Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
5798.jpg

5829.jpg

deborahları görünce bendekı deborahlar aklıma geldi :KK1:
paletini alalı baya olmuştu ama kenarda beklıyodu dogru düzgün kullanmadım şimdi aklıma geldi :hulya:

donut rucların rengi güzel..çok yakın tonlar birbirine.peki dudakta farklı mı duruyor..?

canım kırmızıda yarım ton bıle o kadar cok fark edıyor ki..baska renklerde o kadar farketmıyor ama kırmızıda cok farkedıyor.dogru kırmızıyı bulana kadar cok caba sarfetmıstım zamanında :)

5798.jpg

5829.jpg

deborahları görünce bendekı deborahlar aklıma geldi :KK1:
paletini alalı baya olmuştu ama kenarda beklıyodu dogru düzgün kullanmadım şimdi aklıma geldi :hulya:

aha senın rujda terlemıs balım ya :)
deborah guzel ya,italyan markası.Italyan erkekleri de guzel :))))))

ne zamandır kullanmıyordum cnm normal:)))))) renk farklı cıkmıs azıcık bende 2ci sıradakı kırmzıyı begendım tam mat hoş :)) italyan erkek :eek: hani nerde göremiyorum kaydirigubbakcemile3

donutttt, çok güzel renkleri yauuuu boshayallersmile
Bende de var 1 tane Deborah. mat şeftali tonu. bitmek üzere. gıdım gıdım sürüyorum bitmesin diye, çok güzel!
kaydirigubbakcemile5

donutcuum, çok sağol değerli vaktini ayırdınŞeniz, çok güzeller gerçekten deborah alınacaklar listesine eklendi=)

ebrucum gunaydın,kırmızı ruju cok gunluk goremıyorum maalesef ben.Ancak soyle surup ustunden kagıt mendılle fazlasını alıp dudakta sadece kalıntısını bıraktıgında hos gelıyor gozume.

Sabah kırmızı ruju sürersem,gece makyajına kozum ne kalacak diye dusunuyorum
kaydirigubbakcemile3

ebrucum gunaydın,kırmızı ruju cok gunluk goremıyorum maalesef ben.Ancak soyle surup ustunden kagıt mendılle fazlasını alıp dudakta sadece kalıntısını bıraktıgında hos gelıyor gozume.

Sabah kırmızı ruju sürersem,gece makyajına kozum ne kalacak diye dusunuyorum
kaydirigubbakcemile3

doğru aslında kırmızı ruj çok etkili ve kullanması zor bir renk doğru makyajla kullanıldığında çok alımlı güzel çekici dururken yanlış makyajla kullanıldımı çok basit bir görüntü veriyor bende cecile v avon kırmızı ruj var çok fazla kullanamıyorum esmerim çünkü birde kırmızı ruju sürersem gündüz düşün halimi o yuzden gündüz bende genelde pembe tonları tercih ediyorum
şu aralar smoke makyaja taktım böyle siyah gri far arıyorum uygun fiyatlı

ay ıstemedıgın kadar bulursun onlar fix renkler Ebrucum,ama bence hergun kullanıyorsan ıyı bırsey al derım.

günaydın kızlar..
izmirli makkac severlere haberim var.MAC izmir'e 2 şube açıyormuş..biri alsancaka,diğerini anımsayamadığım bir AVM de..

ay ıstemedıgın kadar bulursun onlar fix renkler Ebrucum,ama bence hergun kullanıyorsan ıyı bırsey al derım.

aslında hiç kullanmadım bana genelde gri pembe mavi renkler makyaj gidiyorbende siyah alıp smoke yapayım dedim aslında hiç denemedim yani nasıl yaparım bilmiyorum siyah far birkaç markada buldum yves rocher de yalnız mat bir siyahtı,cecilede çok hoş siyah gri simli vardı birde flormar dörtlüyü çok öneriyorlar maybelline alerji yaptığı için kullanamıyorum onunda güzel simli bir koyu gri siyahı var bakalım bir arastırayım senin önerin olursa foruma yaz olurmu tatlım

valla ben pstel ve flormardan uzak dur derım..hele pastelin farı aman tanrım cok berbat o tekli olanları..terracotta olanları daha ıyı..

bence cecile al yine sen

günaydın kızlar..
izmirli makkac severlere haberim var.MAC izmir'e 2 şube açıyormuş..biri alsancaka,diğerini anımsayamadığım bir AVM de..

oyyyyyyyy sabah sabah duyduğum en güzel haber bu yaaaaaaaa
biri agoraya diğeri alsancağa sanırım sadece bi duyum olarak okudum bir yerdee belki gerçektir :)

günaydın kızlar iyi sabahalr herkese makyaj malzemesi almayı durduruyorum mac geliomuş para lazım hehehehehehebayanssulusmile

oyyyyyyyy sabah sabah duyduğum en güzel haber bu yaaaaaaaa
biri agoraya diğeri alsancağa sanırım sadece bi duyum olarak okudum bir yerdee belki gerçektir :)

günaydın kızlar iyi sabahalr herkese makyaj malzemesi almayı durduruyorum mac geliomuş para lazım hehehehehehebayanssulusmile

varya deliye döneceksin,seri seri dizeceksin

evet haklısın cecile hem çok hoş hemde uygun bak resmini koyayım
1121.jpg

alttan 3.far nasıl

siyahlı olan mı cok kucuk foto ama guzel gorunuyorr

Ebrucum bence çok para verme flormarın ürünleri gayet başarılı ben bunu kullanmaya başladım tavsiye ederim

X