju da aradan çıkarsaydın, unutmadın dimi hihoyyyt

ben geldımmmmm deborah mat rujlarım sıcaktaaa kendınden gecmıs :))))) terlemısler :)))) ama en son aldıgım hala sımsıkı duruyor hemde en mat halıyle :)))

sırasıyla koyuyorum canlarım :)

unutmadan sunu soylemelıyım burda parlak durduklarına bakmayın tamamen flash etkısı ama ıkıncı sırada duran deborahın matlıgı flashla bıle bozulmadı,matın matı yanı kendısı o dereceeeeee

canım soldan saga sırayla mac russian red , deborah 24 ore power no 4 ,deborah mat 24 ore no 52 ,deborah atomic red mat 01.

rica ederım tatlımm

donut donut donut donuutt pişştt

rujların mükemmeL ötesii yauuu güle güle kullan canım beniimm opuyorumnanaktan

donuuuutttt akannehir çok kötüsün guclubacismile bu deborah nerde satılır , ne yer , ne içer ?

canım onlar vardı almadım,kırmızı ruj fanlarına swatch yaptım,cok tesekkur ederım guzel temennilerin için olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…